نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
دوستان سایتی برای خرید کردیت کارت نمی شناسید؟ می خوام Red Dead Redeption رو بخرم. 360 دارم ولی jtag شده و نمی تونم انلاین باهاش برم.

s_erosennin

کاربر سایت
Apr 5, 2012
235
نام
Salah
سلام خسته نباشید. می خواستم بدونم این آموزش هنوز هم کار می کنه؟! عکس های پست اول نیستن آخه.

بعد کارت شبکه رو چکار کنم؟! نمیشه با لپ تاپ تز طریق وای فای وصل شم و از طریق شبکه به ایکس باکس وصلش کنم؟

در حال حاضر من چطور می تونم یه بازی برای 360 از لایو بخرم؟! ۱۵ دلار هم‌توی اکانته و بازی قیمتش ۱۰ دلار هست. اگر کسی از دوستان به هر نحوی بتونه کمکم کنه ممنونش میشم.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام خسته نباشید. می خواستم بدونم این آموزش هنوز هم کار می کنه؟! عکس های پست اول نیستن آخه.

بعد کارت شبکه رو چکار کنم؟! نمیشه با لپ تاپ تز طریق وای فای وصل شم و از طریق شبکه به ایکس باکس وصلش کنم؟

در حال حاضر من چطور می تونم یه بازی برای 360 از لایو بخرم؟! ۱۵ دلار هم‌توی اکانته و بازی قیمتش ۱۰ دلار هست. اگر کسی از دوستان به هر نحوی بتونه کمکم کنه ممنونش میشم.

دوست عزیز شما کافیه با وی پی ان امریکا برید به سایت xbox.com و لاگین کنید و بازیو بخرید

در مورد بازی 360 حتما باید با کردیت کارت خریداری بشه یعنی باید کردیت کارت 15 دلاری بخرید و بزنید داخل اکانت خودتون و بعد از طریق سایت خرید رو انجام بدید

s_erosennin

کاربر سایت
Apr 5, 2012
235
نام
Salah
دوست عزیز شما کافیه با وی پی ان امریکا برید به سایت xbox.com و لاگین کنید و بازیو بخرید

در مورد بازی 360 حتما باید با کردیت کارت خریداری بشه یعنی باید کردیت کارت 15 دلاری بخرید و بزنید داخل اکانت خودتون و بعد از طریق سایت خرید رو انجام بدید
بی زحمت امکانش هست سایتی که کردیت کارت 15 دلاری بفروشه رو برام بفرستین؟!

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
دوستان عزیز یه زمحمت بکشید ی تاپیک برای گیم پس بزنید به نظرم
و سوالم هم اینه که الان از خود استور نمیشه 6 ماهه گرفت ؟؟؟ سایت هایی که کد میفروشن قیمتشون بالاست در صورتی که قیمتش نصف شده از 60 دلار به 30 دلار

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
دوستان عزیز یه زمحمت بکشید ی تاپیک برای گیم پس بزنید به نظرم
و سوالم هم اینه که الان از خود استور نمیشه 6 ماهه گرفت ؟؟؟ سایت هایی که کد میفروشن قیمتشون بالاست در صورتی که قیمتش نصف شده از 60 دلار به 30 دلار
ظاهرا توی خود استور فقط 14 روزه و یک ماهه هست. بعضی فروشگاهای داخلی تخفیف 30 دلارشو زدن و همچنین از آمازون هم میتونید بخرید

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان من بازی های ماه قبل گلد رو راحت دانلود کردم
اما الان برام پیغام see price میاد چه کنم :(
آقا من باره اولم هست میخوام از این طریق بازی بگیرم
موقعی ک میزنم روی بازی این پیغام را میده باید چکار کنم

من هم همین مشکل را دارم با این فرق ک تازه میخوام این بازی های free را تست کنم
تو تاپیک بازی های gold سوالم را پرسیدم ولی کسی هنوز جواب نداده البته یک بازی دیگه تست کردم دانلود شد سر splinter این see price را میاره

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من هم همین مشکل را دارم با این فرق ک تازه میخوام این بازی های free را تست کنم
تو تاپیک بازی های gold سوالم را پرسیدم ولی کسی هنوز جواب نداده البته یک بازی دیگه تست کردم دانلود شد سر splinter این see price را میاره
باید کردیت کارت یا پی پال در اکانتتون ثبت کنید

Aria m.d

کاربر سایت
Jun 23, 2018
8
سلام من تز خرید قبلی که کرده بودم 2.92 برام مونده ولی وقتی خواستم تو تخفیفات گلد بخرم نمیشد و ازم کریدت کارت میخواست ولی وقتی میخواستم dlc های بازی ها 1.99 بود رو بخرم بدون هیچ مشکلی انجام میشد میخواستم ببینم کسی میدونه مشکل چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر