Call of Duty: Advanced Warfare | PC

59438111662205858464.jpg

سازنده : Sledgehammer
ناشر : Activision
تاریخ انتشار : Nov 4, 2014

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد ، که میتوان به وسایل حمل و نقل بسیار بزرگی که می توانند غیب شوند ، سربازانی که Esque Exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover در بای اشاره کرد.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است
37120580645123826464.jpg

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد. Advanced Warfare یکی از Call of Duty هایی است که در سال 2010 توسط Activision ثبت شده بود. در همان سال Future Warfare, Secret Warfare, و Space Warfare هم توسط Activision ثبت شده بودند.

تریلر بازی را می توانید در زیر مشاهده و دانلود کنید :

تریلر بازی :

[video=aparat;y4zkg]http://www.aparat.com/v/y4zkg[/video]

50833057567667405026.jpg

Call of Duty Advanced Warfare Leaked Debut Trailer
720p - UPL/FireDrive - 50 MB

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Call of Duty: Advanced Warfare (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :
: Minimum System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz or better -
Memory: 6 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1 GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1 GB or better -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound Card: DirectX-compatible -

: Recommended System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit -
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz -
Memory: 8 GB RAM -
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 @ 4 GB -
DirectX: Version 11 -
Network: Broadband Internet connection -
Hard drive: 55 GB available space -
Sound card: 100% DirectX 9.0c Compatible 16-bit -
Additional notes: Field of View ranges from 65-90 -

آخرین ویرایش:

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
یادم رفت تو قسمتی که از یخ ها افتادند و از غار های یخی فقط راه میرفتیم اگه کاراکتر خودمون اسلحه رو مینداخت دوشش و دستشو به دیوارهای عار میزد و راه میرفت مثل گیدیون که جلومون بود خیلی حس بهتری داشت مثل بتل.درسته خیلی ها میگن تقلید میشه و فلان ولی اینطوری که اینا ساختن اونجا حس جالبی نداشت مثل بازی های قدیمی بود که مال قرن... دیگه الان که هر کی یک بازی خلاقانه میسازن تو این دوره که اینا خلاقیت به خرج میدن نبود چنین چیزی مسخرست!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

amd3

کاربر سایت
Jul 31, 2013
4
سلام به همه ی دوستان

آقا کسی میدونه کدوم نسخه call of duty میشه رو pc مولتی پلیر بازی کرد؟ البته مولتی به صورت آفلاین دقیقا مثل xbox که قسمت مولتیش حالت افلاین هم داره یعنی مثلا چهار تا پلیر تو یه مانیتور بازی می کنند و صفحه به چهار قسمت تبدیل میشه اگر کسی میدونه کدوم نسخه میشه و چی لازم داره ممنون میشم:x

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
597
ای بابا ! امسال هم مثل پارسال باز قسمت چلنج ها ( Exo Survival ) رو نمیشه با نسخه کرکی بازی کرد :| . اخه این قسمت رو هم یه کاریش کنید هکرهای گرامی :d ! 45 گیگ حجم نصبه روی هارد ، حداقل یه بخشی باشه که بشه مدتی سرگرمش بود !

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
اوووف! برای اولین بار سیستم بنده به خاک و خون کشیده شد توی اجرای یک COD :d ده دقیقه لودینگ مرحله اول طول میکشه، در بدترین کیفیت بافت هم شدیدا لگ و افت فریم دارم :| چی ساختند این سری که به این وضعه؟ بجز بحث سخت افزاری سیستم، خود بازی مشکلی نداره از بابت افت فریم یا اینکه آپدیتی چیزی دریافت کنیم؟ به نظرم دیگه غیر عادیه توی داغون ترین تنظیمات گرافیکی هم به این وضع لگ باشه /:)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
اوووف! برای اولین بار سیستم بنده به خاک و خون کشیده شد توی اجرای یک COD :d ده دقیقه لودینگ مرحله اول طول میکشه، در بدترین کیفیت بافت هم شدیدا لگ و افت فریم دارم :| چی ساختند این سری که به این وضعه؟ بجز بحث سخت افزاری سیستم، خود بازی مشکلی نداره از بابت افت فریم یا اینکه آپدیتی چیزی دریافت کنیم؟ به نظرم دیگه غیر عادیه توی داغون ترین تنظیمات گرافیکی هم به این وضع لگ باشه /:)

سلام آرش.
رم 4 یا Core I3 به پایین داشته باشی، احتمال زیاد لگ داری، ولی خب بیشتر تو مرحله ی اول هست.
3 تا آپدیت 150 مگی داده بیرون، اونا رو دی ال کن نصب کن.

بعدش برحسب کارت گرافیکت، باید از توی تنظیمات خود درایور یه چیزایی رو دستکاری کنی. قول می دم 50% بهتر میشه.
من با Ram 4 و Core I3 و GTX 650 OC تونستم با تمام کیفیت ( بجز Texture Quality رو Low ) فریم بین 60-80 میگرفتم، ولی لگ بازم بود، که خیلی خیلی کم میشه تو مراحل از میانه به بعد.
یعنی فقط سه چهار مرحله ی اوله که لگ میتونه اعصاب خورد کنه باشه.

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
دوستان بازی مگه چقدر حجم داره ? من بازی خریدم تو استيم از دیتا های نسخه codex استفاده کردم که فک کنم حدود 40 گيگ بود حالا برا بخش مولتی پلیر استيم شرو می کنه به دانلود که حجم رو زده 36 گيگ که فقط 3 گيگش دی ال شده -____- قضیه چیه ?

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
سلام آرش.
رم 4 یا Core I3 به پایین داشته باشی، احتمال زیاد لگ داری، ولی خب بیشتر تو مرحله ی اول هست.
3 تا آپدیت 150 مگی داده بیرون، اونا رو دی ال کن نصب کن.

بعدش برحسب کارت گرافیکت، باید از توی تنظیمات خود درایور یه چیزایی رو دستکاری کنی. قول می دم 50% بهتر میشه.
من با Ram 4 و Core I3 و GTX 650 OC تونستم با تمام کیفیت ( بجز Texture Quality رو Low ) فریم بین 60-80 میگرفتم، ولی لگ بازم بود، که خیلی خیلی کم میشه تو مراحل از میانه به بعد.
یعنی فقط سه چهار مرحله ی اوله که لگ میتونه اعصاب خورد کنه باشه.

خوب میشه بگی چه تنظیماتی انجام دادی؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خوب میشه بگی چه تنظیماتی انجام دادی؟
والا من خیلی وقته بازی رو پاک کردم، ولی تا جایی که یادمه اکثر تنظیمات روشن بود و این اواخر بازی هم Texture رو High گذاشته بودم، فریم خیلی خوب بود.
مشکلی با فریم ریت نداشتم، لگ بود که اعصاب خوردی بود اونم تو مراحل آخر بازی برای من کم شده بود.

در ضمن، اگر کارتت واسه Nvidia هست، حتما برو به این قسمت و تیک های Texture ******ing و هر چی که مربوط به تکسچر هست رو off کن، تو کم شدن و برطرف شدن لگ واقعا تاثیر داره.
Nvidia Control Panel > Manage 3D Setting >program setting

COD AW رو بیار و تنظیماتی که گفتم رو Off کن یا روی Performanced بذار.

امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم.
اگر بازی رو الان نصب شده داشتم کاملتر می گفتم.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من بازی.رو تو 360 گرفتم گرافیکش خیلی داغون الان روی pc گرفتم خیلی چیزا بهتر شده البته من سیستم پایین هست 750gtx ram4 corei3 ولی گرافیک بازی رو بالاترین حد هم که میذارم بازم بعضی چیزا داغونه مثلا ماشینا مثله بازیای ده ساله پیشه یا بعضی مرحله ها دیوارا خیلی ناجوره ممکنه که اینا رو دستگاه من لود نشه میشه کار خاصی انجام داد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر