بازی های موجود در بازار برای Xbox One

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
01098443242957187283.png

بازی های موجود در بازار برای Xbox One

اطلاعیه ها
(بعد از اینکه دیدم خیلی ها سر این موضوع در تاپیک ها بحث میکنن گفتم یک تاپیک در رابطه با همین موضوع اینجا ایجاد کنم.)
(همچنین برای خواندن اطلاعات کامل در رابطه با بازی کافیه روی کاور کلیک کنید)
(جدیدترین بازی که در بازار ایران بیاد در قسمت بازی روز قرار میگیرد)

بازی روز در بازار:
image
image
image
image

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مشکل اساسی من اینه که بازیا رو در تهران از کجا تهیه کنیم و کجا تعویض میکنن ... این مشکل حل بشه که دیگه همه چیز عالی میشه ( هرکی میدونه لطفا پی ام کنه )

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلامی دوباره من یه پیشنهاد دارم
بهتر نیستش علاوه بر بازیهای موجود در بازار لیست بازیهایی که ماهانه عرضه میشن رو هم بزارین
مثلا الان ماه آوریل هستش که البته رو به پایانه خوب بازیهایی که برای Xbox one برای ماه می May ریلیز میشن رو بزاری

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام دوستان: بازی Child of Light به صورت دیجیتالی اماده برای فروش است. دوستانی که علاقه دارند میتوانند بر روی کاور کلیک کرده و علاوه بر خواندن اطلاعات همانند حجم بازی ، این بازی رو برای Xbox one خریداری کنند.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام دوستان: بازی Child of Light به صورت دیجیتالی اماده برای فروش است. دوستانی که علاقه دارند میتوانند بر روی کاور کلیک کرده و علاوه بر خواندن اطلاعات همانند حجم بازی ، این بازی رو برای Xbox one خریداری کنند.
سلام
این بازی تو استور هستش دیگه؟؟؟
اونوقت از طریق IP های ایران میشه خریدش؟؟؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام
این بازی تو استور هستش دیگه؟؟؟
اونوقت از طریق IP های ایران میشه خریدش؟؟؟

اره توی استور هست/ نه باید پوینت یا گیفت بخری بعدش بریزی توی اکانتت ایمیل و یوز رو بدی به یکی از بچه هایی که خارجه اون واست بخره

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
اره توی استور هست/ نه باید پوینت یا گیفت بخری بعدش بریزی توی اکانتت ایمیل و یوز رو بدی به یکی از بچه هایی که خارجه اون واست بخره
البته میتونی چیزNetwork رو کنسولت شیر کنی از طریق برنامه هایی مثل CCPROXY و با تغییر آیپی اقدام به خرید کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر