1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

The Last of Us Remastered

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nathan Drake, ‏Apr 9, 2014.

کدام مورد را ترجیح میدهید ؟

Poll closed ‏Jun 14, 2014.
  1. 1080 و 30 فریم با پیشرفت گرافیکی زیاد

73.2%
  2. 1080 و 60 فریم با پیشرفت گرافیکی کم

26.8%
  1. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    توجه:

در این تاپیک بحث:
    در مورد ریجن ممنوع!
    در مورد قیمت بازی ممنوع!
    در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

درود
    فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
    حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
    -------------
    طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
    با تشکر از Blood Brothers
    ---------------

Last edited by a moderator: ‏Jul 27, 2014
    trainer, voldmort, Barcelona FC و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    3 هفته پیش از دیوار دیسک بازیو خریدم 50 تومن و امروز تموم شد
    واقعا عالی بود مخصوصن داستان بازی که ب لطف یکی از سایتها که با زیرنویس کل بازی و دموهاشو قرار داده بود از داستانش لذت بردم

شخصیت الی منو یاد شخصیت جسی پینکمن میندازه چه طرز رفتارش و هیجاناتش چه بد دهنیش :)
    فقط نمیدونم چرا الی اینقدر شبیه به شخصیت بازی beyond هست
    راستی من بازیو رو 60 فریم اجرا کردم هربار هم روی 30 فریم گذاشتم پیشرفت گرافیکی یا برتری ندیدم هدف از نظر سنجی بالای تاپیک چی بوده؟

3. کاربر سایت

نام:
    Soheil
    نه...شاید کاربرای پلاس به جای 10$ بتونن 5$ تهیش کنن.
    اما اینکه رایگان باشه براشون...نه.
    با هات موافقم اما همین که میرم توی جو میمیرم.:Thumbdown:
    یکم جزعی تر بگو.
    منظورت موزیک توی لابیه؟
    توی بازی که میری؟

4. کاربر سایت

مشکل حل شد. ممنون

sa-sot1 این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    امیر
    دوستان من این بازی رو قبلا روی PS3 تموم کردم
    ارزش داره دوباره بخرمش؟ واسه آفلاین بازی کردن منظورمه
    تکراری نمیشه؟ یادمه یکی از دشمن ها تو PS3 رو خیلی سخت بود کشتنش
    به صورت آفلاین میشه دونفره بازی کرد؟ Split Screen مثلا

6. کاربر سایت

این بازی گل سرسبد نسل هفتم هست...برترین بازی ترس و بقا...بهترین شخصیت پردازی تاریخ...بنده همین الان هم دارم بازیش میکنم..دیگه فکر کنم بار ششم باشه...تکراری تا چه عرض کنم داداش! خوب بعد یک بار بازی کردن مطمئنن هر بازی تکراری میشه ولی این بازی تکرارش هم لذت بخش هست دیگه خودت میدونی.
    بصورت افلاین هم نمیشه دونفره بازیش کرد...در حالی که انلاین شاهکاری هم داره.

THELASTOFUSA_IR و spiderman2007 این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    منصور
    من نمیدونم چه جوری میشه یک بازی 2 بار رفت چه برسه به 8 بار بحث بازی هایی مثل دارک سولز جدا ولی من بازی داستانی امکان نداشته بتونم بار دوم تکرار کنم چون همه چیط یکجورایی تکراریه صحنه ها و کات سین ها اصلا تحملم نمیکشه

8. کاربر سایت

من اویل 4 از 2005 تا الان حداقل 50 بار رفتم الان نسخه ps4 تا حالا 3 بار تموم کردم!
    همین لستو فک کنم 5 بار حداقل رفتم!
    اینم اضافه کنم هر نسخه گادو حداقل 5 بار رفتم حتی نسخه های psp:D

GHOST OF SPART این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

بنده با بعضی بازی های داستانی زندگی کردم مثل assassins creed 2 که نزدیک هفت بار تموش کردم یا batman arkham city چیزی حدود 5 بار همین last of us این بازی ها از اول تا اخرشون شاهکارند بعضی از سکانس های بازی تو مخیله ادم نمیگنجه واسه همون دوست دارم چندین بار بازی رو برم تا بیشتر ازش لذت ببرم... البته حرف شما در مورد بقیه بازی ها درسته مثل RE7 نظرم من هم در موردش مثل شماست بعد یک بار تموم کردنش حالا با این که بازی خوبی بود اصلا حسش نیست دوباره بری! یا مثل Assassins creed unity و غیره:D

spiderman2007 این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    شما lst of us رو تموم کردی یه دور رو اون درجه سختی آخر برو تازه میفهمی با نرمال که بازی میکردی چقدر فرق داره XD

Forza 6 و spiderman2007 این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

مولتی بازی رو تجربه کردم برای اولین باز...بگم خارق العادست...چقدر همکاری تیمی میخواد...!
    فقط چند چیز رو من نفهمیدم...این شماره های که بغل اسم نوشته مثلا 990-700-441-300 اینا لول هاشون هست؟ :||
    چطور میتونم به اسلح های دیگه دسترسی داشته باشم؟ این لباس های قشنگ رو کجا میشه گیر اورد؟
    چه پیشنهادی میدین واسه بهتر بودن...تا میرم جلو مغزمو می پاشونن :|

Blood Brothers این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    علی

این بازی آنلاینشم مثل سینگلش خداس:D

اونا تعداد هفته هاییه که بازی کردن، اون خط های بغل عددها هم رنکشون هست، هر دفعه که 12هفته رو تموم کنی یه رنک بهت میده

بعضی از اسلحه هارو با بازی کردن میشه باز کرد ولی اکثراً پولین و باید بخریشون
    من یه 90تومن ناقابل پول چیز میزاشو دادم:D

اصلاً لباس وجود نداره تو بازی برادر:D
    خودش رندوم بهت میده
    فقط ماسک و کلاه هست که اونا هم مثل اسلحه ها اکثراً پولین

آره بعضیا شوخی ندارن با کسی:D
    همینطور نمیتونم بگم چیکار کنی چون باید 200خط بنویسم، برو یه سری ویدیو تو یوتیوب نگاه کن تا یاد بگیری
    فعلا پیش هم تیمیات بمون:D

Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    hosein
    نکته مهم از کاور ترنینگ استفاده کن که وقتی نشسته ای به وسیله لیسن مود نبینن کجای از لول 2 حداقل استفاده کن ( این موارد برای یه مدت بعد که بازی کردی هست که بتونی کاستوم کنی چون با افزایش پارت اینا باز میشن )
    برای راه افتادن دستت از سمی اتو استفاده کن ( هر اسلح با تعداد شلیک مشخص دون میکنه سمی اتو 3 تا برست 5 تا تاکتیکال 2 تا تیر کمان 2 تا . این چیزا رو جلو مشخصات سلاه مینویسه !)
    تا میتونی کنار هم تیمیات باش هیچ وقت تو دل دشمن نرو خیلی کم ممکنه که بتونی 2 .3 نفر رو تک نفره بندازی اونم کار پرو گیمراست
    هرگز ندو بجز مواقع که هیچ چاره ای نیست ( با دویدن یا شلیک گلوله زمانی که ساینس روش نیست توی نقشه مکانت رو نشون میده و راحت پیدات میکنن ! )
    همه جا رو بپا اگه فقط پشت کاور بخوای کمپ کنی اگه از پشت ببیننت بدون متوجه بشی شیو ( کشتن با چاقو ) میشی !
    بازی خیلی مهمه که زیاد بازیش کنی سعی کن توی پرایوت خودت تنها یکی یکی مپ ها رو بگردی تا با مپ ها آشنا بشی خیلی مهمه مپ رو بلد باشی مخصوصا که نقشه نداره !

arsenalmom, Blood Brothers, XboxLiveVirus و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

THELASTOFUS_IR
    منو اد کن کاریت نباشه را میوفتی. صبح تا شب آنلاینم در مغازم تو خونه تو مهمونی هر جا هستم تو لستم:D

Forza 6 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    امین
    اد كنين واسه آنلاينش فرند ندارم با غريبه ها ضايس
    اد كنين لطفا
    Don_imbetterfool

16. کاربر سایت

سلام... من تقریبا 3 ساله the last میزنم....اگر میخوای تجربیات من رو بدونی برای بهتر شدن به این نکات حتما توجه کن.

1-با هر تفنگی که بازی میکنی سعی کن 90 % اوقات فقط و فقط هدفت زدن تو سر طرف باشه....aim skull خیلی تو این بازی مهمه.
    2-اگر میخوای با یک سلاح خیلی حرفه ای بشی سعی کن تا چند وقت ققط و فقط با یک سلاح بازی کنی و از عوض کردن متعدد سلاحت خودداری کن مگر این که حرفه ای شده باشی.
    3-برای این که بازیت زود بهبود پیدا کنه مود Integration رو بازی کن....مود integration خوبیش اینه که درگیری خیلی توش زیاده و چون مردن توش مثل ساپلای ثبت نمیشه میتونی خیلی رو در رو با دشمن بشی و زودتر از حالت های دیگه دستت را می افته.
    4-اگر میخوای خیلی خوب باشی تو این بازی به نظر من با Brust کار کن..سلاح بسیار بی رحمیه...تیرکمونم خیلی خوبه ولی سخته باهاش حرفه ای بشی ولی اگر حرفه ای بشی استثنایی هست.
    5-به نظر من از تفنگ های اسپیشیال کلا استفاده نکن و سعی کن دستت با همون تفنگ های اصلی را بی افته...از بمب اکسپرت هم استفاده نکن...استفاده مداوم از اینا باعث میشه روند حرفه ای شدن شما تو بازی با تفنگ های اصلی به تاخیر بی افته.
    6-با اسنایپر اگر بازی میکنی فقط هدفت هدشات زدن باشه ولاغیر.
    7-یه جا وای نسا تیر بزن...تیرهایی که میزنی با رقص پا باشه...یا مثلا اگر با براست تیر میزنی کسی یوهو جلوت در امد تیر اول ایستاده بزن و تیر بعدی نشسته.
    8-این بازی چون p2p هست سیستم بازی جوریه که اونی که اینترنت قویتر و استیبل تری داره میشه میزبان و بقیه میشن مهمان...معمولا ایرانی ها میشن میهمان چون اینترت خوبی ندارن...شما وقتی میری تو بازی دکمه استارت رو بزنی اسکوربورد میاد که 4 تا هم تیمی هات هستن و 4 تا دشمنانت ...تو اونجا بغل هر اسم یه خط پینگ وجود داره که فاصله شما تا او یار رو مشخصی میکنه...معمولا خط پینگ های 0 ، 1 و 2 اصلا خوب نیستن و مطمئنا شما نیم ثانیه و یا حتی بیشتر از بقیه عقبتری..در این صورت مثلا شما روبرون یه دشمن هست تیر رو میزنی بهش بعد میشینی تو کاور بعد میبینی با اون که نشسته بودی یوهو از همون جلو تیر بهت میخوره..اینا چیزهای عادی هست تو بازی برای ایرانی ها و باید عادت کنی بهش....خط پینگ های 3 به بالا خوب هست...4 و 5 عالی هست برای بازی کردن و تخیلی دیگه نمی میری..البته خط پینگ پایین برای طرف مقابل شما هم که میزبان هست درد ساز هست.
    و در پایان این بازی رو خیلی باید بازی کنی تا دستت را بی افته و همینجوری شخمی نیست بازیش مثل بازی های دیگه...مثلا کال اف دیوتی یه ضربدر میزنی میری فضا یه ضربدر میزنی میای کره زمین و بازیش تخیلی فضایی..این بازی به خاطر گیم پلی محشر و واقعگرایا نه ای که داره به نظر من نظیر نداره.

آخرین ویرایش: ‏May 3, 2017
    trainer, rowan, THELASTOFUSA_IR و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید