E3 2014 - حدس‌ها و آرزوها

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
یه خورده زوده، اما جلوی هایپ بازی سنتر رو نمیشه گرفت! /:) :d

MGS V: سیاه و تاریک، با یه موزیک خوب؛ بقیش رو کوجیما خودش میدونه چکار کنه!

ME 4: یه تیزر CG کوچولو به اندازه 6 ماه برای من کافیه.

ME: یه نمایش با یه محیط OW و گرافیک هنری زیبا؛ و خواهشا اون یدونه OST بازی رو ریلیز کنید.

Half-Life 3

E3 2014 - 2013 + |: * Gaben = Half-Life 3 confirmed

آخرین ویرایش:

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
سونی و مایکروسافت از هم پاشیده شن و تمامه سهامشونو اپل بخره بعد تمام پروژه های بازی هم کنسل شه ! :d شوخی کردم :| ولی بدم نیستا :|

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
دوستان E3 پخش تلویزیونی هم داره؟
منظورم این که به صورت رسمی از E3 فیلبرداری کنن و تو کانال خاصی پخش کنن؟

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
ریومـر جدید این سری از Tidux :d
گفته بازی ای که گوریلـا گیمز قراره به E3 بیاره اوپن ورلده
و اینکه Sony Japan Studio رو پنج تا بازی واسه PS4 دارن کار میکنن البته قرار نیست همشون تو E3 نمایش داده بشن
از اون لیست دیشبیـه هم نمایش سه دقیقه ایـه آنچارتد ، اوردر 1886 و درایو کلاب رو تائید کرده :d

آخرین ویرایش:

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
ریومـر جدید این سری از Tidux :d
گفته بازی ای که گوریلـا گیمز قراره به E3 بیاره اوپن ورلده
و اینکه Sony Japan Studio رو پنج تا بازی واسه PS4 دارن کار میکنن البته قرار نیست همشون تو E3 نمایش داده بشن
از اون لیست دیشبیـه هم نمایش سه دقیقه ایـه آنچارتد ، اوردر 1886 و درایو کلاب رو تائید کرده :d
اگه واقعا سه دقيقه باشه كه به درد خودشون مى خوره ! :|:d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اگه واقعا سه دقيقه باشه كه به درد خودشون مى خوره ! :|:d

3 دقیقه خوبه که :d
البته نمایش TLoU توی 2012 E3 حدود 6 دقیقه بود , از اونجایی که تلو مخفی کاری داشت و روندش کُند بود فکر کنم 3 دقیقه برای آنچارتد کافی باشه :d

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
من که آرزوم معرفی یه Mega Man جدید واسه Wii U یا 3DS هـ...
Capcom هم خریت کرد با ول کردن Mega Man!!! من تمام سری هاشو دوس دارم! مخصوصا Mega Man Zero :x

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
3 دقیقه خوبه که :d
البته نمایش TLoU توی 2012 E3 حدود 6 دقیقه بود , از اونجایی که تلو مخفی کاری داشت و روندش کُند بود فکر کنم 3 دقیقه برای آنچارتد کافی باشه :d
به نظرم كمه :d يعنى من به شخصه مى خوام يه تريلر طوفانى و خفن و حداقل 5 دقيقه اى باشه كه چيزهاى زيادى رو از مكانيزم هاى جديد گيم پلى و گرافيك خفنش بيينم :d البته بايد يه Story Trailer هم همراهش بدن طبق روال هميشگشون در قبال سرى Uncharted در E3 :d

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
تنها بازی که میتونه e 3 رو بترکونه !

timthumb.php

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
انتظار دارم نینتندو یه خودی نشون بده و این Wii U از منجلاب بی بازی ای در بیاد. ترجیحا یه زلدای جدید!

خیلی دوست دارم یه متروی جدید معرفی شه. از فنتزیام اینه که مترو یه بازی Open World شه. واقعا جالب از آّب در میاد!

بدون شک منتظر Fallout 4 هستم. نمیگم باگ نداشته باشه. باگ از لاینفک های Fallout هست اما فقط گند نزنه به گیم پلی و کوئست ها در حد یه خنده شوخی باشه فقط ( اینم یه فانتزی دیگه:d)

یه هیلوی جدید! انتظار یه سری تغییرات قابل توجه تو بازی دارم! امیدوارم 343 بتونه وظیفشو به درستی انجام بده.

RE بدون شماره که بیشتر Horror باشه. بیشتر داستان رو ایدا و لیان بگرده قبل از وقایع RE5 باشه طوری که وسکر یه نقش اساسی ایفا کنه! هولی کرپ:d

AC در زمان هند/مصر/ژاپن/ چین/ ایران/ روم باستان!

Acti یه بازی فرعی CoD بده بیرون فقط زامبی داشته باشه:d

از همه مهمتر هم اثر جدید یودای بزرگ ... از همه مهمتر:d

اه! کرش هم یادم رفت!:d یادمه یه مرحله بود بالای کوه بودی باید از پل رد میشدی بعد یه مشت گاومیش بهت حمله میکرد:d یه وضی بود اصن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر