اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
از ظهری ساعت 12 وضعیت من افتضاحه.همش تایم اوت میده و یا کلا قطع میشه.پینگ هم یا رفته آسمون یا اگر پایین باشه بسیار زیاد نوسان داره.دیروز من هیچ مشکلی نداشتم ولی الان فاجعست
دیشب پینگ من 900 بود با سرورای csgo
یه تیر میزدم یه خشاب خالی میشد.یه خورده w رو فشار میدادم 200 متر حرکت میکرد.
اعصابم خورد شده بود.امروز که دیگه اصلا امتحان نکردم.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
پشتیبانی آنلاینشون امروز هستن؟
یه تیکتی چیزی بدیم.امروز از صبح تا الان اصلا بازی آنلاین نکردم :|
فکر میکنی الان زنگ بزنی جوابتو میدن؟هیچی حالیشون نیست فقط خودتو عصبانی میکنی،صبر کن درست میشه

goodi

کاربر سایت
Jun 18, 2011
132
نام
محمد
سلام دوستان.بهترین سرویس دهنده اینترنت تو شیراز برای بازی انلاین ps4 چه شرکتیه?کمترین اختلال داشته باشه.سمت سرا دارلرحمه.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
چند روزی هست که با اسیا تک بعنی 15 دقیقه نمیشه بازی کرد یکسره قطع میشه از طرف من همه چی اکی اما معلوم نیست چه گندی دارند میزنند جالب اینه که اگر زنگ بزنی بهشون اندازه یک خر حالیشون نیست همیشه میگن همه چی اکی هست من به دوستان پیشنهاد میکنم وقتی انطور مشکلات دارن که میدونند مشکل از خودشون نیست اصلا به ای اس پی تماس نگیرن فقط باعث میشه اعصابتون خورد بشه اینقدر که اینا بی اطلاع و پرت هستن

• Like
Reactions: soltanmasoud

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
امروز که نهایت قطعی رو داشت زنگ زدم خوشبختانه طرف حالیش شد ولی گفت چیزی گزارش نشده برای ما!
دوستان اگر قطعی اینترنت دارند گزارش بدن
قطعی باید به این شکل باشه که خط اینترنت روشنه ولی دسترسی به سایت های خارجی یا پینگ گرفتن از8.8.8.8یا4.2.2.4 قطع باشه
این مشکل ممکنه هر یک ربع یکبار هر ساعت یا هر دو ساعت یکبار رخ بده

• Like
Reactions: soltanmasoud

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
w9ut_photo_2017-07-10_12-56-32.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟