PlayStation Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

FFXIV_ARR.jpg

تاریخ انتشار: منتشر شده
پلتفرم: PC, PS3, PS4
سبک: MMORPG

من خیلی متعجب شدم وقتی دیدم برای بازی به این فوق العاده ای هیچ تاپیکی وجود نداره....تاپیک رو زدم، بچه هایی که بازی رو دارن بیان ID هاشون رو برای بازی گروهی بگذارند و لول و نوع کاراکترشون رو بگن، اطلاعاتی راجع به پورت های بازی و غیره نیز اگر داشتید بگید، من همین امروز فردا یکی از این تعداد بازیهایی که رسیده دستم رو باز میکنم شروع میکنمش.(اگر وقت بشه و پورت ها خراب نباشن)

بچه هایی که بازی رو میخرید بیاید توی دنیای Odin من و دوتا دیگه از بچه های بازیسنتر اونجا هستیم.

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
ESO که خیلی وقته مجانی شده :d

میدونم منظورم قبل از مجانی شدنش بود :D

- - -ویرایش - - -

فاز خواصی نیست
شما لازم نیست اون قسمت رو پر کنید
تو PC هم اون قسمت هست که احتیاجی به پر کردنش نیست مگر خودتون فعال کرده باشید

آها فکر کردم لازمه :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام

من يه مشكل دارم بهدا احمق نيستم خالي گذاشتم هزار بار تست كردم لاگين نميكنه!!!! مختصر مفيد:one time password
:((
كنسولم ps4

در این مملکت هر اتفاقی بیوفته از احمقی کسی نیست و کاملا طبیعیه :D

یکم عملیات Register کردن این بازی سخته من خودم خیلی دردسر داشتم :|

شما اول بگو توی mogstation اکانت درست کردین؟ چون با اکانت Mogstation باید لاگین کنید نه با اکانت Square Enix

و اینکه اون One Time Password برا ما نیست یه قابلیت اضافه برا امنیت بیشتره که میتونید بخریدش

بعد اگه تو تاپیک بازی اینجا برید بهتره:

Final Fantasy XIV Online | PC Thread

اکثرمون رو PS4 بازی میکنیم ولی تو تاپیک PCش بیشتر حرف میزنیم XD

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من خیلی دلم میخواد این رو بازی کنم .. ولی انقدر قر و فر داره که ادم از نزدیک شدن بهش منصرف میشه .
بعد فرق نسخه های مختلف xiv تو چیه
یه توضیح مختصری اگه میتونه بده ممنون میشم

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,966
من خیلی دلم میخواد این رو بازی کنم .. ولی انقدر قر و فر داره که ادم از نزدیک شدن بهش منصرف میشه .
بعد فرق نسخه های مختلف xiv تو چیه
یه توضیح مختصری اگه میتونه بده ممنون میشم
هر 2 سال یک بار یه دنیای جدید با کلی آیتم و کلاس و داستان و ... به بازی اضافه میشه مثلا الان heavensward هستیم ساله دیگه تابستون bloodstorm میاد نسخه بازی همونه فقط کلی چیز به بازی اضافه میشه:D

آخرین ویرایش:

mosiibat

کاربر سایت
May 31, 2017
22
هر 2 سال یک بار یه دنیای جدید با کلی آیتم و کلاس و داستان و ... به بازی اضافه میشه مثلا الان heavensward هستیم ساله دیگه تابستون bloodstorm میاد نسخه بازی همونه فقط کلی چیز به بازی اضافه میشه:D
سلام.داداش گلم لطفا اگه میشه پی اس ان ایدی بده که بتونیم ادتون کنیم.و واقعا منو 2.3 تا از دوستام میخوایم تازه شروع کنیم بازیو.خیلی به مشکل بر خوردیم از همین اول کار واسه خرید شارژ ماهیانه و ساخت اکانت و اینجور چیزا.

mosiibat

کاربر سایت
May 31, 2017
22
دوستان گل لطفا هرکی میتونه کمک کنه جواب بده .مرسی. psn id : mosiibat الان واسه ی شروع که 30 روز تایم میده .بعد از این از کجا باید خرید کنیم.شما خودتون خریداتونو چطور انجام میدین. لطفا پی اس ان ادد کنید.مرسی

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,966
دوستان گل لطفا هرکی میتونه کمک کنه جواب بده .مرسی. psn id : mosiibat الان واسه ی شروع که 30 روز تایم میده .بعد از این از کجا باید خرید کنیم.شما خودتون خریداتونو چطور انجام میدین. لطفا پی اس ان ادد کنید.مرسی
چند تا سایت ایرانی تایم کارت 2 ماهش رو میفروشن
فقط باید حواست باشه که تایم کارتت رو با توجه به ریجنی که ثبت نام کردی باید انتخاب کنی مثلا اگه اکانتت واسه Eu حتما باید تایم کارت Eu رو هم بخری

revengerbandar

کاربر سایت
Mar 28, 2014
1
سلام ببخشيد من تازه بازي رو خريدم ولي يه مشکلي که هست وقتي ميخوام کد زمان وارد کنم پيغام error i2501 رو ميده چطوري بايد درستش کنم . نه ميتونم از مستر کارت استفاده کنم نه از کد زماني بازي.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان لطفا راهنماییم کنید
جدیدا تخفیف خورده بود این بازی شده بود 10 دلار گرفتمش . بعد حالا شنیدم که اشتراک داره این بازی . الان من یعنی باید اشتراک بخرم تا بتونم بازی کنم ؟پس چرا بازی پولیه خب رایگان میدادن.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان لطفا راهنماییم کنید
جدیدا تخفیف خورده بود این بازی شده بود 10 دلار گرفتمش . بعد حالا شنیدم که اشتراک داره این بازی . الان من یعنی باید اشتراک بخرم تا بتونم بازی کنم ؟پس چرا بازی پولیه خب رایگان میدادن.
بازی mmorpg همینه هم پول بازیو میدید هم پول اشتراکشو و هم بسته های الحاقیشو
اون بازی هایی هم که اشتراک ندارن اکثرا p2w هستن یا چرت و پرت
بجز بازی و اشتراک ماهانه شما باید بسته های الحاقی اون هم حتما بخرید
بدون بسته ها هم فکر کنم بشه بازیو اجرا کرد ولی اونام جزء مهمی از بازین که باید داشته باشید

• Like
Reactions: amirv2

saaara

کاربر سایت
Nov 21, 2011
7
سلام دوستان ی سوال دارم اگه کسی جواب قطعی رو میدونه بهم بگه،من کلا اکانت هکی‌ میگیرم واسه کنسولم‌و‌مثلا وقتی اکانتی پلاس داره واسه منم میاد،حالا میخواستم بدونم واسه این بازی فاینال فنتزی انلاین که اشتراک ماهیانه داره اکانتی ک میگیرم بصورت هکی‌اشتراک داخل بازی اون شخص هم‌ واسم میاد یا نه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر