نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
دوستان سلام ایا بازی هایی رو که به صورت کد دیجتال هست بوسیله کینکت اسکن شده میشه فروخت به کسی دیگه یا تعویض کرد تو ایکس باکس من بازی تایتان فال به صورت کد بود که بعد از اسکن دانلود کردم ولی متاسفانه خوشم نیومد و حالا خواستم ببینم ایا امکان تعویضش با بازی دیگه هست ممنونم

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
دوستان سلام ایا بازی هایی رو که به صورت کد دیجتال هست بوسیله کینکت اسکن شده میشه فروخت به کسی دیگه یا تعویض کرد تو ایکس باکس من بازی تایتان فال به صورت کد بود که بعد از اسکن دانلود کردم ولی متاسفانه خوشم نیومد و حالا خواستم ببینم ایا امکان تعویضش با بازی دیگه هست ممنونم
نه.. فقط امکان فروش ‍‍بروفایل وجود داره که کلا بدیش به شخص دیگه.. قبل از وارد کردن کد می تونستید بفروشیدش..

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بچه ها من می خوام DLC تایتان فال رو دانلود کنم اما هرچی میگردم تو سایت برای XBOXONE جایی ندیدم
میشه راهنمایی کنید :((

برای خرید DLC می بایست حتما چیز پی ان Share کنید و از طریق سایت امکان پذیر نیست.

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود
فرشاد جان من يک گيفت ١٠ يورو گرفتم حالا كه ميخوام واردش كنم ميگه biling info رو چک كن منم رفتم يک آدرس فيک دادم بهش بعد كرديت كارت فيک هم ميدم قبول نميكنه مشكل چيه؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
درود
فرشاد جان من يک گيفت ١٠ يورو گرفتم حالا كه ميخوام واردش كنم ميگه biling info رو چک كن منم رفتم يک آدرس فيک دادم بهش بعد كرديت كارت فيک هم ميدم قبول نميكنه مشكل چيه؟

سلام
شما طبق آموزش جلو رفتید؟چون اکانتتون UK هستش باید با آی پی انگلیس وارد سایت Xbox.com شوید و بعد اقدام کنید.البته چند بار با انواع و اقسام چیز پی ان های مختلف تست انجام شده و معمولا مشکلی نبوده اما برای قطعیت بهتره با چیز پی ان اکانت خود اقدام کنید.

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
سلام
شما طبق آموزش جلو رفتید؟چون اکانتتون UK هستش باید با آی پی انگلیس وارد سایت Xbox.com شوید و بعد اقدام کنید.البته چند بار با انواع و اقسام چیز پی ان های مختلف تست انجام شده و معمولا مشکلی نبوده اما برای قطعیت بهتره با چیز پی ان اکانت خود اقدام کنید.

با چی پی ان انگلیس رفتم بازم میگه از راه دیگه شارژ کن یا Biling Ifo رو چک کن...

فرشاد ربطی نداره به اینکه دستگاهم آمریکا هست؟

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
با چی پی ان انگلیس رفتم بازم میگه از راه دیگه شارژ کن یا Biling Ifo رو چک کن...

فرشاد ربطی نداره به اینکه دستگاهم آمریکا هست؟

امکان نداره اگر با V-pn مربوطه بری با چنین مشکلی برخورد کنی.اکانتت اگر آمریکاست باید دلار بریزی و اگر UK هست اون موقع میتونی یورو بریزی.رو این موارد دقت کن.به خود ریجن دستگاه این موضوع ربطی نداره.

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
امکان نداره اگر با V-pn مربوطه بری با چنین مشکلی برخورد کنی.اکانتت اگر آمریکاست باید دلار بریزی و اگر UK هست اون موقع میتونی یورو بریزی.رو این موارد دقت کن.به خود ریجن دستگاه این موضوع ربطی نداره.

فرشاد من عقلم نمیرسه دیگه،تا جایی که میدونم انگلیسه اکانتم. اگه آمریکا باشه نمیتونم برگردونم به انگلیس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر