Metal Gear series

به نظر شما کدام شماره در زمان خود موفق تر بوده؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    31

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
البته اين تاپيك براي نظر سنجي خوبه اما از اين به بعد منم ميام تو همون تاپيك اصلي حرف ميزنم .
براي اينكه خيال امين راحت بشه چند تا عكس از بازي از همون قسمت كه اسنايپر رو ميگرفتي ميزارم . همين طور از شماره دري كه اسنايپر توش هست . اينجوري خيالت راحت ميشه امين جون .
الان بازي رو سيستمم نصبه . فقط صبر كن تا برم عكس بگيرم . :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
البته اين تاپيك براي نظر سنجي خوبه اما از اين به بعد منم ميام تو همون تاپيك اصلي حرف ميزنم .
براي اينكه خيال امين راحت بشه چند تا عكس از بازي از همون قسمت كه اسنايپر رو ميگرفتي ميزارم . همين طور از شماره دري كه اسنايپر توش هست . اينجوري خيالت راحت ميشه امين جون .
الان بازي رو سيستمم نصبه . فقط صبر كن تا برم عكس بگيرم . :cheesygri
:cheesygri
لازم نیست چون الان دیگه مطمئن شدم:blushing:
فقط عکس ها رو بزار میخوام ببینم تو PC گرافیکش چه طوره...

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
به نظر من حالا كه تقريبا بيشتر بروبچ به يك نظر رسيدن بهتره كه از سرپرست اين قسمت بخوايم تا اين قسمتو ببندتش يا به قسمت بازي كنسولها ربطش بده...البته بازم بايد تاكيد كنم كه نظر همه مهمه...

S.Snake

کاربر سایت
Feb 27, 2007
17
I Love It

همه بچه ها این سری رو فتح کردن و تمام زیبایی های اونو دیدن دیگه جا واسه نظر دادن
نمی مونه فقط می شه گفت هر کدوم از سری های Metal Gear Solid تو زمانه خودش یه معجزه بوده و هست و نظر کسانی رو که به صورت حرفه ای بازی می کنن رو شدیدن به خودش جلب کرده و اگر هم کسی از این بازی بد می گه به علت اینه که نتونسته اونو انجام بده بخ:اطر حرفه ای نبودن یا نتونسته اونو درک کنه به علت داشتن درک یا سواد پایین.
من که هیشه عاشق این سری بودم و هستم به نظر من Metal Gear Solid بالاتر از یه بازیه .
زنده باد Metal Gear Solid و Hideo Kojima و طرفداران اون.thumbup: :thumbup:

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
من متال 2 و 3 رو بیشتر از چند دقیقه بازی نکردم ولی به نظرم این سه گانه ها (و قدیمی تر ها مثل نسخه های nes وmsx2 که میتونید از سایت romhustler.net بگیریدشون) چیزی دارند که بیشتر بازی ها ندارند ....سطح بازی بسیار مشکل طراحی شده ....داستان پیچیده و زیباست....صدا گذاری و آهنگ ها خوب و عالیه .....و از همه مهمتر اینه که حماسه ای پنهان در تمام سریهای بازی احساس میشه ...شاید درک کردن انسانی مثل اسنیک که مثل سایرین متولد نشده (از کلون بوجود اومده) و برای رسیدن به اهداف (هرچند درستش) پدر ..بهترین دوست و خیلی افراد دیگه رو قربانی کرده واقعا مشکل باشه (اگر متال گیر 1 نسخه psone رو بازی کرده باشید در هنگامی که با آسانسوری مورب اسنیک پایین میره در دیالوگهایی که بین اون و نائومی هانتر رد وبدل میشه میتونید این قضیه رو بفهمید ... تو از اعضای خانواده ات کسی زنده است ....نه فقط برادرم .......پدر .؟؟؟........در زانزیبار به دست خودم کشته شد .......دوست ؟؟؟.......در زانزیبار به دست من کشته شد......عشق .؟؟؟؟ ........نمیدونم........وحالا ؟؟...فقط کلنل کمبل بهترین دوستمه ...... و الان برادرت رو میخوای بکشی ....سکوت اسنیک...)
این بازی یک شاهکار بوده بس ........نسخه میکرو nes هم تا نزدیکیهای اخرش منو سر در گم کرده بود که این پادگان نظامی به دست کی داره اداره میشه ...چرا مرتب و راحت رد گیری میشدم ......
نظر من اینه هر بازی در زمان خودش شاهکار بوده ......ولی بین 2 و 3 منهم به 3 رای میدم
راستی امین خوشم میاد که مثل خیلی از تازه کارها خراب گرافیک بازی نیستی ....و گیم پلی برات مهمتره....;)
در ضمن اگه از این قرصهای diazpam گیرت اومد نوش جان کن میگن برای تیراندازی خوبه (لرزش دست رو از بین میبره) البته تو بازی یه وقت نری در قفسه داروی خونه رو باز کنی بخوری:sleeping:

آخرین ویرایش:

HamedPC

کاربر سایت
Feb 11, 2007
134
یه سوال داشتم من تو روزنامه جام جم پارسال خوندم که بازی Mgs3 برای کاپیوتر اومده ولی تا حالا پیئا نکردم نوشته بود تو 3 دی وی دی حالا می خواستم بفهمم واقعا وجود داره یا نه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
یه سوال داشتم من تو روزنامه جام جم پارسال خوندم که بازی Mgs3 برای کاپیوتر اومده ولی تا حالا پیئا نکردم نوشته بود تو 3 دی وی دی حالا می خواستم بفهمم واقعا وجود داره یا نه.
نه بابا چرت گفته!
فقط mgs1&2 واسه pc اومده و لاغیر!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر