دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت بازی های پلی استیشن 4 از PC به PS4 با استفاده از برنامه B4Y Life

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
كابل رو از PS4 به مودم بايد بزني
من با لپ تاپ كار كردم دردسر داشتم ! نمدونم چرا اما هم سرعت كمتر بود هم يهو اعلام كرد فايل خرابه در صورتي كه درست بود و همون فايل رو بعد با PC تونستم بريزم
البته لپ تاپ كاملا" با هيزم كار مي كرد :d

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
من نمیتونم مدل دیگه ای وصل کنم و فقط میتونم لپ تاپ رو به مودم و بعد وای فای رو با لپ تاپ شیر کنم
سرعت انتقال 3 مگ بر ثانیست نمیشه زیادش کرد؟

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
FK.IT
BAY
LIFE

64906404780236813161.jpg

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من نمیتونم مدل دیگه ای وصل کنم و فقط میتونم لپ تاپ رو به مودم و بعد وای فای رو با لپ تاپ شیر کنم
سرعت انتقال 3 مگ بر ثانیست نمیشه زیادش کرد؟

ديگه از يه حدي بيشتر نميشه مگر كامپيوتر تون به علاوه مودم تون و خود ps4 تون ( هاردش ) بهتر از اين حدي كه الان هست باشه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بر بچ من فایل outlastرو از یکی از دوستام گرفتم الان هرکاری میکنم فایل تا اخر میره که میخواد انتقال پیدا کنه یه 5 مگی برا دانلود میاد اونم میزنم دانلود کنم ولی وقتی میخوام اون 5 مگی رو انتقال بدم نمیتونم میخواستم بدونم میگه فایل ریجن 1 با 2 فرق داره

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بر بچ من فایل outlastرو از یکی از دوستام گرفتم الان هرکاری میکنم فایل تا اخر میره که میخواد انتقال پیدا کنه یه 5 مگی برا دانلود میاد اونم میزنم دانلود کنم ولی وقتی میخوام اون 5 مگی رو انتقال بدم نمیتونم میخواستم بدونم میگه فایل ریجن 1 با 2 فرق داره

احتمالا" فايل ROOT با خود برنامه يه جا نيست
فايل ها كه فرق دارن توي كدهاشون ولي تا حالا نشنيدم كه مشكلي توي ريختن شون پيدا بشه مشكلي هم بخواد باشه اخر اجرا شدن بايد مشكل پيدا كنه

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی

من خودم تست کردم بازی رو از رجیون ۲ گرفته بودم خواستم بریزم تو رجیون ۱ نمیشد ارور میداد اگه کلن مشکلت سر ۵ مک هست بزار با کنسول بگیره دیگه چه کاریه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من خودم تست کردم بازی رو از رجیون ۲ گرفته بودم خواستم بریزم تو رجیون ۱ نمیشد ارور میداد اگه کلن مشکلت سر ۵ مک هست بزار با کنسول بگیره دیگه چه کاریه
مشکل اینه که با خود ps4هم ارور میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر