دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت بازی های پلی استیشن 4 از PC به PS4 با استفاده از برنامه B4Y Life

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من با این خواستم war thunder رو دانلود کنم مثل اینکه فایل های بیش از 4 gb رو جواب نمیده چون برای دانلود که زدم لینکاش همه 4 gb بود

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

خدا هميشه gate هارو keep نگه داره :d

ولي هر كاري كردم دانلود نشد :| يعني توي IDM مي گه كه INVALID HTTP SERVER يا ادرس يا همچين چيزي !
يه جا ديگه اپ مي كردي كاش

راستي اون نكته كه ادرس URL ها و مكان فايل ها رو به ياد داشته باشه بهش اضافه شده آيا ؟! /:):d

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
خدا هميشه gate هارو keep نگه داره :d

ولي هر كاري كردم دانلود نشد :| يعني توي IDM مي گه كه INVALID HTTP SERVER يا ادرس يا همچين چيزي !
يه جا ديگه اپ مي كردي كاش

راستي اون نكته كه ادرس URL ها و مكان فايل ها رو به ياد داشته باشه بهش اضافه شده آيا ؟! /:):d

دانلود B4Y Life 00b zip

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب قابليت حافظه اضافه شده ولي هنوز بايد بازي فايل هارو كپي كنه :|
باو به چان خودم اين خيلي بده :| يادمه ps pr oxy فايل هارو از هركجايي كه مي خواستيم مي تونست بفرسته
اومديم يكي مثل من با كمبود حافظه مواجه بود و ميخواست بيشتر از 20-30 گيگ بازي بفرسته روي كنسول :|

اين B4YTTP چيه ؟!/:)

در كل دستت درد نكنه منظتر تغييرات بهتر و بيشتري هستيم :d

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
خوب قابليت حافظه اضافه شده ولي هنوز بايد بازي فايل هارو كپي كنه :|
باو به چان خودم اين خيلي بده :| يادمه ps pr oxy فايل هارو از هركجايي كه مي خواستيم مي تونست بفرسته
اومديم يكي مثل من با كمبود حافظه مواجه بود و ميخواست بيشتر از 20-30 گيگ بازي بفرسته روي كنسول :|

اين B4YTTP چيه ؟!/:)

در كل دستت درد نكنه منظتر تغييرات بهتر و بيشتري هستيم :d

سیستم کپی کردن فایل به دلیل شبیه تر کردن هرچه بیشتر برنامه به سرور های سونی هست
با B4YTTP کار نداشته باشید اون کار خودش رو می کنه

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
داداش خدایی دمت گرم خیلی مردی.ورژن جدید رو دانلود کردم و الان دارم آپدیت Resogun رو انتقال میدم.فقط یه چن تا سوال؟ وقتی دارم فایل رو انتقال میدم به دفعه وسطش میگه Can not download دوباره Retry میزنم سریع ادامه میده.یه 2-3 باری اینطوری شده.بعد دکمه Flush واسه چیه؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اين CANNOT DOWNLOAD رو من يه بار با لپ تاپ بودم گرفتم مي ترسيدم فايل خراب باشه بعد رفتم با PC امتحان كردم درست شد:-??

اقا نميشه حداقل يه كاري كرد كه ديگه نخواد كپي كاري بكنه :|
يه فايل 4 گيگي بخواد كپي بشه خودش كلي طول مي كشه چه برسه به 30 گيگ :|
نميشه مثلا" برنامه و فايل هاي اصلي رو يه جا بريزيم بعد فقط خود برنامه اون ادرس هارو درست كنه ما هم فقط يه CUT ساده بكنيم كه خيلي سريعتر از اب دربياد ؟!:d
ميدوني كه منظورم چيه يه جورايي كار رو دستي انجام بديم :d

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
میگم الان من به همون روش یه فایل 5 گیگی رو بهصورت یه 4 گیگ و یه 1 گیگ دان کردم حالا چطوری باید انتقال بدم به ps4?????

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
میگم الان من به همون روش یه فایل 5 گیگی رو بهصورت یه 4 گیگ و یه 1 گیگ دان کردم حالا چطوری باید انتقال بدم به ps4?????

راهنماي پست اول كه تو اسپويلره رو بخون

اقا يه سوال ! اين نسخه جديد ديگه نشون نميده كه مثلا" URL > FILE (PC ؟! منظورم رو فهميدين ؟ مثلا" توي PS3 PRO XY مينوشت فلان فايل داره ريخته ميشه تو فلان URL ! يا توي نسخه قبلي مينوشت فايل رو داره از روي PC مي گيره اما اينجا هم مينويسه ؟
ميترسم الان داره حجم رو ميپرونه :|
البته سرعت دانلود بالاي 2-3 مگ بر ثانيه است ولي بازم ميترسم :|

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
راهنماي پست اول كه تو اسپويلره رو بخون

اقا يه سوال ! اين نسخه جديد ديگه نشون نميده كه مثلا" URL > FILE (PC ؟! منظورم رو فهميدين ؟ مثلا" توي PS3 PRO XY مينوشت فلان فايل داره ريخته ميشه تو فلان URL ! يا توي نسخه قبلي مينوشت فايل رو داره از روي PC مي گيره اما اينجا هم مينويسه ؟
ميترسم الان داره حجم رو ميپرونه :|
البته سرعت دانلود بالاي 2-3 مگ بر ثانيه است ولي بازم ميترسم :|

نسخه بعدی انشاالله

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
داداش دمت گرم
فقط این نسخه ی جدید یه مشکلی که داره هر 30 ثانیه cannot download میده که آخر مجبور شدم با نسخه ی قبلی فایلمو انتقال دادم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
داداش دمت گرم
فقط این نسخه ی جدید یه مشکلی که داره هر 30 ثانیه cannot download میده که آخر مجبور شدم با نسخه ی قبلی فایلمو انتقال دادم

همين حرف رفيقمون رو منم ميخواستم بگم كه زودتر گفت !
نميدونم والا شايد مشكل از سوني باشه كه هي لينك هارو جديد ميفرسته و مي گيره ! منم بايد بشينم پاش براي ريختن روي PS4 ! هي RETRY مي كنم تا بشه !

البته عجيبه كه من يه فايل 13 گيگي رو فرستادم اون اوايل خيلي قطع ميشد بعد اواسط اش كم شد دوباره اخرش زياد شد !

اون ورژن قبلي براي فايل هاي كوچيك خوبه اين يكي براي بزرگتر ها چون اين اخري حافظه لينك و ... داره

يه مشكلي هم كه من حين كار كردن با اين اخريه پيدا كردم يهو وسط كار ERROR ميداد كه VAY LIFE به مشكل خورده و بايد خطاش فرستاده بشه به مايكرو سافت و اين حرفا ! البته اگر كاريش نداشته باشي برنامه كارخودش رو انجام ميده ولي كلا" گفتم ارور ميده برخي مواقع

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام.
بتل هاردلاینو بتاشو دارم حجمش 6.2 گیگه
بعد یه پارت 4 گیگی و یک 1.20 گیگی با بی لایف میشه ( یعنی وقتی برای بار دوم 0رو به 1 تبدیل کنم ) جمعش میشه 5.20 گیگ اون یه گیگ وسط چی میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر