PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
امروز برای 4؟ بار ؟ یا پنجم؟ نمیدونم چندمین دارم بازی رو از اول میرم! یک حس عجیب تو محیط های بازی هست |: همین الان 11 تا بازی رو کنسولم هست هم تازه infamous رو خریدم...و هیچ دلیلی نمیبینم برم طرفشون :| فصل زمستون بازی خیلی خوفه (((: یعنی خیلی خوفه...این بازی شاید اولین بازی باشه که دارم تروفی هاشو میکیرم ...و خیلی دلم میخواد...پلاتش کنم!!! ولی گرفتن تروفی هاش خیلی سخته! شاید این بازی اولین بازی باشه که دلم میخواد پلات کنم! چون کلا بنده پلات کردن و غیره رو دوست ندارم...ولی این بازی رو خیلی دلم می خواد !

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
امروز برای 4؟ بار ؟ یا پنجم؟ نمیدونم چندمین دارم بازی رو از اول میرم! یک حس عجیب تو محیط های بازی هست |: همین الان 11 تا بازی رو کنسولم هست هم تازه infamous رو خریدم...و هیچ دلیلی نمیبینم برم طرفشون :| فصل زمستون بازی خیلی خوفه (((: یعنی خیلی خوفه...این بازی شاید اولین بازی باشه که دارم تروفی هاشو میکیرم ...و خیلی دلم میخواد...پلاتش کنم!!! ولی گرفتن تروفی هاش خیلی سخته! شاید این بازی اولین بازی باشه که دلم میخواد پلات کنم! چون کلا بنده پلات کردن و غیره رو دوست ندارم...ولی این بازی رو خیلی دلم می خواد !
انصافا تنها بازیه که طی 5-6 سال گذشته که بیشتر بازی ها رو یا نیمه کاره ول کردم یا نهایت 1 بار تا تهش رفتم اما این بازیو 5 سری بازی کردم هر سری هم بیشتر از دفعه قبلیش میچسبه ، انلاینشم که خداست خیلی میچسبه من که بیصبرانه منتظر شماره 2 شم

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
اینا که مکث کلن هاشون چسبیده به سقف:D
من کشتم خودمو بعد کلی تمرین با بهترین سلاحش و هدشات کردن تو مینی مینی ثانیه:D و برنده شدن تو تمام روزایه ۱۲ هفته و پاس کردن تمام ماموریتا به بهترین شکل ممکن :D و گرفتن بالایه ۷۰۰۰ هزار پارت تو هر دور بازی ( تازه بیشتر مواقع بالایه ۱۰۰۰۰ هزار پارت میگرفتم با این که بیشتر مواقع هم تیمی هام از شانس بدم نوب میوفتن و جور اونارم باید بکشم) و کلی خفن بازی دیگه نمیدونم چرا هنوز به ۲۵۰ مکث کلن نرسیدن بعد لیستو نگاه میکنی میبینی بالا ۵۰۰ تا کلن مکث کردن ناامید میشی :D
روشی چیزی گلیچی نداره ما هم تو جدول جز ۱۰۰۰ گیمر برتر جهان بشیم ;):D

• Like
Reactions: farhad_fr2

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اینا که مکث کلن هاشون چسبیده به سقف:D
من کشتم خودمو بعد کلی تمرین با بهترین سلاحش و هدشات کردن تو مینی مینی ثانیه:D و برنده شدن تو تمام روزایه ۱۲ هفته و پاس کردن تمام ماموریتا به بهترین شکل ممکن :D و گرفتن بالایه ۷۰۰۰ هزار پارت تو هر دور بازی ( تازه بیشتر مواقع بالایه ۱۰۰۰۰ هزار پارت میگرفتم با این که بیشتر مواقع هم تیمی هام از شانس بدم نوب میوفتن و جور اونارم باید بکشم) و کلی خفن بازی دیگه نمیدونم چرا هنوز به ۲۵۰ مکث کلن نرسیدن بعد لیستو نگاه میکنی میبینی بالا ۵۰۰ تا کلن مکث کردن ناامید میشی :D
روشی چیزی گلیچی نداره ما هم تو جدول جز ۱۰۰۰ گیمر برتر جهان بشیم ;):D
تلاش و کوشش شما قابل تحسین است ! :D شما یکم صبر کن شماره دومش بیاد اونجا تلاش کن XD احتمالا باگی چیزی بوده قبلا والا منم خیلی تلاش کردم غیر ممکنه اصلا:D

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
ی کمکی ب این بی نوا بکنید لطفا
تو قسمت اسنایپر موندم
لامصب بد میزنه!
بهترین راه خلاصی از این مرحله
منتظر توضیحات دوستان هستم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
تو قسمت اسنایپر موندم
لامصب بد میزنه!

کدوم مرحله؟
همونی ک جول میره تو اون خونه بعدش باید بقیه رو کاور بدی تا برسن ب خونه؟

• Like
Reactions: Forza 6

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
تو قسمت اسنایپر موندم
لامصب بد میزنه!
از کدوم سمت میری شما؟
از سمت چپ آسونتره و اسنایپر دید زیادی نداره

• Like

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
تو قسمت اسنایپر موندم
لامصب بد میزنه!
راه خاصی نداره دوست عزیز
فقط اینکه باید پشت درخت و خونه ها و این ها سنگر بگیرید و فاصله ها رو سریع بدویید
پنج تا موج دشمن هم میاد کلاً یکی از قسمت های هیجان انگیزه

• Like

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
تموم شد بالاخره متشکر دوستان من از راست رفتم.
ی راه هست ک جلوت بسته س اما زیر خونه ی راه خلاصی داره ک میبره ب اسنایپر ک من تاحالا ندیده بودم!!! کلا اولین بار کل مرحله هارو میسرچم با جزییاتش.یعنی اگه قبلنا خوب همه جای مرحله های بازیرو میگشتم الان آخرین مرحله ش بودم!!!
بازم ممنون ک ج دادین

• Like
Reactions: -7-

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
تموم شد بالاخره متشکر دوستان من از راست رفتم.
ی راه هست ک جلوت بسته س اما زیر خونه ی راه خلاصی داره ک میبره ب اسنایپر ک من تاحالا ندیده بودم!!! کلا اولین بار کل مرحله هارو میسرچم با جزییاتش.یعنی اگه قبلنا خوب همه جای مرحله های بازیرو میگشتم الان آخرین مرحله ش بودم!!!
بازم ممنون ک ج دادین
این قسمت رکورد اسپید رانش دست خودمه ۲۵ ثانیه تا وقتی که جول میشینه پشت اسنایپ اونم رو حالت گرندد:D
از سمت چپ گازشو میگیری چند نفر میان یه دودزا بازم گازشو میگیری جلو در یه دودزا میری تو بدون اینکه یه تیر شلیک کنی :D
البته رکورد اسپید ران تو گرندد دست خودمه چون بهترین کار فراره
(اون تیکه که با برادش میریم حرف میزنیم بعد حمله میکنن باید برسیم به الی خیلی شلوغ میشه اینجارو دیگه فک نکنم کسی رو دست خودم پیدا بشه تویه ۱۵ ثانیه میرسم به الی اونم با یه بمب فقط:D)

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
نمیدونم این Naughty Dog با بازیهاش چیکار میکنه که بعد از چند بار تموم کردنشون میگی بیا یه بار دیگه از ابتدا شروعش کن! بازیهای سوم شخص خطی خیلی زیادی رو تجربه کردم ولی تقریبا هیچ کدومشون به پای ساخته های ND نمیرسن یعنی با اینکه میدونی بازم باید یه مسیر تکراری رو تکرار کنی اما دوباره وسوسه میشی همون راهُ گز کنی:Dحتی U1

سونی میدونه دست اینجور بازیسازا رو باید بوسید و تو کارهای درون استودیوییشون تا جای ممکن دخالت نکرد حتی وقتی میبینه کارگردان یه عنوان بسیار پرهزینه مثل Uncharted 4 رو عوض میکنن به دیدگاهشون احترام میزاره.به همین دلیله کارکناش عاشق کار کردن تو این استودیو هستن یعنی با ناشری روبه رو هستن که وقتی بهش میگن دیگه نمیخوایم Uncharted رو ادامه بدیم(حتی اگه 10 میلیون نسخه بفروشه و Goty سال بشه) اونا به نظرشون احترام میزارن!

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
بچه ها ی لینکی سایتی بدین تمام صحنه های دوبله شده بازی رو دان کنم
میدونم تو گوگل میتونم بسرچم اما خیلی زمانگیره و خیلی پس و پیش.
ی چیزی میخام ک همه صحنه ها رو ی جا واسه دانلود بذاره یا نهایتا تو 3 یا 4 تیکه!
امیدوارم ب نتیجه برسم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
بچه ها ی لینکی سایتی بدین تمام صحنه های دوبله شده بازی رو دان کنم
میدونم تو گوگل میتونم بسرچم اما خیلی زمانگیره و خیلی پس و پیش.
ی چیزی میخام ک همه صحنه ها رو ی جا واسه دانلود بذاره یا نهایتا تو 3 یا 4 تیکه!
امیدوارم ب نتیجه برسم

دوبله شدش رو نمیدونم ولی بنظرم سابتایتل رو روشن کن بهتره
بنظرم این بازی بهترین میان پرده هارو داره خصوصا همونی ک اول بازیه لامصب اشک آدم رو در میاره و مو رو ب تنم سیخ میکنه :(
من فقط همین تریلر رو رو موبایلم دارم میبینمش اشک میریزم :D

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
بالاخره تموم ش کردم دو مرحله آخر خیلی آسون بود
نمیدونم باورتون میشه یا ن اما بدون اینک ی بار بمیرم
و ی خبر خوب
بالاخره الان میتونم آنلاین بشم جووووون
این آیدی منه
ehsanimani1992

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
س بازم عذر میخام
ی بنده خدایی پیدا شه تمام تروفی های این عنوانو ب فارسی ترجمه کنه ک بتونیم پلاتش کنیم
موفق باشید عزیزان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر