دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت بازی های پلی استیشن 4 از PC به PS4 با استفاده از برنامه B4Y Life

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اقا لطفا کمک کنید
من مپ های battlefield 4 رو خریداری کردم و بوسیله این روش ذانلود کردم بعد دانلود هم Install کردم ولی متاسفانه داخل بازی که رفتم دیدم نیومده حتی رو مپ کلیک کردم زد که دانلود کن در حالی که من دانلود و نصب کرده بودم !!! چیکار کنم من ؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید

كدوم مپ هاو خريدي و كدومهارو خواستي بازي كني ؟ بايد همه DLC هارو دانلود و نصب مي كردي احتمالا" DLC گرفتي و فكر كردي بقيه هم باهاشون هستن ؟!

KaranDevilOCS

کاربر سایت
Feb 22, 2010
199
كدوم مپ هاو خريدي و كدومهارو خواستي بازي كني ؟ بايد همه DLC هارو دانلود و نصب مي كردي احتمالا" DLC گرفتي و فكر كردي بقيه هم باهاشون هستن ؟!
من بتل premium رو خريدم و ٤ تا مپ china rising dragon second asult naval strike رو خريدم و انلود كردم ولي متاسفانه به قيمت مپ هام اضافه نشد در حالي كه يكيشو از طريق دستگاه دانلود كردم شد !!
با اين روش كار نميكنه ولي خيلي سخته ١٢ گيگ با دسگاه دانلود كردن
لطفا كمكم كنيد چيكار كنم

pris0n

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
من بتل premium رو خريدم و ٤ تا مپ china rising dragon second asult naval strike رو خريدم و انلود كردم ولي متاسفانه به قيمت مپ هام اضافه نشد در حالي كه يكيشو از طريق دستگاه دانلود كردم شد !!
لطفا كمكم كنيد چيكار كنم
داش منم همین مشکل رو داشتم هر کاری هم کردم درست نشد .

ولی شانس داشتم فایل ها رو با اون برنامه download helper دانلود کرده بودم .

کلا حذفش کردم بعدا رفتم توی بازی رو دی ال سی زدم راحت دانلود و نصب شد بعد انجام این کار بازی رو با زدن ps اوردم گفت dlc unlock بعدش بقیه همین جور نصب کردم الان مشکلی ندارم فعلا

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
لطفا كمكم كنيد چيكار كنم

شما اشتباهت همين جاست
احتمالا" يه دونه dlc دانلود كردي و ميخواي باهاش 4 تاي ديگه رو هم بازي كني !
ببين كدوم dlc رو لينك گرفتي و دانلود كردي بعد برو سراغ همون مپ و بازيش كن
بايد بقيه dlc هارو هم لينك بگيري و دانلود كني

KaranDevilOCS

کاربر سایت
Feb 22, 2010
199
داش منم همین مشکل رو داشتم هر کاری هم کردم درست نشد .

ولی شانس داشتم فایل ها رو با اون برنامه download helper دانلود کرده بودم .

کلا حذفش کردم بعدا رفتم توی بازی رو دی ال سی زدم راحت دانلود و نصب شد بعد انجام این کار بازی رو با زدن ps اوردم گفت dlc unlock بعدش بقیه همین جور نصب کردم الان مشکلی ندارم فعلا
داداش ميشه بيشتر توضيح بدي چيكار كنم كه اجرا شه؟
من هر ٣ تا مپ رو لينك گرفتم و با اين برنامه دانلود كردم و نصب كردم ولي نيومد رو بازي ؟؟ انگار اصلا دانلود نشده
ممنون ميشم بگيد چيكار كنم

- - -ویرایش - - -

شما اشتباهت همين جاست
احتمالا" يه دونه dlc دانلود كردي و ميخواي باهاش 4 تاي ديگه رو هم بازي كني !
ببين كدوم dlc رو لينك گرفتي و دانلود كردي بعد برو سراغ همون مپ و بازيش كن
بايد بقيه dlc هارو هم لينك بگيري و دانلود كني
داداش من هر تا مپ رو ٣ تا لينگ گرفتمو دانلود كردم متاسفانه نميشه كه نميشه تو قسمت دانلود ميزنه دانلود شد و نصب شد ولي تو بازي چيزي مشاهده نميشه ! انگار نصب نشدن اصلا

pris0n

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
داداش ميشه بيشتر توضيح بدي چيكار كنم كه اجرا شه؟
من هر ٣ تا مپ رو لينك گرفتم و با اين برنامه دانلود كردم و نصب كردم ولي نيومد رو بازي ؟؟ انگار اصلا دانلود نشده
ممنون ميشم بگيد چيكار كنم

- - -ویرایش - - -

داداش من هر تا مپ رو ٣ تا لينگ گرفتمو دانلود كردم متاسفانه نميشه كه نميشه تو قسمت دانلود ميزنه دانلود شد و نصب شد ولي تو بازي چيزي مشاهده نميشه ! انگار نصب نشدن اصلا
داش باید بری داخل بازی تو پرمیوم از اونجا انتخاب کن دی ال سی رو بزن دانلود دیگه با برنامه بقیه رو میگیره و بعد نصب شدن دکمه وسط دسته رو بزن میاد داخل بازی یه دایره بزن میاد خودش میگه که فلان دی ال سی انلاک شد بعدش بقیه نصب کن.

من قبلا هر 4 تا دی ال سی با هم نصب کرده بودم اومدم تو بازی فقط دوتاش رو شناخت و دوتا دیگه نمیتونستم بازی کنم کلافم کرد حذفش کردم از اول نصب کردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر