GRID: Autosport | pc

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط hosein me, ‏Apr 22, 2014.

1. hosein me

کاربر سایت

نام:
    حسین

Codemasters اعلام کرد Autosport دارای بیشترین محتویات در مقایسه با تمام شماره های عرضه شده GRID تا به امروز را دارد. این بازی تمام ویژگی های این سری را خواهد داشت و همچنین یک تجربه معتبر رانندگی ارایه خواهد داد. از جمله ویژگی های اضافه شده به این بازی می توان به مسابقات در شب و نمای داخل کابین راننده را اشاره کرد.

بخش Career بازی شامل رویداد هایی متفاوتی خواهد بود مثل استخدام یک هم تیمی، گرفتن اسپانسر برای مسابقات، امکان عضویت در گروه های بخش آنلاین، چالش های هفتگی (challenges) و لیدر بورد racenet. همچنین 5 سبک متفاوت از مسابقات، 22 مکان و بیش از 100 پیست در بازی موجود خواهد بود.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

تریلر GRID: Autosport Trailer

#1 hosein me, ‏Apr 22, 2014
    آخرین ویرایش: ‏Apr 22, 2014
  2. iCe m@n

کاربر سایت

دوستان من دیشب 2 Season بدون مشکل بازی کردم

امروز که اومدم دوباره بازی کنم 2 تا مسابقه رفتم ولی بعد از هر مسابقه این پیغام میاد که میگه نمیشه سیو کرد
    کسی این مشکل رو داشته؟ من نسخه Reloaded رو دارم
    الان دیگه بازی سیو نمیشه نمیدونم چی کار کنم اینجوری هم نمیشه بازی کرد الان من 2 تا مسابقه با کلی دردسر رفتم ولی سیو نشد و باید دوباره این مسابقات رو برم

3. Annunaki ™

کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    یک بار پروفایل و سیو های داخل document رو پاک کنید و از اول وارد بازی بشید ،
    خودش ابتدای شروع میگه میخوای سیستم Autosave رو به کار بندازید یا نه ! احتمالا مشکل از اونجا باشه .

4. s.1

s.1
    کاربر سایت

من هم بازیش کردم خوشبختانه ***** زرد و کرم بازی تا حد زیادی بهتر شده گرافیکشم بهتر شده اما در کل فرقی زیاد خاصی با نسخه ی 2 نداره

تکسچر پک هم نصبیدم کیفیت بافت روی ماشین ها به طرز محسوسی بهتر شد از نزدیک و زمانی که خط و خش روش می افته کاملا کیفیت بهتری پیدا می کنه

در کل بد نیست اما نسخه ی قبلی زیبا تر هست

5. kill3r

کاربر سایت

نام:
    nima
    بازی نه آرکیده نه شبیه ساز. کلا نمیشه باهاش رانندگی کرد.
    منوی کاربر ناپسند و گیج کننده ای داره تا عادت کنی.
    نمای کابین هم که بلوره و با موس نمیشه دور و ورتو قشنگ ببینی.

در کل ارزش وقت گذاشتن به عنوان یه ریسینگ رو به هیچ وجه من الوجوه نداره باز صد رحمت به شیفت و ما بقی سری NFS.

6. majidred2011

majidred2011 < RED PHANTOM >
    کاربر سایت

نام:
    Majid
    آقا من نصفشو دانلود کردم با خوندن این پستا کلا نا امید شدم :| الان کنارش Sniper Elite V3 هم هست موندم کنسلش کنم اول اونو بگیرم یا همینو ادامه بدم :|

یعنی اونقدر بده؟
    من فقط میخوام اون گیم پلی نرم و سرگرم کننده GRID 2 و اون گرافیک خیره کنندشو دوباره ببینم! یعنی در اون حد نیست؟ :|

7. Древний Иран

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    بازی بهتر شده(امتیازات مثل پارساله) مخصوصا تو گرافیک پیشرفت نسبی و خوبی داشته ولی گیم پلی به خاطر فیزیک ماشینا کمی اون حالت واقعی خودشو از دست داده! اگه نسخه قبلی مشکلی با گیم پلی نداشتی این نسخه هم بعیده پیدا کنی! ولی اگه نسخه قبلی برات سخت بوده این برات عذاب آورتر میشه.تعداد ماشینا و پیستا هم بهتر شده! در کل بازی بهتری هست و دقیقا همون چیزی که باید پارسال ریلیز میشد به جای GRid 2 !!! این CM بازی روزای اوجشون فاصله بسیار داره.

8. BFG 9000

کاربر سایت

آقا این گیم اسپات دیگه مثل سابق نیست! نمره هاش خیلی سلیقه ای شده.برخلاف گیم اسپات و مابقی دوستان به نظر من بازی نسبت به نسخه پارسال بهتر عمل کرده، کنترل ماشینها خیلی بهتر شده از نظر من! نسخه پیش فرمون خیلی تیز بود انگار با ماشین کنترل از راه دور بازی می کردی.کلا هر وقت همه از استایل کنترل ماشینها تو یک بازی بد می گن معمولا من بیشتر باهاش حال می کنم. سره GTA IV هم همین داستانو داشتیم. damage ماشینها هم خیلی واقعی تر شده grid 2 انگار ماشینها رو با خمیر بازی درست کرده بودن.

فقط برای من هی از بازی می پره بیرون. نسخه blackbox. بقیه هم همچین مشکلی دارن؟

9. samss

کاربر سایت

نام:
    سام
    منم بلک باکسو نصب دارم گاهی فیریز میکنه بازی و تصویر کلا قطع میشه باس سیستمو دستی ریست کرد. بلک باکسش کلا مشکلاتی داره مثینکه.

#83 samss, ‏Jul 1, 2014
    آخرین ویرایش: ‏Jul 1, 2014
  10. majidred2011

کاربر سایت

نام:
    Majid
    مربوط به این تاپیک نمیشه اما بلک باکس هیچ گونه ربطی به فریز چمیدونم کرش و ... نداره! چون اصلا نسخه به حساب نمیاد! وقتی میگیم نسخه یعنی مثلا Reloaded یا Codex ـو ... که بلک باکس میاد از روی Rld بازیشو فشرده میکنه که اگه فریز و ... داشته باشه مشکل از بازی کاملی هست که از قبل فشرده شده یا هم گروه کرک کننده یعنی RLD !!
    کاری که گروه های فشرده کننده مثل BB و KaOs میکنن فقط فشرده کردن و کاهش کیفیت فیلم ها و حذف زبان های اضافه هست و دیگه به هیچ جای بازی دست نمیزنن که موجب کرش و ... بشه! پس بلک باکس مشکلی نداره!

11. barney stinson

کاربر سایت

نام:
    شایان
    دوستان من بازی رو امروز دانلود و نصب کردم و روی تنظیمات high با تست خود بازی 57 فریم گرفتم ولی وقتی career رو میزنم و میرم که اولین مسابقه رو انجام بدم بازی بعد از اولین دور فریز میکنه نه بازی صفحه فریز میکنه
    یعنی صدای گاز دادن یا تصادف یا ترمز ماشین میاد ولی صفحه فریز کرده لطفا راهنمایی کنید
    یک کرک سالم بزارید برای دانلود
    ممنون

12. BFG 9000

کاربر سایت

مشکل crash کردن برای من یه راه حل مسخره داشت : در آوردن گیم پد!!!
    اتفاقا تو grid 2 هم همین مشکل رو داشتم، شما هم امتحان کنین ببینین جواب می ده.

13. majidred2011

کاربر سایت

نام:
    Majid
    دیشب اولین بار بازی کردم و دو تا مپم تا امروز رفتم به هیچ وجه خوشم نیومد :|
    گیم پلی خیلی Real تر شده و کلا از حالت Arcade در اومده و دیگه اون نرمی و دست فرمون خوب GRID 2 رو به آدم نمیده!
    رفته تو پیست دقیقا همونجایی که من بدم میاد :D سر همین NFS Shift رو زیاد بازی نکردم چون مثل همین سری یک دفعه رفت توی حالت Real!

بر عکس Grid 2 رو موقعی که شروع شده بود تو کف گرافیک و گیم پلی جزئیات محیط مونده بودم و کلی کیف کردم سرش اما این همون اول ناامیدم کرده :((

14. barney stinson

کاربر سایت

نام:
    شایان
    دوست عزیز اصلا بنده گیم پد وصل نکردم
    ویرایش --------------------------------------------
    خودم دلیلش رو فهمیدم وقتی با کارت گرافیک Nvidia بازی میکنم بازی کرش میکنه و ارور درایور میده ولی وقتی با کارت Intel hd 4000 بازی رو اجرا میکنم مشکلی نداره
    دوستان nvidia جدیدا اپدیتی داده برای بازی ? برای من ورژن 337.88 هست که برای watch dogs داد

#88 barney stinson, ‏Jul 2, 2014
    آخرین ویرایش: ‏Jul 2, 2014
  15. Annunaki ™

کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    بله ی درایور بتا برای این بازی دو هفته ای میشه که اومده .

16. sadegh93

کاربر سایت

ببخشید من شاید بخوام grid 2 یا grid autosport رو بگیرم اما بین این دوتا دو دلم که کدومش بهتره ؟

در اصل میخوام احتمالا بخرم یکدومشون رو (نسخه اصل منظورمه و به خاطر آنلاین میخوام بخرم بیشتر)

میشه یه مقایسه خوبی انجام بدهید

چیزایی که برام مهمه :

گیم پلی بازی

گرافیگ

آنلاین

اینکه 2 واقعی تره یا autosport ?

کدومشون میتونه خاطرات grid اولی رو بهتر زنده کنه ؟

خیلی خیلی ممنون

اگه ارزش خرید نداره پس چه بازی مولتی پلیر آنلاین ریسنگ خوبی داریم برای pc فعلا ؟