اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
بنده از سرعت 50 مگابیت با پینگ زیر 10 که معمولا روی 7 بود در بازی call of duty black ops 3 ps4 سرویس خودم رو به 100 مگابیت افزایش دادم ولی متاسفانه از این خبر نداشتم که به جای یک خط تلفن دو خط تلفن وارد مودم میشه و همین مسئله باعث افزایش پینگ بنده به دو برابر شده و هم اکنون در بازی call of پینگ 17 شده و مثل قبل نمی توان call of duty بازی کرد و نفر اول شد
حال بنده برنامه leech ping رو نصب و استفاده كردم ولي متاسفانه پس از شير ان توسط كابل اترنت روي پلي استيشن ٤ پينگ بنده رو در بازي كال اف به ٨٧٩ رساند

ایا از دوستان عزیز کسی برنامه جدیدی سراغ دارد که مشکل پینگ بنده را حل کند ؟
با تشکر

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بنده از سرعت 50 مگابیت با پینگ زیر 10 که معمولا روی 7 بود در بازی call of duty black ops 3 ps4 سرویس خودم رو به 100 مگابیت افزایش دادم ولی متاسفانه از این خبر نداشتم که به جای یک خط تلفن دو خط تلفن وارد مودم میشه و همین مسئله باعث افزایش پینگ بنده به دو برابر شده و هم اکنون در بازی call of پینگ 17 شده و مثل قبل نمی توان call of duty بازی کرد و نفر اول شد
حال بنده برنامه leech ping رو نصب و استفاده كردم ولي متاسفانه پس از شير ان توسط كابل اترنت روي پلي استيشن ٤ پينگ بنده رو در بازي كال اف به ٨٧٩ رساند

با تشکر
الان مثلا کسی نمیدونه شما همونی هستی که توی تاپیک تعرفه های جدید اینترنت اومدی همین پست رو دادی و همه هم بهت پریدن که اومدی عقده گشایی کنی که خارج از ایرانی؟؟؟الان بار اومدی این مست رو دادی که کسی که نمیشناستت ازت بپرسه وای تو کجایی که پینگت اینه؟؟
یا مثلا پشتیبانی اینترنتت نتونسته راهنماییت کنه بعد ماها بشیم ناجی؟هزار نفر توی ایران با پینگ 200 توی کال اف اول میشن بعد شما پینگت از 10 شده 17 نتونستی دیگه اول شی؟
بابا فهمیدیم کجا هستی دیگه جمعش کن.
توی این سایت 95 درصد کاربرها ایرانن و پینگ در بهترین شرایط 100 هست.

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
الان مثلا کسی نمیدونه شما همونی هستی که توی تاپیک تعرفه های جدید اینترنت اومدی همین پست رو دادی و همه هم بهت پریدن که اومدی عقده گشایی کنی که خارج از ایرانی؟؟؟الان بار اومدی این مست رو دادی که کسی که نمیشناستت ازت بپرسه وای تو کجایی که پینگت اینه؟؟
یا مثلا پشتیبانی اینترنتت نتونسته راهنماییت کنه بعد ماها بشیم ناجی؟هزار نفر توی ایران با پینگ 200 توی کال اف اول میشن بعد شما پینگت از 10 شده 17 نتونستی دیگه اول شی؟
بابا فهمیدیم کجا هستی دیگه جمعش کن.
توی این سایت 95 درصد کاربرها ایرانن و پینگ در بهترین شرایط 100 هست.

دوست عزیز من متوجه نمیشم که مشکل تو با بنده چی هستش ؟ ایا بنده حق ندارم در تاپیک مربوط به پینگ سوال خود رو مطرح کنم و میبایستی از تو اجازه بگیرم؟ در اون تاپیک مدیر به من گفتند که بهتر هستش در تاپیک مربوطه مشکل خودم رو مطرح کنم تا شاید راه حلی برای مشکل بنده پیدا بشه .بنده در تاپیک های مریوط به پینگ مشکل خود رو بیان کردم و در تاپیک های مختلف جستوجوکردم تا یک نرم افزار رو پیدا کردم که متاسفانه جواب نداد . حال از دوستان درخواست کردم که اگر نرم افزار دیگری میشناسند معرفی کنند تا شاید مشکل بنده حل شه دوست عزیز

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
دوست عزیز من متوجه نمیشم که مشکل تو با بنده چی هستش ؟ ایا بنده حق ندارم در تاپیک مربوط به پینگ سوال خود رو مطرح کنم و میبایستی از تو اجازه بگیرم؟ در اون تاپیک مدیر به من گفتند که بهتر هستش در تاپیک مربوطه مشکل خودم رو مطرح کنم تا شاید راه حلی برای مشکل بنده پیدا بشه .بنده در تاپیک های مریوط به پینگ مشکل خود رو بیان کردم و در تاپیک های مختلف جستوجوکردم تا یک نرم افزار رو پیدا کردم که متاسفانه جواب نداد . حال از دوستان درخواست کردم که اگر نرم افزار دیگری میشناسند معرفی کنند تا شاید مشکل بنده حل شه دوست عزیز

What the fu*** am reading?

• Like
Reactions: BatiGoal

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
1ماهی هست نتم داغونه بهونه مییارن که مودم های تی پی لینک مشکل دارن و فلان! وقتی دلیل رو مدم میدونن میخوام برم تو دیوار :/ معلوم نی دارن چ غلطی میکنن !

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
1ماهی هست نتم داغونه بهونه مییارن که مودم های تی پی لینک مشکل دارن و فلان! وقتی دلیل رو مدم میدونن میخوام برم تو دیوار :/ معلوم نی دارن چ غلطی میکنن !
مال منم یه ۳ هفته ای میشه داغون شده،ولی معلومه یه غلطی میکنن :)

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli

با تشکر
عزیز با پینگ ۱۷ که سهله شما با پینگ ۲۰۰ هم می‌تونی براحتی تو بازی بلک‌اپس اول بشی! نرم‌افزار و سرویس کاهش پینگ هم کاملا روی پینگ‌تون اثر منفی می‌زاره چون این پینگ‌ واسه هر بازی آنلاینی یه چیزی فراتر از عالیه. کاهش پینگ برای پینگ‌های ۲۰۰ یا ۳۰۰ هست که مجبور میشن استفاده کنن تا لگ نداشته باشن. اون اول نشدن‌تون هم فکر کنم واسه اینه که رنک‌آپ شدید و دیگه به بازیکن‌های نوب نمیخورین :)).

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
406
نام
Nima
کسی آمار کیفیت فن آوارو داره ؟
هم شبانه رایگان داره هم تو قیمت برابر برا 8 مگش حدود 60 گیگ ترافیک بیشتر میده فقط نمیدونم کیفیتش چطوریه
هایوبم با 50 تمن 520 گیگ ترافیک میده

آخرین ویرایش:

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
406
نام
Nima
از این نا آرومیا که اینترنت وضعش خراب شد به بعد نت من دیگه درست نشد
تایم اوت ندارم بین پینگام اصلا و لی جیتر به طرز وحشتناکی داره اذیت میکنه چه موقع وبگردی چه موقع بازی
خیلی ناراحت کنندست

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
سلام دوستان
چندهفته ای میشه که این بازی Raceroom Racing Exprience که شبیه ساز رانندگی آنلاین هست فیلتر شده، میخواستم درخواست رفع فیلتر بدم اما نمیدونم از کجا باید پیگیری کنم، از طریق Internet.ir که میگه آدرس سایت بده که سایت بازی خوشبختانه مشکلی نداره، اما خود بازی بدون VPN بالا نمیاد.
از خود استودیو سازنده پیگیری کردم میگه به علت فیلترینگ از سمت شماست که دسترسی ندارین.
ممنون میشم راهنمائی کنید که از کجا و چطور باید پیگیری کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر