خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
خریدار نانچاک و ویموت پلاس یا نانچاک و ویموت معمولی باضافه موشن پلاس هستم
قیمت مناسب

پ.ن : همین الان تو لباف طبقه زیرزمین نانچاک و ویموت پلاس سفیدو 100 تومن و رنگی رو 110 تومن نوشو میفروشن بنابراین اگر فکر میکنید ویموت شما استثنایی و اصل و ناب و ... هست خودتون ازش نگهداری کنید ولی اگه قیمت مناسب میخواین واقعا بفروشیدش همین جا بزارید یا برام پخ کنید
ممنونم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خریدار نانچاک و ویموت پلاس یا نانچاک و ویموت معمولی باضافه موشن پلاس هستم
قیمت مناسب

پ.ن : همین الان تو لباف طبقه زیرزمین نانچاک و ویموت پلاس سفیدو 100 تومن و رنگی رو 110 تومن نوشو میفروشن بنابراین اگر فکر میکنید ویموت شما استثنایی و اصل و ناب و ... هست خودتون ازش نگهداری کنید ولی اگه قیمت مناسب میخواین واقعا بفروشیدش همین جا بزارید یا برام پخ کنید
ممنونم

درباره اون مشکل با ویموت در بازی ماریو کارت: توی بازیهای دیگه هم همین اشکال رو داره؟ یعنی متمایل شدن به یه سمت؟ اگر آره ویموت ایراد داره وگرنه ویموت سالم هستش.
ممکنه که اصلا ویموت مشکل نداشته باشه! شاید (باز هم میگم شاید) به علت اعمال بعضی از چیت کدها این مورد پیش بیاد (گرچه شاید عجیب به نظر برسه).
یه راه حل دیگه: شایداین یکی راه حل خیلی عجیب به نظر بیاد اما ویموت رو از طرفی که دکمه داره (یعنی از روش) به آرومی توی کف دست ضربه بزنید! چند بار این کار رو اجرا کنید و بعد ببینید مشکل حل شده؟

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
درباره اون مشکل با ویموت در بازی ماریو کارت: توی بازیهای دیگه هم همین اشکال رو داره؟ یعنی متمایل شدن به یه سمت؟ اگر آره ویموت ایراد داره وگرنه ویموت سالم هستش.
ممکنه که اصلا ویموت مشکل نداشته باشه! شاید (باز هم میگم شاید) به علت اعمال بعضی از چیت کدها این مورد پیش بیاد (گرچه شاید عجیب به نظر برسه).
یه راه حل دیگه: شایداین یکی راه حل خیلی عجیب به نظر بیاد اما ویموت رو از طرفی که دکمه داره (یعنی از روش) به آرومی توی کف دست ضربه بزنید! چند بار این کار رو اجرا کنید و بعد ببینید مشکل حل شده؟
همه اینا رو امتحان کردم
تو تمام بازیهایی که ویموت بعنوان فرمون استفاده میشه همین مشکلو داره
در ضمن با نینتندو هم تماس داشتم بصورت ایمیلی و اونا سریال دسته رو کنترل کردن و معلوم شد دسته فیکه
مشکل از همین بود الانم که دارم دنبال ویموت واسه خرید میگردم
ممنونم از راهنماییتون دوست من

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
همه اینا رو امتحان کردم
تو تمام بازیهایی که ویموت بعنوان فرمون استفاده میشه همین مشکلو داره
در ضمن با نینتندو هم تماس داشتم بصورت ایمیلی و اونا سریال دسته رو کنترل کردن و معلوم شد دسته فیکه
مشکل از همین بود الانم که دارم دنبال ویموت واسه خرید میگردم

ممنونم از راهنماییتون دوست من

رفيق من دو تا خريدم از ebay germany، اصلي نيستن ولي اينجوري كه كمي تست كردم مشكلي نداشتن. قيمتش هم خركي خوب بود شد دونه اي 13 يوروبا نانچاك. اصلي هاش البته خيلي گرونن طرفاي 60 يورو!! ببين اگه دوست داري واست بگيرم بفرستم.

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
رفيق من دو تا خريدم از ebay germany، اصلي نيستن ولي اينجوري كه كمي تست كردم مشكلي نداشتن. قيمتش هم خركي خوب بود شد دونه اي 13 يوروبا نانچاك. اصلي هاش البته خيلي گرونن طرفاي 60 يورو!! ببين اگه دوست داري واست بگيرم بفرستم.

مفته خداوکیلی
موشن پلاس سرخود دارن یا ندارن ؟
اگه موشن پلاس هم داشته باشن حتما میخام
دمت گرم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
مفته خداوکیلی
موشن پلاس سرخود دارن یا ندارن ؟
اگه موشن پلاس هم داشته باشن حتما میخام
دمت گرم
اره موشن پلاس سرخود دارن. البته بگم Mario Kart ندارم اونجوري تست كنم ببينم كامل رديف هست يا نه!

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
من اتفاقی با این کنسول آشنا شدم خریدمش و فکر نمیکردم انقدر خوب باشه ازش راضی راضیم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii سال 2006 وارد بازار شد

medium.jpg

wii پر فروشترین کنسول هفت شد و بالا 100 میلیون کنسول فروخته

wii تنوع بازیی خیلی زیادی داره و هر نوع گیمری جذب خودش میکنه و سبک خاصی از بازیا داره در اصل هر بازی روی wii بیاد جذابیتش چند برابر میشه

کنترل انقلابی این کنسول اسمش ویموت و نانچاک هستش که خیلی لذت بخشه و حرکات طراحی شده تو بازیا جالبن تو همه بازیا این کنترل ها استفاده میشن این ویموت چند نوع سنسنور حرکتی داخلش داره هر نوع حرکتی که نیاز بازیه تشخیص میده این کنترل بیسیم تا فاصله خوبی ساپورت میکنه

تو بازیا از ویموت و نانچاک به 3 صورت استفاده میشه 1. استفاده از ویموت تنها بازی هایی مثل جاست دنس 2. وقتی ویموت مثل دسته کلاسیک بین دو دستت بگیری مثل بازی new super mario و در ضمن قابلیت سنسور حرکتی داره یعنی مثل تبلت تکون میدی بازی کنترل میکنه اینم همینطوریه 3. ویموت و نانچاک

تو کنترل کنسول ها دیگه راحترین راه بازی با دسته ها کلاسیک آنالوگه اما آنالوگ در مقابل ویموت حرفی برای گفتن نداره ویموت مثل موس pc عمل میکنه و بازی خیلی روونتر بهتر و آسونتر میشه چون هم ویموت حسگر حرکتی داره هم نانچاک مثلا تو بازی مدال افتخار قهرمانان 2 وقتی وینچستر میگیری شلیک میکنی نانچاک تکون میدی تو بازی وینچستر گلنگدن میکشه

روی ویموت اسپیکر پخش افکت صدا بازی هست مثلا تو بازی رزیدنت اویل خشاب میزاری صدا خشاب گذاشتن پخش میشه و وقتی شلیک میکنی صداش پخش میشه یا تو بازی نو مور هروس تو بازی تلفن زنگ میخوره کاراکتر گوشی بر میداره صدا فرد پشت خط از اسپیکر ویوت پخش میشه یا این اسپیکر تو بازی ماریو گلگسی بهترین استفاده شده

گرافیک بازیاش قابل قبوله و خروجی 480p داره البته نینتندو تو استفاده و بهینه سازی و استفاده از قدرت کنسولاش تخصص بالایی داره مثلا mario galaxy که خیلی فراتر از سخت افزار کنسوله و بازی در حد گرافیک بازیا xbox 360 رسیده مثل د لست استوری شاهکاره محضه و .............

در کنار این موضوع wii قیمتی نداره قیمت wii دست دوم آکش 300 هزار تومنه یعنی از دست دادن wii اشتباهه محضه

wii بازی گروهی تا4 نفر آفلاین ساپورت میکنه یعنی همزمان 4 نفر باهم میتونن بازی کنن

در کنار این wii بازیا کنسول گیم کیوب هم اجرا میکنه که کلی عنوان عالی داره قسمت بالا wii دوتا در هست بازش کنی اولی 4 تا دسته گیم کیوب وصل میشه قسمت دومی مموری

250px-Wii-gamecube-compatibility.jpg

درباره بازی هاش انحصاری ها نینتندو براش اومده همه متا بالا آوردن مثل mario galaxy 1 که از دید یوروگیم . ign و ...... بهترین بازی نسل هفت شد یا kirby epic yarn از دیدگاه منتقدا تو e3 سال 2010 بهترین بازی شد و ......

غیر از انحصاری ها خود نینتندو انحصاری ها بقیه شرکت ها برای wii اومد که واقعا زیبان مثل madworld . سونیک و ماریو المپیک و ........... وحتی بازیایی مثل de blob و میکی موس epic و ...... نسخه یکشون برای wii اومد بعد پرفروش شدن نسخه ها بعدیشون برای کنسولا دیگم اومدن

بازیا dance هم همه روش اومدن مثل مایکل و جاست دنس 2012 . 2014 و ...........

بازیا مولتی هم براش اومده مثل کالاف مدرن وار 3 و ...........

چون wii پرفروشه تنوع بازی خیلی زیادی داره و هر گیمری راضی نگه میداره

wii تا هارد 1 ترابایت بهش وصل میشه و بازیا از روی فلش و هارد اکسترنالم اجرا میکنه

در کل نگران نباش چیزی از دست نمیدی هم دنیا جدیدی تجربه میکنی هم قیمتی نداره حتی از psp ارزونتره

تازه برای wii کلی شبیه ساز هست روش نصب میکنی میتونی بازیا قدیمی روش بازی کنی شبیه ساز ds . ps1 . nintendo 64 و ..... روش هست راحت کار میکنن

غیر از ویموت و نانچاک یه کنترل کلاسیک هم هست که اگه دوست داشته باشی با اون میتونی بازی کنی

تو بعضی بازیا انواع کنترل ساپورت میکنه مثلا بازی دانکی کونگ هم با ویموت و نانچاک میتونی بازی کنی هم ویموت خالی هم کنترل wii classic بعد از هر نوع استفاده کنی منو بازی عوض میشه

تو بازی هایی که ویموت و نانچاک باهم احتیاج داره اگه نانچاک وصل نباشه بازی میگه نانچاک متصل کن بعد وصل کردی وارد بازی میشه خود نانچاک هم سنسور داره

لیست بعضی از عناوین wii

List of Wii games - Wikipedia, the free encyclopedia

کاور یه تعداد بازی wii

Cover Gallery

wii غیر از بازیا خودش یه سری بازی wiiware داره

wii غیر از بازیا خود wii یه سری بازی داره به اسم wiiware این بازی ها در اصل مینی گیم هستن با حجم خیلی خیلی کم . بازیا wiiware مینی گیم ها جدید و بازیا کلاسیک باسازی شده بازی ها کلاسیک افزایش کیفیت داده شده و ............ هستن

کاور یه سری از بازیا wii ware

Cover Gallery

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کابل کامپونت wii آکبند و پک ورزشی 8 تیکه آکبند برای فروش دارم

هر کسی میخواد بهم پ خ بده

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کابل کامپونت wii آکبند و پک ورزشی 8 تیکه آکبند برای فروش دارم

هر کسی میخواد بهم پ خ بده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر