Kingdom Come: Deliverance | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط POOYA1989, ‏Apr 23, 2014.

1. POOYA1989

POOYA1989 Future Breed Machine
    کاربر سایت

نام:
    Pooya

Title: Kingdom Come: Deliverance
    Publisher: Warhorse Studios
    Developer: Warhorse Studios
    Engine: CryEngine
    Genre: Open World - Medival Role Palying
    Mode: Single Player
    Platform: PC - Xbox 1 - PS4
    Release Date: Feb 13th, 2018

MINIMUM:
    Requires a 64-bit processor and operating system
    Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
    Memory: 6 GB RAM
    Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
    DirectX: Version 11
    Storage: 30 GB available space
    Sound Card: Integrated
    Additional Notes: These are preliminary system specs and can change!

RECOMMENDED:
    Requires a 64-bit processor and operating system
    Processor: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
    Memory: 12 GB RAM
    Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580
    DirectX: Version 11
    Storage: 30 GB available space
    Sound Card: Creative SOUND BLASTER Zx

Additional Notes: These are preliminary system specs and can change!

اختصاصی بازی سنتــر: مصاحبه با استودیوی Warhorse سازنده بازی Kingdom Come: Deliverance

اطلاعات بازی:

در هیاهوی پر سر و صدای عناوینی مانند Witcher و Dargon Age. عنوانی بی سر صدا از سوی استدیو Warhorse در دست ساخت می باشد تا موجبات بی خوابی نقش آفرینی بازان را محیا کند! Kingdom Come: Deliverance قرار است عنوانی Open World در ژانر نقش آفرینی باشد که اتفاقات و وقایع تاریخی اروپای مرکزی را در قرن 15 میلادی در واقع زمان اواخر قرون وسطی و پیدایش دوران نوزایی (رنسانس) نشان دهد. نکته جالب در مورد این بازی در جایی هست که بر خلاف بیشتر نقش آفرینی های موجود، در Kingdom Come: Deliverance نه جادویی وجود دارد و نه جادوگری، و نه موجودات اهریمنی و نه سیاه چالی که در آن هیولاها انتظار شما را بکشند. Kingdom Come: Deliverance یک بازی کامل رئال با تمرکز بر اتفاقات و بازنگری های تاریخی است. طبق ادعای سازنده داستان بازی تمی حماسی دارد که در دنیایی بزرگ اتفاق می افتد. آنچه در مورد بازی تا اینجا می دانیم:

_ به گفته سازنده Kingdom Come: Deliverance از سه عنوان Witcher و Skyrim و Red dead تاثیرات زیادی پذیرفته.
    _ بنا بر ادعای سازنده جنگ هایی به بزرگی جنگ های سری توتال وار در بازی اتفاق می افتد که مخاطب را انگشت به دهان خواهد گذاشت.
    _ رئالیست ترین سیستم مبارزات برای Kingdom Come: Deliverance به کار رفته است که نظیر آن در ما بقی عناوین نقش آفرینی دیده نشده.
    _ هیچ لودینگی در دنیایی بزرگ بازی وجود ندارد. این دنیا از یک اکوسیستم کاملاً پویا بهره می برد.
    _ نکته هیجان انگیز بازی استفاده سازنده از موتور CryEngine است. که به نظر می رسد بلاخره استدیویی به غیر از استدیوهای داخلی کرایتیک موفق شده اند از قدرت این موتور قدرتمند استفاده کنند. تصاویر منتشر شده از بازی گرافیک بازی را خیره کننده نشان می دهد.
    _ شما در نقش Henry، پسر آهنگر منطه بازی خواهید کرد. در جریان جنگ ها به دهکده شما حمله شده و دوستان و خانواده شما به قتل می رسند، اما هِنری جان سالم به در می برد و در پی انتقام قتل نزدیکان خود بر می خیزد.
    _ داستان بازی غیر خطی خواهد بود و دست شما در انجام مراحل باز است، با این حال تمام عملکرد شما، در قسمتی از بازی بازتاب خواهد داشت و باید مراقب تصمیمات خود باشد.
    _ همانطور که ذکر شد، نزدیک بودن به واقعیت یکی از اهداف اصلی این بازی است و این امر در موارد بسیاری، از جمله مبارزات، آپگرید ها و Skillهای بازی به چشم می خورد.
    _ برای مبارزات شما می توانید از سیستم مخفی کاری، سلاح های دوربرد مانند تیر و کمان و ... استفاده کنید.
    _ وزن اسلحه، زره در نحوه مبارزات شما تاثیر گذار خواهند بود. مثلا یک لباس سبک، به شما سرعت بیشتری می بخشد، با این حال در مقابل ضربات از دفاع ضعیف تری برخوردار هستید. اما یک زره سنگین، به سیستم دفاعی شما کمک کرده، اما سرعت و حتی ممکن است دید شما را محدود نماید.
    _ اعمال شما در خارج از ماموریت ها، در برخورد جهان بازی با شما تاثیر گذار خواهد بود، مثلا در صورت دزدی کردن، شاهد صحنه می تواند به پلیس های محلی گزارش داده و در آن منطقه از شما به عنوان یک آدم دزد یاد شود.
    _ برای واقعی تر جلوه کردن و همینطور عدم استفاده پیاپی از سیستم Quick Save، در بازی برای Save کردن یا باید در مکان امنی بر روی تخت بخوابید و یا باید از نوعی نوشیدنی استفاده کنید که در صورت استفاده مداوم، می تواند اثرات منفی بر روی شخصیت شما داشته باشد.

دربارۀ سازنده:

Warhorse Studios استدیوی سازنده بازی واقع در پراگ جمهوری چک است که از سال 2011 کار خود را شروع کرده. شاکله اصلی استدیو را کارکنان سابق استدیوهای 2k Czech و بوهمیا و چند استدیوی دیگر به وجو آورده اند. نکته قابل توجه می توان حضور افراد مهمی در این استدیو مانند Daniel Vávra که عنوان موفقی مانند Mafia را در کارنامه خود دارد را دانست. یا Victor Bocan از اعضای سابق استدیوی بوهمیا! این طور به نظر می رسد که نوابغ بازی سازی جمهوری چک در این استدیو جمع شده و مشغول ساخت Kingdom Come: Deliverance هستند.

عکس هایی از بازی

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

سایت سازنده

kamyy, IMANOKA, Phantom Pain V و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. hamdi113540

کاربر سایت

نام:
    Hamid Reza
    لینک های codex اومده
    امشب میذارم برا دانلود تا ببینیم چی از آب دراومده

3. SMB2VF

کاربر سایت

نام:
    Mehdi
    یه چیزی تو سایت همسایه و تاپیک امتیازات گفتم، اینجا هم نقل قول میکنم :D

armin_shadow, ROONEY190 و armintn این نوشته را Like کرده اند.
  4. AliShp

کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر همه

منم امشب دانلود میکنم فردا پس فردا بازیش میکنم اما اینو در نظر بگیرید باگ و مشکلات بازی با ابدیت درست میشن اما محتوا و گیم پلی بازی درست نمیشن همین طور داستان بازی مثالش هم اخرین مکس افکت بود یا موارد دیگه خوده ویچر سه هم یه زمانی رو سیستم من افتضاح فریم میداد حتی با پایین ترین تنظیمات هم نمیشد بازی کرد اما با آبدیت دادن بازی بهینه شد .....
    مهمترین عامل داشتن محتوا و بقیه موارد هست پیشنهاد میکنم زود تصمیم نگیرید ....

5. DAT 47

کاربر سایت

نام:
    A R M I N
    در یه کلام فوق العاده تا اینجای کار . از نظر خودم گرافیک و نور پردازی و سایه زنی انمیشن و جزییات گیم پلی فوق العادس .دنیای سر سبز باحالی داره
    تو اموزش اول بازی گفته که بعضی اوقات برای صحبت کردن و متقاعد کردن طرف باید لباس اراسته پوشیده باشید و خون رویه لباس نریخته باشه یا برعکس میتونید بعضی موقع ها از اهرم فشار استفاده کنید اگه لباس تون کر کثیف باشه یا خون روش باشه .
    انمیشن بازی هم حرف نداره باز و بسته کردن در گرفته تا برداشتن ایتم ها . دنیای فوق العاده پویایی داره .من کلا نیم پره لیوان و میبینم تا اینجا به نظر خودم حرفی برای گفتن نیست
    یه چند تا عکس هم میزارم

IMANOKA, Phantom Pain V, xxxmah و 12 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. saeedx

کاربر سایت

نام:
    سعید
    والا من همین یه عکس بالا رو که گذاشتید که یارو داره درب رو باز میکنه و دستش مثل یک تیکه چوب خشک ! به سمت دستگیره درب دراز شده رو وقتی دیدم ، کلأ از گرافیک بازی قطع امید کردم :D

7. KiLL3R/4/Ev3r

کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα
    این مال تنظیمات Low ـه بالا رو نگاه کن چنند تا گزینه داره بزار رو + High تا بهت بگم اوضاع از چه قراره :D

8. DAT 47

کاربر سایت

نام:
    A R M I N
    بازی RPG هست دوست عزیز .باید نسبت به سطح و ژانر خودش بسنجی . خیلی از بازی ها همین انیمیشن باز و بسته کردن در و ندارن
    مشکلی خاصی تو بازی نیست ولی خیلی از REVIEWR های مستقل متفق القول گفتن با توجه به این که اولین بازی این استدیو هست باید با دادن اپدیت ها و اپتیمایز کردن مشکلات رو رفع کنن .

uriel و ROONEY190 این نوشته را Like کرده اند.
  9. A-L-I

A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
    کاربر فعال

درست میگی ، من زده بودم ولی نمیدونم چرا هنوز رو Low مونده بود ، پستم ویرایش شد.

10. yaran

کاربر سایت

امتیاز بازی سبز شد :x

DAT 47 این نوشته را Like کرده است.
  11. rahyarpaul

کاربر سایت

DAT 47 این نوشته را Like کرده است.
  12. hamdi113540

کاربر سایت

نام:
    Hamid Reza
    پرفورمنس رو سیستم متوسط خوبه یا نه؟
    نسخه codex بگیرم آپدیت بیاد میتونم نصب کنم یا تا 2 هفته صبر کنم؟

13. sa_sa

sa_sa F.A.M.I.L.Y
    ناظم انجمن

نام:
    صابر
    بازی رو نصب کردم
    متاسفانه افت فریم و گاهی لگ داره ! فریم روی 60 قفل نمیشه !
    و ایراد بزرگی که داره دیر لود شدن تکسچر هاست که بعضا گاهی لودشون به 6 الی 7 ثانیه میرسه !

قاعدتا باید با یه آپدیت رفع بشه

uriel, ROONEY190 و The Hound این نوشته را Like کرده اند.
  14. The Hound

کاربر سایت

نام:
    نوید
    رفع میشه این مشکلات. کلیت بازی رو تو استیم حتی اونایی که نقد منفی دادن ستایش کردن واقعا. همه چیزشو. اینارم در عرض چند ماه با اپدیت ردیف می کنن.
    من مطمئن بودم که از نظر باگ و مشکلات فنی حداقل روز انتشار وضعیت تعریفی نخواهد داشت ولی مطمئنم اینا رو رفع می کنن.

DAT 47, uriel, ROONEY190 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. DAT 47

کاربر سایت

نام:
    A R M I N
    مشکلاتی که هست مشکلات خیلی حادی نیست . بازی ها aaa هم چنین مشکلی رو در موقع انتشار داشتن . از battlefield 4 گرفته تا pubg و arma 3 . به نظرم بیشتر مشکلات با اپدیت شدن درست میشه . واقعا یکی از بهترین و پویا ترین بازی های rpg هست. و اگر هم کسی قصد مقایسه داره باید با ژانر خودش مقایسه بشه .
    برای رفع مشکل افت فریم و دیرلود شدن تکتسچر و ... سعی کنید بازی رو داخل ssd نصب کنید و اخرین درایور کارت گرافیک و بگیرید و بعدش طبق لینکی که میزارم سعی کنید تو لانچ اپشن مقادیر ram رو اضافه کنید و هم چنین اموزش بخش دوم که مربوط به v sync هست رو هم انجام بدید
    Steam Community :: Guide :: Fixing performance issues

#89 DAT 47, ‏Feb 15, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Feb 15, 2018
    uriel این نوشته را Like کرده است.
  16. AliShp

کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر همه

منم ریختم بازی کردم داستان بازی خوبه تا اینجایی که رفتم امکانات بازی هم تا اینجا خوب بوده همین که توش جادو جنبل نداره خوبه خیلی وقت بود میخواستم یه بازی تو این سبک بازی کنم که جادو اینا نداشته باشه ...
    مشکلات بازی هم رفع بشه خیلی بهتر میشه مثلا چند تا مشکل یکیش افت شدید فریم هست که برای اولش خوبه یکی دیگه انیمیشن های صورت هست که نگاه کنی دقیق فقط دهنشون تکون میخوره و پلکشون توی بازی معلولی نه توی کات سین یا فیلمهای که نشون میده تکسچر ها دیر لود میشه مثلا از دور به اسب نگاه کنی بری جلو باید چند ثانیه واسی یکی دیگه از بدترنهاش اینه که وقتی میری با یکی حرف بزنی بازی لود میکنه در بعضی از مواقع برای هر شخصی که حرف میزنی باید ده ثانیه حداکثر واسی تا لود کنه .....
    یه سری دیگه موارد داره که اصولا بعد ابدیت ها اینا درست میشه کسایی که نگرفتن عجله نکنن بزارید بگزره یه ماهی ابدیت که اومد بگیرید ....

MOH3N_Dark, ROONEY190, xxxmah و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.