1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات Dark Souls II (نصب .ماده و مشکلات گرافیکی ...)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط hosein me, ‏Apr 29, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    حسین

• [*=center] [​IMG]

درود
    خوب این تاپیک زدیم که از این به بعد مشکلات بازی را اینجا مطرح کنیم
    در ضمن چون ماده های خوبی هم برای بازی منتشر می شه دوستانی که ماده هارا تست کردن لینکشو تو همین قسمت بزارن تا تو پست اول مرتب کنیم و تاپیک جامعه ای داشته باشیم

SCREENSHOTS
    سیستم مورد نیاز
    Minimum:
    Processor: AMD® Phenom II™ X2 555 3.2Ghz or Intel® Pentium Core ™ 2 Duo E8500 3.17Ghz
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: NVIDIA® GeForce® 9600GT, ATI Radeon™ HD 5870
    DirectX: Version 9.0c
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 14 GB available space
    Sound Card: DirectX 9 sound device
    Additional Notes: Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended
    Recommended:
    Processor: Intel® CoreTM i3 2100 3.10GHz or AMD® A8 3870K 3.0GHz
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 750 or ATI Radeon™ HD 6870 or higher
    DirectX: Version 9.0c
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 14 GB available space
    Sound Card: DirectX 9 sound device
    Additional Notes: Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended

سایت سازنده بازی

Dark Souls II :: Home

این هم فیلم اموزشی خیلی خوب برای کسانی که بازی را می خوان تازه شروع کنن
    دانلود ویدیو آموزش بازی Dark Souls 2

یک روش خدمتتون ارائه میدم برای دوستانی که با نماد دگمه ها کنسولی در بازی Dark Souls II مشکل دارند دوستدارند با نماد کیبورد موس بازی کنند

برنامه زیر دانلود و از زیپ خارج کنید
    download
    ایمیج ها و تنظیمات اضافه کردم فقط GeDoSaToTool اجرا کنید و Activate بزنید وارد بازی بشید

ماده ها :
    1:
    GEM-ENB or GEM-GeDoSaTo at Dark Souls 2 Nexus - Mods and community

توضیحات
    ببینید در NEXUS هر کدوم از مادها یه بخشِ توضیحات داره که در DESC اومده، برای نصب هر ماد با دقت اون رو بخونید، چون مادها مدام در حال ارتقا هستند و نسخه های جدیدتری با قابلیت انطباق بهتر منتشر میشن.

در مورد مادهایی که به طور ویژه رو بخشِ سایه و نور کار کردن، از بهترین ها یکی GEM بوده و دیگری ENB. من فقط GEM رو تا بحال امتحان کردم، که بی نقص جواب میده و فضای دارک سولزتری داره نسبت به ENB که کمی زیادی رنگهای تند استفاده کرده.

برای نصب مادِ GEM:
    1. این فایل رو دانلود کنید - از حالت فشرده خارجش کنید - فایل EXE رو اجرا کنید و مسیر بازی رو بهش بدید تا نسب شه (در فولدر GAME در فولدر بازی).
    2. این فایل رو دانلود کنید - از حالت فشرده خارجش کنید (مهم نیست کجا، مثلاً میتونید روی دسکتاپ فولدر غیر فشرده ش رو بسازید) - فایلی هست به نام GeDoSaTo.ini، که باید بازش کنید و برید روی مورد enablePostprocessing و false ش کنید - بعد در همین فولدر یک فایل EXE داره که مربوط میشه به GeDoSaTo؛ اون رو اجرا و Activate کنید.
    3. بازی رو اجرا کنید.

حین بازی، با کلید Scroll Lock راحت میتونید ماد رو غیرفعال کنید؛ در ضمن به نظر من کلید F11 رو هم بزنید بد نیست، چون جلوه های نورش در حالت عادی بعضی جاها چشم رو آزار میده.

برای uninstall کردن، برید در فولدر GAME در فولدر بازی و این فایلها رو پاک کنید.
    d3d9.dll
    sweetFX
    Gem_readme
    Germ_setting

در آخر هم بگم که اگه با Depth of Field ش مشکل دارین و زیادی سینمایی شده براتون، به راحتی میتونین در همون فولدر GeDoSaTo که دارین، فایل GeDoSaTo.ini رو باز کنید و مقدارِ dofBaseRadius رو کاهش بدین (کلاً با تنظیم این فایل خیلی چیزها رو میتونید تغییر بدین).

2:
    Grimorium ENB at Dark Souls 2 Nexus - Mods and community

3

ENB Desaturarted low ambient far DOF at Dark Souls 2 Nexus - Mods and community
    Kalicolas Enhanced Graphics ENB at Dark Souls 2 Nexus - Mods and community
    ابدیت

2. کاربر سایت

نام:
    سعید
    با نرم افزار x360ce تست کن اگر نکردی من با این نرم افزار دارم با دسته One بازی میکنم درسته

3. کاربر سایت

ممنون از پاسختون
    با این نرم افزار شما گفتین الان تست کردم اینم جواب نمیده
    یه بازی دیگه هم تست کردم جواب نداد (بازی ای که قبلا با دسته ps3 تست کرده بودم با موشن جوی اجرا میشد )
    فقط تو pES جواب میده دسته نیاز به نرم افازر اضافه ای هم نداره اصلا

من با دسته ی ps3 بازی میکردم همیشه بعد شنیدم اگه وایرلس آداپتور دسته 360 بگیرم رو همهی بازی ها کار میکنه
    الان گرفتم
    دسته ایکس باکس م و ول میکنم خیلی خوب هم شناسونده میشه
    اما همینجوری که توضیح دادم فقط تو PES جواب میده
    نمیدونم سوالم و کجای فروم مطرح کنم :D
    اصلا بخاطر این دارک سولز رفتم دنبال وایرلس آداپتور

4. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    دوستان من نسخه Scholar of the First Sin رو دانلود کردم، کرک کودکس هم توشه
    اما بازی اجرا نمیشه و همش Stop Working میده، کرک رو کپی میکنم

5. کاربر سایت

با سلام من هنوز این بازی دانلود نکردم الان قصد دانلودش دارم نسخه اول Dark Souls II بود بعد 3 تا DLC همزمان گروه CODEX داد به اسم Dark Souls II Crown of the Ivory King-CODEX و آخرین نسخه که اومده Dark Souls II Scholar of the First Sin حالا سئوال من اینه دوستان

این نسخه Dark Souls II Scholar of the First Sin که اومده شامل خود بازی Dark Souls II بهمراه 3 تا دی ال سی ( Dark Souls II Crown of the Ivory King-CODEX) هست با تشکر@};-

6. کاربر سایت

بله نسخه جدید Dark Souls II Scholar of the First Sin تمامی DLC ها و علاوه آیتم های جدیدی هم داره کیفیت گرافیگی بازی هم بیشتر شده تو این نسخه.

7. کاربر سایت

نام:
    SaSaN
    دوستان کرک Codex برای Update 1.02 نسخه ی Scholar of the First Sin اومده یا نه؟ من آپدیت 1.02 3DM رو گرفتم ولی سیوهای بازی کار نکرد

آخرین ویرایش: ‏Jun 6, 2015
  8. کاربر سایت

سلام دوستان من آپدیت 1.0.2 رو ریختم ولی وفتی اجرا این ارور (the program can't start because fmod_event.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.) رو میداد منم fmod_event.dll رو دانلود کردم ریختم تو فایل بازی حالا میگه : D:\Dark Souls II\game\fmod_event.dll is either not designed to run on windows or it contains an error. Try installing the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software vendor for support. Error status 0xc000012f
    چند باری پاک کردم دوباره نصب کردم ولی فرقی نکرد. میشه ی کمکی بکنید ؟!؟!؟!

9. کاربر سایت

نام:
    رامین
    با سلام خدمت دوستان
    من تو نصب Dark Souls II Scholar of the First Sin مشکل دارم. بعد از نصب و هنگام اجرای بازی پیغام میده این اپ نمی تونه رو سیستم شما اجرا بشه و با پابلیشر نرم افزارتون تماس بگیرید. ویندوزم هم 8.1 32bit

10. کاربر سایت

فقط رو 64 بیتی ها نصب میشه.

Windows 7 SP1 64bit / Windows 8.1 64bit

11. کاربر سایت

نام:
    SaSaN
    نسخه ی Scholar of the First Sin اصلا روی Win 32 بیتی اجرا نمیشه توی سیستم مورد نیاز هم نوشته

12. کاربر سایت

نام:
    رامین

ممنون دوست من

13. کاربر سایت

دوستان ارور the application was unable to start correctly (0xc000007b).click ok to close application رو میده چیکار باید بکنم ؟

14. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    اين اتفاق يه بار براي من رخ داد منتها توي يه بازي ديگه
    و به خاطر پاك شدن يكي از فايلها توسط انتي ويروس بود كه اون فايل dll رو ويروس شناخته بود
    شما انتي ويروسو خاموش كن ببين درست ميشه يا نه

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. کاربر سایت

بدون آنتی ویروس نصبش کردم ولی هنوزم همون ارورو میده تو ی جاهایی خوندم واسه c++ و ایناس ولی اونارم نصب کردم بازم نشد :(

16. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    اين vcredict ها هم كه تو اكثر بازي ها هست رو هم نصب كن شايد درست شه

Sent from my iPhone using Tapatalk

این صفحه را به اشتراک بگذارید