نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام
من یک گیفت 48 ساعته خریدم و توسایت ایکس باکس ریدیم کردم و همه چیز اکی بود و دریافتش کرد بدون خطا اما هیچ اثری از این گیفت نیست . الان نه تو ایمیل اعتباری زده و نه تو ایکس باکس نشون میده که گلد شدی . کلا نمیدونم چه جوری باید استفاده کرد . فقط زودتر جواب بدین که 48 ساعت داره میگذره

peyman08

کاربر سایت
Nov 28, 2008
13
نام
پیمان
سلام
من یک گیفت 48 ساعته خریدم و توسایت ایکس باکس ریدیم کردم و همه چیز اکی بود و دریافتش کرد بدون خطا اما هیچ اثری از این گیفت نیست . الان نه تو ایمیل اعتباری زده و نه تو ایکس باکس نشون میده که گلد شدی . کلا نمیدونم چه جوری باید استفاده کرد . فقط زودتر جواب بدین که 48 ساعت داره میگذره

منظور از گیفت هموم گلد 48 ساعته هست ؟

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام
من امروز یه کارت 10 دلاری خریدم و account ساختم و اومدم کد رو redeem کنم. شناخت و اطلاعات billing خواست. آدرس آمریکا زدم ولی تهش error داد.(باید از ف.ی. شکن ااستفاده کنم؟)
من این 10 دلار رو خریدم که باهاش gold یک ماهه بخرم . مثل اینکه از این طریق نمیشه؟ یعنی الکی 10 دلاری خریدم؟

آخرین ویرایش:

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
سلام
من امروز یه کارت 10 دلاری خریدم و account ساختم و اومدم کد رو redeem کنم. شناخت و اطلاعات billing خواست. آدرس آمریکا زدم ولی تهش error داد.(باید از ف.ی. شکن ااستفاده کنم؟)
من این 10 دلار رو خریدم که باهاش gold یک ماهه بخرم . مثل اینکه از این طریق نمیشه؟ یعنی الکی 10 دلاری خریدم؟
اگه توی سایت میزنین یه چند بار امتحان کنید بعضی وقتا ارور میده نشد فی.ل شکن بزنید.
گلد هم نمیتونید به این شکل بگیرید گلد مستقیم بخواین بگیرین حتما کردیت کارت معتبر با موجودی میخواد.چرا جای 10 دلاری همون گلد 1 ماهه نخریدین قیمتش یکیه حدودا

• Like
Reactions: mostafaamiri

Hartemis

کاربر سایت
Oct 15, 2016
8
سلام دوستان

چرا نميشه دي ال سي رو هم مثل خود بازي ها به همين روش خريد،و بايد حتما Share كرد؟

سوال ديگه اينكه در صورت خريد با گيفت كارت،آدرس و يا كرديت كارت ميخوان؟يا فقط كافيه ريديم بشه كد؟

ehrez

کاربر سایت
Sep 19, 2014
43
دوستان الان برای خرید و دانلود از استور بازی های بکوارد مثل سری گیرز احتیاج به ف. شکن هست یا نه میشه معمولی دانلود نصبشون کرد؟
و اینکه سرعت دانلود از سرورها چطوریه . من با 4g ایرانسل سرعتم به 6مگابایت میرسه البته با idm . ایا میشه با همین سرعت با خود کنسول مستقیم از سرورهای مایکروسافت باریها رو دانلود کرد؟

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام. من يه ١٠$ خريدم و كد رو رديم كردم از تو سايت خود xbox. الان كه ميام از دستگاه( با اكانتم ) خريد كنم نشون ميده كه ١٠$ دارم اما موقع خريد ارور ميده( فكر كنم فيلتر شكن ميخواد)'
اومدم از سايت xbox بخرم بعد از اينكه انتخاب كردم يه سري اطلاعات ميخواد كه نميدونم اونارو چي بايد وارد كنم( شماره كارت و آدرس و credit card o ...)
مگه نبايد از همون كد ١٠ دلاري خودش كم كنه؟ ديگه اينارو ميخواد چيكار؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
سلام. من يه ١٠$ خريدم و كد رو رديم كردم از تو سايت خود xbox. الان كه ميام از دستگاه( با اكانتم ) خريد كنم نشون ميده كه ١٠$ دارم اما موقع خريد ارور ميده( فكر كنم فيلتر شكن ميخواد)'
اومدم از سايت xbox بخرم بعد از اينكه انتخاب كردم يه سري اطلاعات ميخواد كه نميدونم اونارو چي بايد وارد كنم( شماره كارت و آدرس و credit card o ...)
مگه نبايد از همون كد ١٠ دلاري خودش كم كنه؟ ديگه اينارو ميخواد چيكار؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
چی میخوای بخری؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
halo 3 odst . قيمت زده 4.99$
زمانی که میخواد خرید انجام بشه، اکانتت رو انتخاب کن، خرید از حسابت کم میشه، نیازی به مشخصات حساب بانکی نداره. تونستی قطع و مجدد امتحان کن.

الان تست کردم با آیپی ایران از حسابم کسر کرد و مشخصات بانکی هم نخواست.

• Like
Reactions: mostafaamiri

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
زمانی که میخواد خرید انجام بشه، اکانتت رو انتخاب کن، خرید از حسابت کم میشه، نیازی به مشخصات حساب بانکی نداره. تونستی قطع و مجدد امتحان کن.

الان تست کردم با آیپی ایران از حسابم کسر کرد و مشخصات بانکی هم نخواست.

منظورتون خريد با دستگاهه؟ يا از سايت xbox?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر