نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
\:d/\:d/\:d/\:d/
از این به بعد میتونیم خرید دی ال سی ها رو با موبایل انجام بدیم​

فقط کافیه قند شکن مطابق اکانت بریزیم رو گوشی و تمام;)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
با سلام بی کران...ضمن تشکر از جناب رودر سوالم اینه که مگه نگفته بودین با خرید از xbox.com و البته قند شکن میشه راحت دی ال سی و بازی برای وان خرید؟درسته.پس این شیوه دیگه چیه؟

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
سلام.
بچه ها من موقع ساختن اکانت ازم هیچگونه آدرسی نخواست الآن من بخوام یه بازی رو دیجیتالی بخرم قضیه مالیاتش چه طوری میشه؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
اقاب رای خرید بازی میشه از خود تو خوده XBOX .COM اقدام کرد چون من یادمه رو 360 میشد راحت همه ی کد ها و بازی ها رو از خود سایتش فعال کرد یا خرید.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
اقاب رای خرید بازی میشه از خود تو خوده XBOX .COM اقدام کرد چون من یادمه رو 360 میشد راحت همه ی کد ها و بازی ها رو از خود سایتش فعال کرد یا خرید.

بله میشه فقط باید از .....شکن متناسب با کشوری که برای اکانتتون گذاشتید استفاده کنید .

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
دوستان یه سوال داشتم...ip حتما باید برای کشوری باشه که انتخاب کردیم یا هر کشوری به جز ایران(از ****** یا *** هایی مثه هات اشپات ! و فری کیت میشه استفاده کرد!!!؟)...ممنون میشم جواب بدید...در ضمن از smart glass قابلیت خرید وجود نداره؟

Odissey

کاربر سایت
Jun 15, 2014
24
حالا یه سوال
اگه IP مون رو برای انگلستان یا همون UK بسازیم و مثلا بدیم یه نفر اونور آب مثلا تو آلمان خریدمونو بزنه انجام شدنی نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر