تماشاخانه(تریلر بازی های wii)

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
تریلر عناوین زیر به پست اول اضافه شد:
Donkey Kong Country Returns for wii
Driver San Francisco for wii
Red Steel 2 for wii
The Legend of Zelda Skyward Sword for wii
ضمنا سایت top2download بخش بازی های wii رو راه اندازی کرده که هنوز در اول راه هست و فقط دو بازی رو آپلود کرده که قطعا با حمایت طرفداران این کنسول بازی های بیشتری در این وبسایت قرار خواهد گرفت تا بتونیم راحت به دانلود بازی ها بپردازیم.

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162
تریلر عناوین زیر به پست اول اضافه شد:
Donkey Kong Country Returns for wii
Driver San Francisco for wii
Red Steel 2 for wii
The Legend of Zelda Skyward Sword for wii
ضمنا سایت top2download بخش بازی های wii رو راه اندازی کرده که هنوز در اول راه هست و فقط دو بازی رو آپلود کرده که قطعا با حمایت طرفداران این کنسول بازی های بیشتری در این وبسایت قرار خواهد گرفت تا بتونیم راحت به دانلود بازی ها بپردازیم.

برای دوستانی که نمیتونن از تورنت بازیشون رو پیدا کنن خوبه اگه ادامه بده

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

خسته نباشی کارت عالیه

تریلر این بازی هم بزار

cover_large.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خسته نباشی کارت عالیه

تریلر این بازی هم بزار

cover_large.jpg

بازی توپیه

داداش این بازی فاتال فریم 4 که انحصاریه wii ه ژاپنیه که خودتم میدونی تستنش کردی میخواستم بدونم پچی یا چیزی نیست که انگلیسی شده باشه تا دانلود کنم بازیش کنم؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی توپیه

داداش این بازی فاتال فریم 4 که انحصاریه wii ه ژاپنیه که خودتم میدونی تستنش کردی میخواستم بدونم پچی یا چیزی نیست که انگلیسی شده باشه تا دانلود کنم بازیش کنم؟

قبلا پچ شده بود اما فقط نوشته ها انگلیسی شده بود اما صدا کارکترا هنوز ژاپنی بود

cover_large.jpg

غیر از این بازی چنتا بازی ترسناک انگلیسی هم برای wii هست مثل اینا

cover_large.jpg

cover_large.jpg

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush

حتما حمایت کنید از این کار . روزی یکبار کلیک کنید روی دوتا بازیهای وی تا مشاهدش بره بالا . خیلی نیازه واقعا.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
حتما حمایت کنید از این کار . روزی یکبار کلیک کنید روی دوتا بازیهای وی تا مشاهدش بره بالا . خیلی نیازه واقعا.
سایت خوبی هم هست و لینک ها با نهایت سرعت دانلود میشه و خودم همیشه بازی های PS3 رو از اونجا دانلود میکردم.(ظاهرا قصد راه اندازی بخش 3DS رو هم دارند.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر