مشکلات Dark Souls II (نصب .ماده و مشکلات گرافیکی ...)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط hosein me, ‏Apr 29, 2014.

1. hosein me

کاربر سایت

نام:
    حسین

• [*=center] [​IMG]

درود
    خوب این تاپیک زدیم که از این به بعد مشکلات بازی را اینجا مطرح کنیم
    در ضمن چون ماده های خوبی هم برای بازی منتشر می شه دوستانی که ماده هارا تست کردن لینکشو تو همین قسمت بزارن تا تو پست اول مرتب کنیم و تاپیک جامعه ای داشته باشیم

SCREENSHOTS
    سیستم مورد نیاز
    Minimum:
    Processor: AMD® Phenom II™ X2 555 3.2Ghz or Intel® Pentium Core ™ 2 Duo E8500 3.17Ghz
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: NVIDIA® GeForce® 9600GT, ATI Radeon™ HD 5870
    DirectX: Version 9.0c
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 14 GB available space
    Sound Card: DirectX 9 sound device
    Additional Notes: Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended
    Recommended:
    Processor: Intel® CoreTM i3 2100 3.10GHz or AMD® A8 3870K 3.0GHz
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 750 or ATI Radeon™ HD 6870 or higher
    DirectX: Version 9.0c
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 14 GB available space
    Sound Card: DirectX 9 sound device
    Additional Notes: Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended

سایت سازنده بازی

Dark Souls II :: Home

این هم فیلم اموزشی خیلی خوب برای کسانی که بازی را می خوان تازه شروع کنن
    دانلود ویدیو آموزش بازی Dark Souls 2

یک روش خدمتتون ارائه میدم برای دوستانی که با نماد دگمه ها کنسولی در بازی Dark Souls II مشکل دارند دوستدارند با نماد کیبورد موس بازی کنند

برنامه زیر دانلود و از زیپ خارج کنید
    download
    ایمیج ها و تنظیمات اضافه کردم فقط GeDoSaToTool اجرا کنید و Activate بزنید وارد بازی بشید

ماده ها :
    1:
    GEM-ENB or GEM-GeDoSaTo at Dark Souls 2 Nexus - Mods and community

توضیحات
    ببینید در NEXUS هر کدوم از مادها یه بخشِ توضیحات داره که در DESC اومده، برای نصب هر ماد با دقت اون رو بخونید، چون مادها مدام در حال ارتقا هستند و نسخه های جدیدتری با قابلیت انطباق بهتر منتشر میشن.

در مورد مادهایی که به طور ویژه رو بخشِ سایه و نور کار کردن، از بهترین ها یکی GEM بوده و دیگری ENB. من فقط GEM رو تا بحال امتحان کردم، که بی نقص جواب میده و فضای دارک سولزتری داره نسبت به ENB که کمی زیادی رنگهای تند استفاده کرده.

برای نصب مادِ GEM:
    1. این فایل رو دانلود کنید - از حالت فشرده خارجش کنید - فایل EXE رو اجرا کنید و مسیر بازی رو بهش بدید تا نسب شه (در فولدر GAME در فولدر بازی).
    2. این فایل رو دانلود کنید - از حالت فشرده خارجش کنید (مهم نیست کجا، مثلاً میتونید روی دسکتاپ فولدر غیر فشرده ش رو بسازید) - فایلی هست به نام GeDoSaTo.ini، که باید بازش کنید و برید روی مورد enablePostprocessing و false ش کنید - بعد در همین فولدر یک فایل EXE داره که مربوط میشه به GeDoSaTo؛ اون رو اجرا و Activate کنید.
    3. بازی رو اجرا کنید.

حین بازی، با کلید Scroll Lock راحت میتونید ماد رو غیرفعال کنید؛ در ضمن به نظر من کلید F11 رو هم بزنید بد نیست، چون جلوه های نورش در حالت عادی بعضی جاها چشم رو آزار میده.

برای uninstall کردن، برید در فولدر GAME در فولدر بازی و این فایلها رو پاک کنید.
    d3d9.dll
    sweetFX
    Gem_readme
    Germ_setting

در آخر هم بگم که اگه با Depth of Field ش مشکل دارین و زیادی سینمایی شده براتون، به راحتی میتونین در همون فولدر GeDoSaTo که دارین، فایل GeDoSaTo.ini رو باز کنید و مقدارِ dofBaseRadius رو کاهش بدین (کلاً با تنظیم این فایل خیلی چیزها رو میتونید تغییر بدین).

2:
    Grimorium ENB at Dark Souls 2 Nexus - Mods and community

3

ENB Desaturarted low ambient far DOF at Dark Souls 2 Nexus - Mods and community
    Kalicolas Enhanced Graphics ENB at Dark Souls 2 Nexus - Mods and community
    ابدیت

2. MaTrix PouYa

MaTrix PouYa ! The Berserker
    کاربر سایت

نام:
    Pouya
  3. hosein me

کاربر سایت

نام:
    حسین
    خوب اگه ماده را بریزیم بعدا میشه پاکشش کرده!
    با اجازه ایم ویدیو اموزشی را هم گذاشتم تو پست اول :d

4. MaTrix PouYa

کاربر سایت

نام:
    Pouya
    اره میشه تو همون لینک هم روش نصب هم روش پاک کردنش را گفته اما بهترین کار اینه که از فولدر بازی یه backup بگیری

5. x155

کاربر سایت

من نسخه ی بلک باکسشو دانلود کردم ولی بازی اجرا نمیشه,ارور has stopped working میده...چیکار کنم؟؟؟؟:(

6. Nusq

کاربر سایت

ببینید در NEXUS هر کدوم از مادها یه بخشِ توضیحات داره که در DESC اومده، برای نصب هر ماد با دقت اون رو بخونید، چون مادها مدام در حال ارتقا هستند و نسخه های جدیدتری با قابلیت انطباق بهتر منتشر میشن.

در مورد مادهایی که به طور ویژه رو بخشِ سایه و نور کار کردن، از بهترین ها یکی GEM بوده و دیگری ENB. من فقط GEM رو تا بحال امتحان کردم، که بی نقص جواب میده و فضای دارک سولزتری داره نسبت به ENB که کمی زیادی رنگهای تند استفاده کرده.

برای نصب مادِ GEM:
    1. این فایل رو دانلود کنید - از حالت فشرده خارجش کنید - فایل EXE رو اجرا کنید و مسیر بازی رو بهش بدید تا نسب شه (در فولدر GAME در فولدر بازی).
    2. این فایل رو دانلود کنید - از حالت فشرده خارجش کنید (مهم نیست کجا، مثلاً میتونید روی دسکتاپ فولدر غیر فشرده ش رو بسازید) - فایلی هست به نام GeDoSaTo.ini، که باید بازش کنید و برید روی مورد enablePostprocessing و false ش کنید - بعد در همین فولدر یک فایل EXE داره که مربوط میشه به GeDoSaTo؛ اون رو اجرا و Activate کنید.
    3. بازی رو اجرا کنید.

حین بازی، با کلید Scroll Lock راحت میتونید ماد رو غیرفعال کنید؛ در ضمن به نظر من کلید F11 رو هم بزنید بد نیست، چون جلوه های نورش در حالت عادی بعضی جاها چشم رو آزار میده.

برای uninstall کردن، برید در فولدر GAME در فولدر بازی و این فایلها رو پاک کنید.
    d3d9.dll
    sweetFX
    Gem_readme
    Germ_setting

در آخر هم بگم که اگه با Depth of Field ش مشکل دارین و زیادی سینمایی شده براتون، به راحتی میتونین در همون فولدر GeDoSaTo که دارین، فایل GeDoSaTo.ini رو باز کنید و مقدارِ dofBaseRadius رو کاهش بدین (کلاً با تنظیم این فایل خیلی چیزها رو میتونید تغییر بدین).

#6 Nusq, ‏Apr 29, 2014
    آخرین ویرایش: ‏Apr 29, 2014
  7. MaTrix PouYa

کاربر سایت

نام:
    Pouya
    دقیقا همین کارها را انجام داده بودم دوست عزیز ولی زمانی که رو اسم کارکترم میزنم تو لودینگ میاد بیرون و stop working میده !

8. Nusq

کاربر سایت

احتملاً مادها از اونجا که در نسخه های ابتدایین هنوز چندان سازگار نیستن با بعضی از سیستمها. سیستم من چندان قدرتمند نیست با این حال تا بحال مشکلی نداشتم با این ماد. (ضمنا نسخه BlackBox بازی رو نصب کردم).

9. MaTrix PouYa

کاربر سایت

نام:
    Pouya
    یه لینک از مشکلات بازی داده بود گفته بود ممکنه با بعضی از سیستم ها سازگار نباشه ... مال من نسخه ی reloded هست به هر حال امیدوارم تو ورژن جدیدش این مشکل بر طرف بشه

10. hosein me

کاربر سایت

نام:
    حسین
    درود
    درون فولدر بازی باید این گزینه را نصب کنید بعد درست میشه نیاز به ابدیت داره
    dotNetFx45_Full_setup

11. x155

کاربر سایت

بازی نصب نمیشد net framework 4.5 نصب کردم درست شد,ولی بازی اجرا نمیشه:(

12. hosein me

کاربر سایت

نام:
    حسین
    چه پیغامی میده دیگه باید اجرا بشه

13. Sepehr47

کاربر سایت

نام:
    سپهر
    خیلی ها مشکل شما رو داشتند . پچ جدیدی که دیروز اومده مشکلو حل کرده .
    Steam Community :: Group Announcements :: DARK SOULS™ II

14. Firesword

کاربر سایت

نام:
    Barbarian
  15. Nusq

کاربر سایت

گویا این یکی بیشتر رو سایه هاش کار کرده. به هر حال یکی از بدیهای ENB رنگهای تندشه که به اتمسفر بازی نمی خوره. به نظرم ترکیب GEM+GeDoSaTo به لحاظ رنگبندی و نقشمایه های دلگیرش تا حالا از همه سر بوده.