Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان فك نكنم پروژه Assassin's Creed 2 كنسل شده باشه چون تو گيم اسپات برايش TBA زده ولي ننوشته كنسل و تو خبر هاي بازي هم چيزي در مورد كنسل شدن اين پروژه سخني به ميان نميامده . منبع : http://www.gamespot.com/search.html?tag=search%3Bbutton&om_act=convert&om_clk=search&qs=Assassin%27s+Creed+2
نه آقا کنسل نشده و به احتمال زیاد تا آخر 2009 ریلیز میشه!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
عزیزان Assassin's Creed 2 توی سال 2009 طبق اعلام خود یوبی سافت عرضه میشه...تاپیکش هم توی بخش اخبار هست میتونید برید ببنید که بازی برای سال مالی 2009-2001 تایید شده.

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
سلام !
نسخه چه شرکتی مشکل بیرون پریدن سر مرحله اورشلیم رو نداره ؟ ;)
میاییم صدا رو درس میکنم یه چیزه دیگه خراب میشه ! چه شانسی داریم ما ! :biggrin1:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام !
نسخه چه شرکتی مشکل بیرون پریدن سر مرحله اورشلیم رو نداره ؟ ;)
سلام
الان تمام شرکتا مثل وست گیم، تکین، سرزمین و... نسخه ی سالم و بدون مشکل بازی رو دارن فقط باید بهشون بگی که نسخه ی سالم بازی رو می خوای.
یا علی مدد

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
antialiasing رو نمیشه تو این بازی تغییر داد؟؟
من رزولیشن رو آخرین حالت ها هم می زارم بازم خط دور داره! و این واقعا عذاب آوره...!
راستی من آخرین ورژن nHancer رو هم دارم، با این برنامه کاریش نمیشه کرد؟

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
من بازی را تمام کردم اما نفهمیدم بالاخره چی شد اخرش:)
یکی داستان اخرش را برام تعریف کنه دقیقا
بعد از اینکه نوشته های بالای تختش را دید و اسامی امد دیگه باید چی کار کرد؟
نمیشه کاری کرد که پسوورد کامپیوتر را درست وارد کنه؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

رفیق تو یه قسمت هست نمیدونم دقیق تو همین تایپیک یا یه تایپیک دیگه که داستانو کامل گفته که قضیه چیه و چه خواهد شد

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
فردي كه شما در ازمايشگاه ديديش اسمش مليس دسموند هستش
جد اين فرد الطائر نام داشت
الطائر زمان جنگ ها صليبي زنده بوده و عضو گروه حشاشيون بوده است
مليس دسموند با كمك دستگاه انيموس ميتونه فعاليت هاي جدش رو كنترل كنه و با اين كار ميخواد 9 نفر از عاملان جنگ هاي صليبي رو نابود كنه و تكه اي از باغ عدن رو بدست بياره
اول بازي الطائر ميخواد رابرت دي سابله رهبرتمپلارها رو بكشه ولي نميتونه براي همين المعلم درجه الطائر رو از بالا ترين مقام حشاشين به پايين ترين مقام ميرسونه
حالا بايد الطائر هي ماموريت بره تا به اون درجه اولي برگرده
اخر بازي هم كه رابرت دي سابله رو ميكشه ميفهمه كه المعلمرييس مخفي تمپلار ها هستش و حاضر نميشه قدرت رو تقسيم كنه برا همين الطائر ميره تا با المعلم صحبت كنه و بگه چرا تو رئيس مخفي هستي كه ميفهمه المعلم به وسيله تكه اي از باغ عدن تمام مردم شهر رو هيپنوتيز كرده و ميخواد الطائر رو بكشه
اينم بگم كه شركت اونطوري كه لوسي ميگه شركتي هست به اسم ابسترگو توسط تمپلار هاي امروزي اداره ميشه و يكي از كساني كه اونو اداره ميكنه لوسي هست (همون دختره تو ازماشيگاه)كه البته همون لوسي از كشتن الطائر جلوگيري ميكنه
و خلاصه كه الطائر المعلم رو ميكشه و تكه باغ به دست مليس دسموند در زمان حال ميوفته و تيكه هاي ديگه هم تو قسمت هاي ديگر اين جهان بزرگه
وقتي مليس برميگرده به زمان حال چيزا عجيب ميبينه مثلا اسكيل نماي عقاب كه در زمان حشاشيون وجود داشته
و چيز هايي كه بالاي تختش نوشته بود (من اينا رو پيدا كردمن از نت)
این نوشته‌ها شامل پیغام‌های بودند که یکی از آن پیغام‌ها متنی در كتاب مقدس است که پایان جهان را پیش‌بینی می‌کند («من آلفا و امگا هستم،اولین و آخرین، شروع و پایان») و نوشته است که تاریخ پایان جهان ۲۲:۱۳ است، یک تصویر از برخال منلدبروت كه تاشي از نظريه اشوب است نوشته‌هایی به زبان‌های دیگر نیز می‌بیند. پیغام‌هایی کوتاه شامل: Quetzacoatl's hunger lies the answers, I have entered the Abyss and never returned و پیغام بلند: We are all books containing thousands of pages and within each of them lies an irreparable truth. در بالای دیوار، نزدیک سقف کلمات "John's chapter judging sin and"نوشته شده‌بود. به‌علاوه اعدادی به شکل تقويم مايايي نوشته شده بودكه تاريخش ميشه 21 دشامبر 2012 كه روزي كه تمپلارهاي امروزي شروع جهان جديد رو اعلام كردند
كلمه عربي الزلزله رو خودم ديدم كه اسم سوره اي تو قران درباره قيامت تا اونجا كه ميدونم
تصاويري در خطوط نازكا نيز ديده ميشود
كلماتي به زبان عربي لاتين عربي قديم به اين شكل עולם הבא به معني جهان در راه است (اين كلمات بيشتر در مورد جهان اخرت و مرگ در يهوديت استفاد ميشود)
كلماتي به زبان چيني درباره كنش و درهمكنش انسان ها نوشته شده
و بازي پايان ميابد
حال كردين ميدونيد چقدر گشتم تا اينارو پيدا كردم
و بقيش هم در ASSASSIS CREED II

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
:eek::eek:ایول بابا دمت گرم عجب چیزه باهالی بود که من نمی تونستم من فقط همین طوری بازی کردم و چیزه زیاد ازش سر در نمی اوردم بابا ایول و خسته نباشی :biggrin1:

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
دوستان من این بازی رو از وست خریدم .
زمانی که روزی ستاپ بازی کلیک می کنم . هیچ اتفاقی نمی افته .
یعنی انگار که نه انگار روسش کلیک کردی و باید شروع به نصب بشه .
دی وی دی رو هم دادم به دوستم . دوستم گفت که من نصب کردم و مشکلی نداشت:eek: . به نظر شماها مشکل من از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟

oliver2005

کاربر سایت
Mar 4, 2007
24
سلام دوستان .
اگه لطف کنین کمکم کنین تا این مرحله که الطایر میره و فکر کنم با ریچارد شیردل روبرو میشه و بعد از یه دمو ، 10 یازده نفر میریزن سرت رو چجوری باید رد کنم . حرکت خاصی باید انجام بدم .آخه دهنم صاف شد ولی نتونستم اونا رو بکشم همشونو ،خیلی گردن کلفتن آخه . گفتم شاید باید کار دیگه ای بکنم .

لطفا کمک کنید

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سه تا کار که از همه موثر تره:

راه اول : شمشیرت رو در بیار و دفاع کن و وقتی که میان ضربه بزنن دکمه ی ضربه زدن که روی کامپیوتر چپ کلیلک هست رو بزن و این راه آسون بود و همه میدونستن :biggrin1:
راه دوم : یکم سخته.باید hidden blade رو در بیاری و دفاع کنی و وقتی که خواستن بهت ضربه بزنن قبل از اینکه شمشیرشون بهت بخوره دکمه ی حمله یا همون چپ کلیک رو بزن که البته یکم سخته و فکر کنم که این روش رو هم می دونید
راه سوم : یک ترینر از اینترنت بگیر :biggrin1:
همه این روش ها رو می دونن ولی غیر از دو روش اول روش خاص دیگه ای نیست باید استعدادات رو به کار بگیری و یکمی دقت کنی همین و بس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر