1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

The Last of Us Remastered

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nathan Drake, ‏Apr 9, 2014.

کدام مورد را ترجیح میدهید ؟

Poll closed ‏Jun 14, 2014.
  1. 1080 و 30 فریم با پیشرفت گرافیکی زیاد

73.2%
  2. 1080 و 60 فریم با پیشرفت گرافیکی کم

26.8%
  1. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    توجه:

در این تاپیک بحث:
    در مورد ریجن ممنوع!
    در مورد قیمت بازی ممنوع!
    در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

درود
    فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
    حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
    -------------
    طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
    با تشکر از Blood Brothers
    ---------------

Last edited by a moderator: ‏Jul 27, 2014
    trainer, voldmort, Barcelona FC و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

اقا تو این تخفیفات بازی رو برای انلاینش بگیرم یا نه؟ سینگلو قبلا رفتم فقط میخوام برا انلاین بگیرم. نظرتون چیه؟

3. کاربر سایت

دوستان بازیرو گرفتم. یکی بگه انلاینش چیکار باید بکنم. هیچی توی بازی حالیم نمیشه.

PSN ID: Majidharami اد کنین لطفا

4. کاربر سایت

نام:
    hosein
    بازی یدون آپدیت داره یدون هم مپ ها که هر دو رو باید دانلود کنید آبدیت که به نت باشید خودش اوکیه مپ ها هم که وقتی میخوای بری تو بخض آنلاین میاد دانلودش میکنی
    باقیش هم رفتی تو بازی متوجه میشی

5. کاربر سایت

تو بازی رفتم. نمیفهمم این هفته ها چی هست. توی مولتی دنبال چی هستیم؟ شما خودت هنوز بازی میکنی؟ ای دیت چیه؟

6. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    این هفته ها کلا 12تا میشه ، یعنی بعد 12 هفته 0 میشه و از اول میری ! کلا زیاد جدی نگیر بیشتر برای اینکه رکورد بزنی بیشتر تو کمپ ادم زنده نگه داری ! از خوده مولتی لذت ببر

7. کاربر سایت

نام:
    منصور
    تخفیف عالی خورده 8 دلار ناقابل!!! فرصت عالی هست خریدنش

8. کاربر سایت

نام:
    محمد
    دوستان من بحش داستانیش رو روی ps3 رفتم اما آنلاین اش رو بازی نکردم
    آنلاینش ارزش داره بخاطرش بازی رو روی ps4 بخرم ؟

و چه سبکیه آنلاینش ؟
    ممنون زودتر جواب بدید

9. کاربر سایت

من دقیقا شرایط شما رو قبلتر داشتم ، این ریسکو کردم و بخاطر انلاینش ریمستر رو گرفتم و حالا بعد از تجربه ی 1 ساله ازش باید اعلام کنم که بعید میدونم بازی حتی در آینده بتونه جای این رو برام بگیره..الان وضعیتی دارم که اگه روزی سمتش نرم انگار یک جای کار میلنگه
    بنظرم تمام پارامتر هاش سرجاشه، هیچ چیزیش کم و زیاد نیست البته نمیشه منکر بعضی نکات رو اعصابش شد ولی من خودم توی عمر گیمریم همچین تجربه ی کامل مولتی پلیر نداشتم...
    خود بازی ب کنار چیزی حدود 100 تومن فقط برای بازی گیفت کارت خریدم و هر روز دوست دارم جلو جلوتر برم

dooste.man83 این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    محمد
    ممنون یعنی از بازی هایی مثل call of duty بخش مولتی پلیر جذاب تر و پر هیجان تری داره ؟

11. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    سلام رفیق منم از شروع نسل تا حالا دارم آنلاینشو بازی می کنم باید بگم فقط تا بازی نکنی نمیدونی چه شاهکاریه. من بازی های آنلاین زیادی بازی کردم هیچکدوم به اندازه last of us منو میخکوب نکرده به بازی دقیقا در تایید حرف دوستمون یه مدت که بازی کنی دقیقا روزی که نری طرفش انگار یه چیز گم کردی شدیدا اعتیاد آوره و فوق العاده بالانسه و به هیچ عنوان هم اینجوری نیست که کسی که روز اول وارد بازی میشه مثل بازیهای دیگه همه رو به فنا بده 80 درصد رو تجربه و مدت زمانی هست که بازی کردی و تجربه جدید کسب کردی.
    بازی سه حالت برای بازی کردن داره:
    1- Supply Raid
    2- Survival
    3- Interrogation
    1- بیشترین مودی که همه بازی میکنن اولی هست. که دو تا تیم 4 به 4 میشی و هر تیم باید 20 بار حریف رو بکشه بعد از هر بار مردن هم چند ثانیه بعد دوباره respond میشی. یه سری جعبه ها هم هست تو بازی که باید باز کنی و با craft کردن بمب و ... بدست میاری.
    2- مود دوم هم مثل اول هست با این تفاوت که بازی 4 تا راند با زمان محدود داره و توی تیم هر کس مرد دیگه respond نمیشه تا راند بعد، باید زنده بمونی و نفرات حریف رو بکشی هر تیمی که در آخر تایم نفرات بیشتری زنده داشت برنده است.
    3- مود آخر هم مود بازجویی هست باید دشمن رو بعد از اینکه down کردی با زدن مثلث اعتراف بگیری بعد از 5 بار اینکار رو کردن یه جعبه از تیم حریف توی کمپ حریف باز میشه که باید اونو باز کنید و تیم حریف از جعبش دفاع میکنه و بالعکس.تیمی که بتونی جعبه رو باز کنه برنده است. بجورایی مثل capture and hold توی call of هست.
    اگه دوست داشتی منو اد کن من هر شب 10 11 به بعد آنلاینم.
    PSN ID: Sevchenko_pro

آخرین ویرایش: ‏Apr 17, 2017
    rowan و milad2mars این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    به شدت لذت بخش تر هست چون توی بازی تیر و مهمات زیادی نداری بازی به شدت هیجان داره و به هیچ عنوان نمیتونی بی مهابا به دل دشمن بزنی چون به راحتی کشته میشی و باید با صبر و حوصله و دقت حریف رو بکشی. اوج بازی زمانی هست که شما sudden death یا last one standing میشی (همون آخرین نفری که زنده مونده توی تیم)
    به طرز عجیبی ضربان قلبت بالا میره و موزیک بازی هم این هیجان رو چند برابر میکنه من الان اینا رو میگم دوستان فکر میکنن اغراق میکنم ولی خودتون بازی کنید تا بدونید چی میگم اونجاست که میدونید بهترین آنلاینیه که تجربه کردید.

rowan و milad2mars این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    محمد
    ممنون دوستان
    8 دلار شده بود خریدمش :x
    امروز روز آخر تخفیفش هست بجنبید اونایی که می خوان بخرن

14. کاربر سایت

نام:
    Soheil
    Left behind رو هم بخر...نمیدونم تخفیف خورده یا نه اما بگیر که داستان قبل از آشنایی Ellie با Joel رو هم بازی کنی.
    :D

15. کاربر سایت

نام:
    محمد
    واسه پلاس دارها مجانی هست مثل اینکه درسته ؟
    البته قبلا تمومش کردم روی ps3 اونم

16. کاربر سایت

اقا برای من توی انلاین هیچ اهنگی پخش نمیشه. مشکلی داره؟ ممکنه بازی بد نصب شده باشه؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید