PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

Shahramland

کاربر سایت
Jun 18, 2016
11
یعنی فکر کنم تنها کسی که هنوز سخت ترین حالت بازی رو (Grounded) بازی نکرده منم...یعنی هر بار یاد چپتر روشن کردن ژنراتور تو زیرزمین میوفتم میگم بیخیییییییییییییال...ولی بالاخره یه روزی امیدوارم سعی کنم لاقل :)

Bloody4Butcher

کاربر سایت
Jul 22, 2017
17
یعنی فکر کنم تنها کسی که هنوز سخت ترین حالت بازی رو (Grounded) بازی نکرده منم...یعنی هر بار یاد چپتر روشن کردن ژنراتور تو زیرزمین میوفتم میگم بیخیییییییییییییال...ولی بالاخره یه روزی امیدوارم سعی کنم لاقل :)
منم بزرگترین سدم برا بازی تو حالت grounded همین بود.
ولی راه حلش ساده س
بازی ب تعداد کلیکر فشنگ میده بهت
اما یکی یا دوتا کلیکر میمونه ک اونارم باید با پرتاب آجر یا بطری گیجشون کن و با مشت و لگد یا گزینه بهتر اینک با چاقویی ک خودت درست کردی گلوشونو ببری.پس سعی کن ببین کجا آجر یا بطری هست
این تجربه خودم بووووود
بازی بهم یاد داد از همه چیز تو داخل بازی ک میشه استفاده کنم
نترس فقط صداشونو mute کن ک اظطراب نگیری مث خودم!!!
بسم الله

• Like
Reactions: arsenalmom

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
راحته اول میری کارتو از بالا ور میداری بعد یه نارنجک craft میکنی نزدیکی ژنراتور میندازی وقتی ژنراتور رو داری روشن میکنی زامبی که میاد با نارنجک کارش تموم میشه وقتی هم ژنراتور روشن شد فقط بدو سمت خروج

Shahramland

کاربر سایت
Jun 18, 2016
11
فقط صداشونو mute کن ک اظطراب نگیری
این رو خوب اومدی...صداش رو اعصاب ادم راه میره این مرحله..اونم وقتی ژنراتور روشن میشه میری بالا یهو میریزن سرت

وقتی هم ژنراتور روشن شد فقط بدو سمت خروج
من 2 بار قبلیم که رفتم تو حالت های سختی پایینر همین کارو کردم...مخصوصا اون لحظه ای که داری کارت رو میزنی به در میبینی همه دارن میدون سمتت..در لعنتی هم باز نمیشه..اوج استرس و هیجانه

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
این رو خوب اومدی...صداش رو اعصاب ادم راه میره این مرحله..اونم وقتی ژنراتور روشن میشه میری بالا یهو میریزن سرت

من 2 بار قبلیم که رفتم تو حالت های سختی پایینر همین کارو کردم...مخصوصا اون لحظه ای که داری کارت رو میزنی به در میبینی همه دارن میدون سمتت..در لعنتی هم باز نمیشه..اوج استرس و هیجانه
من تو حالت سختی آخر که بازی کردم خیلی راحت اینجا رو رد کردم ! اره از در و دیوار زمانی که داری میدوی سمت در میان یا نارنج بنداز یا اسموکی چیزی یکم وقت بخری تمومه رد میشی میری

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344

از ویدیو های خوب Nick eh 30

The Last of Us 2 Multiplayer | 17 IMPROVEMENTS We NEED To Have!

ایده های خوبیه
با این که همین مولتی پلیر tlou چیز فوق العاده خوبیه ولی بازم فرم و مدل بازی کامل پتانسیل داره که مولتی پلیر رو به یک عنوان عجیب غریب تبدیل کنه فقط کافیه یکم جرات کنن وسعت گیمپلی انلاین رو گسترش بدن یکم جرئیات وارد کنن موداشو بیشتر کنن یکم دست گیمرو باز کنن و کلی چیزای دیگه
مثلا همین حالت تاریک یا همین وجود کلیکر و....
با اضافه کردن یه مد که توش کلیکر و رانر باشه موافقم تقریبا تمام پلیرایی که دیدم اینو دوس داشتن

ولی با بزرگ کردن مپ ها به شدت مخالفم کلا بازی لست مپ بزرگ‌ به دردش نمیخوره بیشترین طرفدار رو هم مپ‌ چک پوینت داره به خاطر کوچیکیش

تنها خاسته من به عنوان کسی که صبح تا شب دارم آنلاین لست رو بازی میکنم و تو رنکینگ مکث کلن جز ۵۰۰ تا گیمر هستم اینه که بازی رو ۵ در برابر ۵ بکنن همین

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
با اضافه کردن یه مد که توش کلیکر و رانر باشه موافقم تقریبا تمام پلیرایی که دیدم اینو دوس داشتن

ولی با بزرگ کردن مپ ها به شدت مخالفم کلا بازی لست مپ بزرگ‌ به دردش نمیخوره بیشترین طرفدار رو هم مپ‌ چک پوینت داره به خاطر کوچیکیش

تنها خاسته من به عنوان کسی که صبح تا شب دارم آنلاین لست رو بازی میکنم و تو رنکینگ مکث کلن جز ۵۰۰ تا گیمر هستم اینه که بازی رو ۵ در برابر ۵ بکنن همین
5 نفره شدن = یزرگ شدن مپ
فرض کن توی چک پوینت 10 نفر :|

ــــ
اینم یه ویدیو جدید از ما :|
میکس مچ های مختلف در TLoU قسمت 2

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
5 نفره شدن = یزرگ شدن مپ

ــــ

فقط چک پوینت کوچیکه بقیه مپ ها خیلی بزرگه گنجایش ۵ به ۵ یا حتی ۶ به ۶ رو هم داره
ولی ۵ به ۵ بهتره لست پارت ۲ مپایه جدید گرافیک بالا چه شود

ویدیو هم خوب بود منم توش بودم:D

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185

نه منظورم بزرگ کردن مپها اصلا نیست
اتفاقا یکی از 100 موادی که خیلی دقیق اندازه است بزرگی و کوچیکی مپ هاست...منظور من از لفظ گسترش وسعت دادن به گیمپلی مولتی بازی بود...

ولی با 5vs5 خیلی موافقم

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
فقط چک پوینت کوچیکه بقیه مپ ها خیلی بزرگه گنجایش ۵ به ۵ یا حتی ۶ به ۶ رو هم داره
ولی ۵ به ۵ بهتره لست پارت ۲ مپایه جدید گرافیک بالا چه شود

ویدیو هم خوب بود منم توش بودم:D
گرافیک بالا که جزو وظیفه هاست :| ولی 5 به 5 بالانس بازی رو به هم نزنه :|
این تاپیک هم جالب شد

انتظارات و ایده های شما در The last of us 2 Multiplayer
آره خو :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
5 نفره شدن = یزرگ شدن مپ

ــــ

ویدیو رو دیدم ، خود گیمپلی ات که همیشه خوبه ولی ادیتش میتونه بهتر باشه ، مثلا صدای بازی رو کامل قطع نکنی بنظرم جالب تره ،
مث این ویدیو که از بخش سینگل درست کردم :

منتاژ The Last of Us Remastered

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
ویدیو رو دیدم ، خود گیمپلی ات که همیشه خوبه ولی ادیتش میتونه بهتر باشه ، مثلا صدای بازی رو کامل قطع نکنی بنظرم جالب تره ،
مث این ویدیو که از بخش سینگل درست کردم :

منتاژ The Last of Us Remastered

مرسی .
نمیشه صدا رو قطع نکنم . صدای خودمم روی ویدیو ضبط میشه

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
من اسپید ران رفتم این بازیو بعد تموم کردن تایم رو نگاه کردم این عدد بود ۴:۴۴
بعد گفتم هیشکی مثل من نیست دیگه :D
که تو یوتیوب با این عدد مواجه شدم ۲:۵۷:D
بعد کلی کف کردن واسم سوال شد انقد اختلاف مگه چیکار میکنن اینا رفتم ویدیوشونو دیدم بعضی جاها من خیلی بهتر رفته بودم در کل بازم در حد من نبود یا مساوی بودیم در بدترین حالت:D
بعد کلی فکر کردن فهمیدم اینا اون تایمر گوشه تصویر رو ملاک قرار دادن که خودشون گذاشتن و به ساعت بازی کار ندارن اصلا:D
ساعت خود بازی یکم عشقی کار میکنه یعنی من تست کردم با تایمر گوشی ۱۵ دقیقه بازی کردم با ساعت بازی شد ۲۷ دقیقه:|
با تایمر ۵۸ دقیقه بازی کردم با ساعت بازی شد ۱:۵۸ دقیقه :|
خلاصه هنوز درک نکردم چرا ساعت بازی اینجوریه ولی خوب رکورد من ۴:۴۴ با تایمر خود بازیه که بعد تموم شدن ثبت میشه هر کی میتونه بیاد رقابت :D

تویه آنلاین هم از نظر مکث کلن جز ۵۰۰ گیمر اول جهانم گفتم در جریان باشید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر