PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
این دسته تعدادشون خیلی زیاده D: همه به دنبال 1080 و 60 فریم بازی کردن این بازی هستن ×_× ... اخرش هم بازم خیلیا هستن dlc بازی نرفتن D: میخرن میرن
D:
فکر نمیکنم
اکثر کسایی که بازی رو گرفتن بازی رو جوییدن و dlc ش رو که فکر کنم خوب فروش کرده و تعداد زیادی تجربش کردن
بازم گفتم تمام چیزایی که گفتم حدس و گمانه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فکر نمیکنم
اکثر کسایی که بازی رو گرفتن بازی رو جوییدن و dlc ش رو که فکر کنم خوب فروش کرده و تعداد زیادی تجربش کردن
بازم گفتم تمام چیزایی که گفتم حدس و گمانه
من تلو رو نصفه رفتم :D واقعا فرصتش نیست بشینم پاش :D ولی شاید برا 4 ( اگه 4 خریدم ) بخرمش :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من نمیدونم انتظارتون از بازی چی بود، ولی برای من مهم ترین چیز، 60 فریم شدن بازیه. یعنی همین یدونه آپشن تنها طلب من بود از نسخۀ پی اس فُور The Last Of Us ، که حالا یه 1080p و AA بهتر هم اشانتیــون داده بهم نَوتی داگ!:D

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
:d
از پارسال که ps3 چراغ زرد شد و دیگه چیزی نتونستم بازی کنم خیلی علاقه ام به بازی کم شده بود ( مخصوصا وقتی دیگه نتونستم uncharted بازی کنم و از همه بدتر این بود که چند ماه مونده بود تا last بیاد )
وقتی هم که ps4 خریدم باز هم دیگه اون علاقه رو نداشتم , اما الان که last تایید شده یک حس جالبی دارم , مثل اینکه داره علاقه ام بر میگرده:x
خیلی خوشحال شدم :d:x

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
این هم یک امضا برای بچه های سایت :d
برای یوزر های gold هم بعدا میذارم :d
59036274873197983047.jpg
...........................
این هم برای اعضای gold :d
63065801668719714325.jpg

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
این دسته تعدادشون خیلی زیاده D: همه به دنبال 1080 و 60 فریم بازی کردن این بازی هستن ×_× ... اخرش هم بازم خیلیا هستن dlc بازی نرفتن D: میخرن میرن
ون D:

آره. من بازی رو فقط یه بار روی حالت تکنفره تموم کردم و یه بار بازی کردن یه نفر دیگه رو تماشا کردم، حتی اگر بخش آنلاین و DLC رو بازی هم کرده بودم به احتمال زیاد میگیرفتمش ولی الان خوشحالم که نکردم واسه اینکه 2-3 تا چیز جدید میاد دستم.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
منم نسخه PS3 بازی رو به مهنای کامل جوییدم ( :D ) ولی با شنیدن این خبر انگیزم برای خرید PS4 چند برابر شده! :d
گرافیکش روی PS3 اون بود دیگه ببین روی PS4 چی میشه!
فط خدا کنه نسخه فیزیکی هم داشته باشه چون با این اینترنت لاک پشتی ایران و حجمی که به احتمال زیاد کمتر از 40 گیگ نیست فکر نکنم کسی بتونه دانلود کنه!

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
منم نسخه PS3 بازی رو به مهنای کامل جوییدم ( :D ) ولی با شنیدن این خبر انگیزم برای خرید PS4 چند برابر شده! :d
گرافیکش روی PS3 اون بود دیگه ببین روی PS4 چی میشه!
فط خدا کنه نسخه فیزیکی هم داشته باشه چون با این اینترنت لاک پشتی ایران و حجمی که به احتمال زیاد کمتر از 40 گیگ نیست فکر نکنم کسی بتونه دانلود کنه!
فیزیکی هم داره دیگه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره. من بازی رو فقط یه بار روی حالت تکنفره تموم کردم و یه بار بازی کردن یه نفر دیگه رو تماشا کردم، حتی اگر بخش آنلاین و DLC رو بازی هم کرده بودم به احتمال زیاد میگیرفتمش ولی الان خوشحالم که نکردم واسه اینکه 2-3 تا چیز جدید میاد دستم.
منم خودم میخرم
البته بیشتر برای Collection . شایدم بازیش زیاد نکنم D:
مگر اون Left Behind . که کلش رو توی YouTube نگاه کردم اما بازم ... لول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر