خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خریدار wii کم کارکرد تمیز با تمام متعلقاتش هستم

اگه دارید پ خ کنید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
داداش هنوز wii تمیز گیرت نیومده؟

مگه wii کمیاب شده؟

آره بابا. فکر نمی کردم وضع این کنسول اینقدر بد باشه. چرا اینجا اینجوریه؟ کنسولی که اینقدر فروش جهانی داشته از سگا توی ایران کمتر پیدا میشه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آره بابا. فکر نمی کردم وضع این کنسول اینقدر بد باشه. چرا اینجا اینجوریه؟ کنسولی که اینقدر فروش جهانی داشته از سگا توی ایران کمتر پیدا میشه

عجیبه

وضعش انقدر بد نیست به 2 دلیل کم wii تو بازار هست

1. کسایی که طرفدار نینتندو هستن یا با wii بازی میکنن سنشون بالاست چون از قدیم نینتندو میشناسن و با سبک بازیا نینتندو تجربه کردن قبل پس نمیزارن برای فروش

2. کم میان تو فروم هایی مثل بازی سنتر و ........... اگر دقت کنی به زور کسایی پیدا میشن سنشون به 30 برسه اکثرا زیر 20 سال دارن مثلا چون سنش هنوز به قبل تراز نسل 7 نمیرسه یه کنسول گرفته اصلا نمیدونه نینتندو کدوم کمپانیه بعد شروع میکنه به ترول کردن بخاطر همین صحبت ها بیشتر فن ها دیگه این دست فروم ها نمیان حالا فروم هایی مثل دنیا بازی وضع بهتره اما اینجا بچه بازی شده

خود من چند بار بخاطر توهین کردن چند نفر و شروع شدن دعوا بن شدم

3. من خیلی ها میشناسم wii دارن اما برای فروش نمیزارن چون ادم بهش وابسته میشه

اگر وضع انقدر بد بود 3 تا سایت ایرانی تخصصی فقط فروش بازی wii وجود نداشت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داداش هنوز wii تمیز گیرت نیومده؟

مگه wii کمیاب شده؟

هست اما همه دلال شدن برای ما

عجیبه

وضعش انقدر بد نیست به 2 دلیل کم wii تو بازار هست

1. کسایی که طرفدار نینتندو هستن یا با wii بازی میکنن سنشون بالاست چون از قدیم نینتندو میشناسن و با سبک بازیا نینتندو تجربه کردن قبل پس نمیزارن برای فروش

2. کم میان تو فروم هایی مثل بازی سنتر و ........... اگر دقت کنی به زور کسایی پیدا میشن سنشون به 30 برسه اکثرا زیر 20 سال دارن مثلا چون سنش هنوز به قبل تراز نسل 7 نمیرسه یه کنسول گرفته اصلا نمیدونه نینتندو کدوم کمپانیه بعد شروع میکنه به ترول کردن بخاطر همین صحبت ها بیشتر فن ها دیگه این دست فروم ها نمیان حالا فروم هایی مثل دنیا بازی وضع بهتره اما اینجا بچه بازی شده

خود من چند بار بخاطر توهین کردن چند نفر و شروع شدن دعوا بن شدم

3. من خیلی ها میشناسم wii دارن اما برای فروش نمیزارن چون ادم بهش وابسته میشه

اگر وضع انقدر بد بود 3 تا سایت ایرانی تخصصی فقط فروش بازی wii وجود نداشت

آره درست حرف دل همه فن ها نینتندو زدی

یکی از بدترینش همین بچه بودن اکثر اعضا بازی سنتره چون تا قبل از این تا یه حرفی میزدن پدر مادر با مهربونی کامل میزدن تو دهنشون تا اظهار نظر نکن وقتی یکمی سنشون بالا تر میره میان بازی سنتر وقتی میبینن میتونن اظهار نظر کنن کسی نیست جلوشونو بگیره افسار پاره میکنن به دور فشانی میپردازن و خودشونو عقل کل میدونن این وسط به ترول کردن میپردازن بخاطر همین خیلی از فن ها نینتندو چون سنشون بالاست حوصله این بچه بازیا رو ندارن نمیان این فروم ها

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
721
نام
reza
من 4-5 ساله بودم با نینتندو آشنا شدم
تا 100 سالگی هم ادامش میدم
اولین کلمه ای یاد گرفتم ماریو بود:))

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
wii کنسولیه که یا باهاش خیلی حال میکنی یا اصصلا حال نمیکنی
اونایی که باهاش میکنن کسایی هستند که با بازیهاش و شخصیت هاش از بچگی بزرگ شدند و کلی خاطره دارن
دسته دوم هم که ینطوری نیستند از wii بد میگن

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من 4-5 ساله بودم با نینتندو آشنا شدم
تا 100 سالگی هم ادامش میدم
اولین کلمه ای یاد گرفتم ماریو بود:))

:))

wii کنسولیه که یا باهاش خیلی حال میکنی یا اصصلا حال نمیکنی
اونایی که باهاش میکنن کسایی هستند که با بازیهاش و شخصیت هاش از بچگی بزرگ شدند و کلی خاطره دارن
دسته دوم هم که ینطوری نیستند از wii بد میگن

آره موافقم

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من خیلی نشنیدم Wii خرابی داشته باشه و بزنم به تخته عمرش از 360 و Ps3 خیلی بیشتره و اذیت نمیکنه!

البته قیمتی هم نداره و سفارش بدین از اونور هم بیارن فک نکنم مشکلی پیش بیاد!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چند نسل با نینتندو

uop2pc6dhy6ipgcvz2ld.jpg

این هم یه wiimote با طرح جدید و جالب

10257079.jpg

باندل قشنگ wii

red-wii-bundle-na-600x513.jpg

چنتا کاستوم wii

legend-of-zelda-wii-case-mod.jpg

super-mario-bros-wii-case-mod.jpg

super-mario-galaxy-wii-mod.jpg

clerks-case-mod.jpg

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من خیلی نشنیدم Wii خرابی داشته باشه و بزنم به تخته عمرش از 360 و Ps3 خیلی بیشتره و اذیت نمیکنه!

من اصلا تا حالا بعد از 8 سال هنوز نشنیدم حتی یه wii خراب شده باشه تنها موردی که شنیدم اوایل که هنوز هک کامل نشده بود چند نفری بریک کرده بودن دستگاهو

آره سایت خود نینتندو بهترین باندلو میده 130 دلار منم میخوام بگیرم اما نمیدونم چجوری این کارو بکنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

اصلا wii خرابی نداره مثلا کنسولا دستی چون قابل حمل هستن زودتر خراب میشن بخاطر ضربه و ........... اما همین کنسول دستی گیم بوی (دومین کنسول دستی نینیتندو) نینتندو که سال 1989 اومد بازار هنوز که هنوزه داره کار میکنه تو همین ایران

کنسولا دستی دیگه کمپانی ها مثل سگا گار و .............. بیشتر از گیم بوی وارد ایران شدن اما اثری ازشون نیست چون نینتندو همیشه به خوش ساختی معروف بوده

چنتا از فن ها نینتندو تو فکرمون هست کنسول بیاریم اما نمیدونیم از چه راهی انجام بدیک که کم هزینه باشه

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من اولین کنسولم همین میکرو بود که هزارتا خاطر داشتم . بعدش دیگه رفتم سمت سونی و ...
الان بازگشتم به اصل خویش . من همیشه نینتندو از دور نظارگر بودم . بعدها فهمیدم هنوز نینتندو زندس و پر فروش ترین کنسولای برای نینتدو هست .
و بازیهای انحصاری نظیر زلدا و ماریو و ... داره که کم نظیرن .
اصل مطلب اینه که نینتندو هدفش توی گیم مشخصه . هدفش سرگرمی ونه یکسری صحنه های سینماتیک و خون و زرق و برق و... که بعد از ۱۰ ساعت حالت ازش بهم بخوره !(البته نمونه های خوب هم داریم خارج از نینتدو )
در کل توی بازیهای نینتندو عشق نهفته است . و ایران معدود کشورهایی که نینتندو رو درک نکردن .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من اولین کنسولم همین میکرو بود که هزارتا خاطر داشتم . بعدش دیگه رفتم سمت سونی و ...
الان بازگشتم به اصل خویش . من همیشه نینتندو از دور نظارگر بودم . بعدها فهمیدم هنوز نینتندو زندس و پر فروش ترین کنسولای برای نینتدو هست .
و بازیهای انحصاری نظیر زلدا و ماریو و ... داره که کم نظیرن .
اصل مطلب اینه که نینتندو هدفش توی گیم مشخصه . هدفش سرگرمی ونه یکسری صحنه های سینماتیک و خون و زرق و برق و... که بعد از ۱۰ ساعت حالت ازش بهم بخوره !(البته نمونه های خوب هم داریم خارج از نینتدو )
در کل توی بازیهای نینتندو عشق نهفته است . و ایران معدود کشورهایی که نینتندو رو درک نکردن .

درسته با حرفات موافقم

دومین نسل از کنسولا نینتندو nes (تو ایران میکرو شناخته میشه ) بود که همه میشناسنش حتی کسایی که نمیدونن کنسول بازی یعنی چی بازم بهشون بگی میکرو میشناسن و دیدن

آتاری با بازی ها 4 پیکسلی دیگه کنار گذاشته شده بود و اگر تاریخ تحولات 1980 تا 1983 بخونید دیگه صنعت گیم از بین رفته بود تا نینتندو با nes وارد بازار شد کنسولی که خیلی تفاوت داشت با آتاری گرافیک بهتر بازی ها قشنگتر حتی خلاقیتی مثل بازی شکار اردک که یک انقلاب بود برای خودش و هنوزم بهش فکر کنی تعجب میکنی که چجوری کار میکرد

nes برنده نسل بود اون زمان نزدیک 65 میلیون کنسول فروخت نسل بعدش جنگ دو قدرت نینتندو و سگا بود که با کنسول ها سوپر نینتندو و سگا جنسیس شروع شد که در آخر برنده نسل سوپر نینتندو بود

و یا 8 نسل نینتندو کنسول دستی تولید کرده تو تمام این 8 نسل فقط نینتندو برنده بازار بوده

هر که باز ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش :x

من هم ps1 داشتم هم nintendo 64 هر دو خوب بودن اما نینتندو 64 به مراتب عالی تر بود هم از نظر سخت افزاری 3 برابر ps1 قدرت داشت هم عناوین قشنگی داشت بعضی بازی هاش در حد ps2 قدرت داشت

درسته نینتندو فقط دنبال سرگرمی ولذت بردن حقیقیه

تو ایرانم بخاطر بعضی مسائل که نمیشه گفت ترویج خشونت میدن تا جوانان ما اماده برای جنگ و این جور چیزا باشن

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
تیشرت طرح بازی madworld

mworld.jpg

تیشرت طرح بمب تو بازی ماریو

Super-Mario-Bullet-Bill.jpg

تیشرت طرح ویموت

WiiNintendo-Tshirt-Sept2010.png

سویشرت طرح زلدا

detail_357.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر