نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان دیگه بدون کردیت کارد نمیشه خرید کرد ؟ نه رو سایت میشه نه رو کنسول.:|
(پ.ن :مشکل مالیات بود درست شد:D )

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان میشه کمک کنید من میخوام بتل 4 رو که تخفیف خورده بخرم 10 دلارم توی حسابمه اما این صحفه میاد چیکار کنم؟:(
ycdl_dsc_0014.jpg

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان میشه کمک کنید من میخوام بتل 4 رو که تخفیف خورده بخرم 10 دلارم توی حسابمه اما این صحفه میاد چیکار کنم؟:(
ycdl_dsc_0014.jpg
من از ساپورت مایکرو پرسیدم گفتن بدون کردیت کارد میشه هنور.شما از رو خود ایکس باکس امتحان کن باید بالای add profile address خود پروفایلت با پول توشو نشون بده.
فعلا مشکل من مالیاته.رو الاسکا هم گذاشتم هنو کافی نی

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من از ساپورت مایکرو پرسیدم گفتن بدون کردیت کارد میشه هنور.شما از رو خود ایکس باکس امتحان کن باید بالای add profile address خود پروفایلت با پول توشو نشون بده.
فعلا مشکل من مالیاته.رو الاسکا هم گذاشتم هنو کافی نی
ممنون حل شد وسطش یه اد پروفایل آدرس بود یه آدرس آ م ر ی ک ا ی ی دادم درست شد خریدمش:D

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام. بازی های گلد و رایگان واسه 360 رو میشه با خود 360 گرفت یا اینکه واسه اونم باید کارهای پست اول رو انجام داد؟؟؟
ممنون ميشم پاسخ بدید. خیلی بهش نیاز دارم...

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
سلام. بازی های گلد و رایگان واسه 360 رو میشه با خود 360 گرفت یا اینکه واسه اونم باید کارهای پست اول رو انجام داد؟؟؟
ممنون ميشم پاسخ بدید. خیلی بهش نیاز دارم...
بله میشه با خود 360 گرفت.
با لب تاپ چطور میتونم شیر کنم کریو رو و بازی بگیرم ازلایو
نیازی به شیر کریو و اینا نیست میشه با خود کنسول با ip ایران خرید کرد از رو سایتم میشه.
ولی اگه میخواین شیر کنین
کابل lan رو بزنید به لپتاپ و وصل کنید به کنسول بعد برین به control panel>network and internet>network and sharing center بعد هم قسمت سمت چپ change adapter seting رو بزنید و رو کانکشن کریو راست کلیک کنید برید تو properties تو قسمت sharing تیک اول رو بزنید و لیست پاینشو بزارید رو ethernet البته من نتونستم رو وین 10 انجام بدم نمیدونم چرا

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
بله میشه با خود 360 گرفت.

نیازی به شیر کریو و اینا نیست میشه با خود کنسول با ip مایران خرید کرد از رو سایتم میشه.
ولی اگه میخواین شیر کنین
کابل lan رو بزنید به لپتاپ و وصل کنید به کنسول بعد برین به control panel>network and internet>network and sharing center بعد هم قسمت سمت چپ change adapter seting رو بزنید و رو کانکشن کریو راست کلیک کنید برید تو properties تو قسمت sharing تیک اول رو بزنید و لیست پاینشو بزارید رو ethernet البته من نتونستم رو وین 10 انجام بدم نمیدونم چرا
میتونم من بازی برا x360هم خریداری کنم؟

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
میتونم من بازی برا x360هم خریداری کنم؟
بازی 360 رو من رو xbox one امتحان نکردم ولی باید بشه اونم.ولی برای خرید بازی های 360 از رو خود 360 فکر کنم هنوز شیر نیازه فقط گیم free with gold هاش لازم نداره شیر.

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
من با این روش ک گفتین نتونستم شیر کنم کریو رو وین 10 دارم
نمیدونم چرا ولی رو وین 8 و 10 منم نتونستم :| این روش مال وین 7 هست ولی کلیتش یکیه نمیدونم چرا نمیشه :D فایروال هارو خاموش کردین ؟یه بار با فایروال خاموش تست کنید شاید بلاک میکنه.
به هر حال اگه برای خرید میخواین لازم نیست با کنسول بدون شیر میشه خرید کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر