Call of Duty: Advanced Warfare

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اینم یه نمایی از بخش جدید زامبی(Infection)

اینم یه عکس از اسلحه جدید برای این مپ (به بدن زامبی دقت کنید که با شلیک این اسلحه چجوری میشه...خیلی اسلحه خوفی ه )

amir-cici

کاربر سایت
Jul 8, 2013
17
سلام یه سوال داشتم اگر که اکانت psn من region 1 باشه و بازی region 2 باشه و من بخوام DLC بازی بخرم ایا میشه یه اکانت ریجن ۲ بسازم با اون اکانت DLC بخرم ؟ بعد وقتی رو اکانت ریجن ۱ برمیگردم اون DLC اومده و میتونم استفاده کنم؟؟ ممنون

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,142
نام
حمید
اینم یه نمایی از بخش جدید زامبی(Infection)

اینم یه عکس از اسلحه جدید برای این مپ (به بدن زامبی دقت کنید که با شلیک این اسلحه چجوری میشه...خیلی اسلحه خوفی ه )

اسلحه باحالیه زامبی ها رو کباب میکنه ولی یه بدیش اینه که باید از MYSTERY BOX درش بیاری
اون تمساح توی فاضلاب هم تله ی خلاقانه ای بود امیدوارم توی مپ بعدی بازم از اینجور چیزا بذارن
کلا طراحی مپ این DLC عالی بود به خصوص اون مینی باس که هر 10 تا راند میاد
از EXO GRAPPLE هم خیلی خوشم اومد ای کاش اصلا از اول میذاشتنش توبازی فرار کردن از دست دشمنا رو راحت تر کرده

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستان تو قسمت تک نفره بازی اون مرحله که موشک میخواد پرتاب بشه باید دقیقا ب کدوم قسمتش شلیک کنم که از پرتاب شدن موشک جلوگیری بشه؟

شما فقط شليك كن، به يه مدل اسلحه اكتفا نكن، اون زره دو سه مدل تير و شليك داره
راستي دوستان از انتشار اين بازي كه خيلي وقته گذشته، بلك آپس 3 هم رونمايي شد
پس اين آپديت 3 گيگ خورده اي براي چي دادن الآن؟!
اون هم با اين حجم...
اين زامبي ها قابليت تك نفره نداره؟!
چه طوريه....

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

خب ، آپديت جديد بازي 1.18 با حجم 3.5 گيگ اومد
يعني بعد از اون همه آپديت، باز اينقدر مشكل داشته بازي؟!
به هر حال آپديت يادتون نره!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Last edited by a moderator:

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
بچه ها چرا آنلاینش اینطوریه؟؟ وارد play online میشم بعد اولین گزینه انتخاب میکنم همش پایین میزنه که 5 نفر دیگه باید جوین شن.
یعنی باید منتظر بشم تا کسی بیاد تو سرور؟!
اینطوری که در مقایسه با بتلفیلد هاردلاین افتضاحه که! تو هاردلاین تو 1 دقیقه سرور تکمیل بود

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
واقعآ به نسبت هاردلاین آنلاینش بهتره به نظرم، بلاخره تونستم کاکنت شم بهش.
عالی بود به نظرم. فقط این بپر بپرا یخورده رو مخ بود اولش که عادت کردم. خیلی هم طول میکشه وارد سرور بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر