نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

The Edge

کاربر سایت
Jun 19, 2008
7
سلام دوستان
اکانت من مربوط به کانادا بود و طبق راهنمایی دوستان در صفحات قبل، اکانت رو به آمریکا و ایالت آلاسکا تغییر دادم و 10 دلار هم گیفت کارد اضافه کردم، الان که وارد اکانت میشم هر دو آدرس موجود هست و اجازه پاک کردن آدرس کانادا رو نمیده و خرید هم که میخوام انجام بدم گیم 10 دلاری رو با تکس 13 دلار میزنه
به نظر شما باید چکار کنم؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
یه گیفت یک دلاری گرفتم وارد کردم و تایید شد ولی وقتی که رفتم اکانتم رو چک کنم دیدم نیومده به اکانتم! الان حسابم صفره! کشور رو هم us و ایالت رو هم الاسکا زدم. مشکل از کجاست؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچها شما هم وقتی redeem code وارد کنید با فیلتر شکن از طریق سایت xbox.com انجام میدین؟
چون‌بدون فیلتر شکن نمیشه و از طریق خود اکس باکس که نمیشه . خواستم بدونم شماها هم از همین روش وارد میکنید؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بچها شما هم وقتی redeem code وارد کنید با فیلتر شکن از طریق سایت xbox.com انجام میدین؟
چون‌بدون فیلتر شکن نمیشه و از طریق خود اکس باکس که نمیشه . خواستم بدونم شماها هم از همین روش وارد میکنید؟

بله من با Vp.ان (طبق لوکیشن اکانتم انجام میدم یعنی لوکیشنم آمریکا هست Vp.ان هم سرور آمریکا انتخاب میکنم) از طریق سایت xbox انجام میدم و بازی را میخرم بعد ک ok شد کار دستگاه را روشن میکنم و تو لیست دانلودم اضافه شده.

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام. دوستان میشه یکی راجب خرید بازی با استفاده از کد دیجیتالی یه راهنمایی بکنه؟
من الان از یه سایت ایرانی میخوام کد یه بازی رو بخرم ولی باقی مراحل نمیدونم دقیقا چجوریه.
ریجن اکانت مایکروسافتم رو زدم امریکا.
همینجوری اگخ برم تو سایت اکس باکس میتونم کد رو وارد کنم و ریدیم کنم؟ بعدش برم از داخل کنسول دانلودش کنم؟
برای دانلود بازی رو کنسول یا برای ریدیم کردن کد، نیاز به v.p..n هست؟
دقت کنید من نمیخوام گیفت کارت بخرم و فقط میخوام یه کد بخرم.
کلا مراحل رو اگه یکی بگه ممنون میشم. تجربه ای تو لایو ندارم اصلا.
کد رو از داخل دستگاه یا خود سایت می تونی وارد اکانت کنی
فقط در ریجن بازی و اکانت دقت کن
بعد از وارد کردن کد بازی رو می تونی با خود دستگاه مستفیم دانلود کنی
وی پی .. هم نمی خواد

manpeli

کاربر سایت
Apr 27, 2019
4
سلام
یه مشکل برام پیش اومده
گیفت کارت گرفتم و redeem کردم ولی موقع خرید اجازه خرید نمیده
چندتا گزینه میاد که برای خرید باید کردیت کارت یا حساب پی پال وارد کنم
الان نمیتونم از گیفت کارتم استفاده کنم !!!!~X(

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,624
سلام
یه مشکل برام پیش اومده
برو به ساپورتر مایکروسافت بگو خودش برات انجام میده.منم همیشه همینکار میکنم

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام
یه مشکل برام پیش اومده
من نمیدونم از خوش شانسی من بود یا سیستمشون قاطی کرده بود من 15 دلار حسابمو شارژ کردم بعدش با همون 15 دلار گرفتم ازش کسر شد( 1 ماه گلد 1 دلار )

mostafa8463

کاربر سایت
Jun 23, 2016
7
سلام کسی از دوستان میدونه من چجوری باید واس اکانت ایکس باکس خودم گیم پس بخرم .. در ضمن من داخل اکانتم 3 دلار پول دارم و الان گیم پس 2 ماهه 2 دلار قیمت داره ولی نمیدونم چجوری باید بخرمش

navidmetal

کاربر سایت
Nov 24, 2010
11
سلام
یه سوال داشتم که شاید خیلی واسه همه مفید باشه.
میخواستم ببینم خرید بازی ها با طرح ایکس باکس لایو گلد که دارای تخفیف های ویژه برای بازی ها است نیاز دائم به طرح ایکس باکس لایو گلد داره یا نه, یعنی بعد از اتمام طرح گلد اگه بازی خریده باشید بازی قابل اجرا هست یا باید طرح گلد را دوباره فعال کنیم؟؟؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
حواستون باشه گلد و گیم پس رو جدیدا نمیشه با ماکروسافت کش یا ماکروسافت بالانس خرید و تنها راهش درخواست از پشتیبانی هست .ممکنه به پشتیبانی دستور بدن دیگه این کارو نکنن .پس زیاد پول نگه ندارید .در حال حاضر فقط با اون پول میشه dlc و game خرید نه گلد و ....

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
این سوال پدر منو در آورد حتی یکبار مجبور شدم ۵۰ دلار تو این اوضاع داغون بدم ولی باز نتونم گیم پس بگیرم. در واقع الان که فروشگاه ایکس باکس طرح ۱ دلاری گیم پس داره همه دنبال خرید این طرح هستند و باید جواب این سوالو با تجربه هنگفتی که دادم بدم و امیدوارم به همه کسانی که دوست دارن این طرح و تهیه کنند کرده باشم.
شما باید به اندازه مبلغ تمدید طرح داخل حسابتون پول داشته باشید تا بتونید اون طرح و خریداری کنید

لطفا یه دعا هم بفرمایید که گره ای از گره های زندگی ما باز بشه!
منظورتون گیم‌پسه؟
ینی باید ۱۰ دلار تمدید رو داشته باشیم؟
اینجوری نیست
من هردفعه ۱ دلار تو حسابم شارژ میکنم و با ساپورت حرف میزنم که برام فعال کنه. بعدشم میگم تمدید خودکارش رو لغو کنه اصلا. میگم اگه خواستم خودم تمدید میکنم.
هردفعه یه اکانت جدید میسازم تا از اون تریال ۱ دلاری استفاده کنم.
احتمالا مایکرو نسل بعد جلو این اکانت سازی هارو میگیره البته،
ولی،
فعلا الان درحال جواب دادنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر