اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
شاتل الان خوب شده ٤ روزي هست بدون مشكل بازي ميكنم
پينگ با ليورپول هم گرفتم عالي بود
خوب شده؟شما هر وقت مودم رو خاموش روشن کنی پینگ جدید میگیری حالا شانست این بوده
در ضمن اگر در PSNهستید PSNاصلا منبع جالبی برای خوب بودن اینترنت نیست اون همینجوریش سر تا پاش مشکل!
شاتل کلا خوب هست اما یک هفته است برای من و چهار نفر از دوستای دیگم بهم ریخته

allireyhani

کاربر سایت
May 15, 2013
43
خوب شده؟شما هر وقت مودم رو خاموش روشن کنی پینگ جدید میگیری حالا شانست این بوده
در ضمن اگر در PSNهستید PSNاصلا منبع جالبی برای خوب بودن اینترنت نیست اون همینجوریش سر تا پاش مشکل!
شاتل کلا خوب هست اما یک هفته است برای من و چهار نفر از دوستای دیگم بهم ریخته
سلام به دوستان عزیز
برای من هم همین طوریه
پینگ نوسان داره و با تغییر annex مودم یا خاموش روشن کردن هر دفعه یک نوع پینگ میده

moriy

کاربر سایت
Jun 17, 2014
22
اقا فقط منم اختلال شدید دارم تو پینگ از پنجشنبه؟ بازی 1 2 ثانیه فیریز میشه پینگ شدید نوسان داره
زنگ زدم Isp گفتن مثل اینکه برا خیلی ها این مشکل پیش اومده. من فن آوا کسی دیگه مشکل نداره؟
خدا نکنه دوباره برگردیم به اون دوران اختلالات
من آسیاتک دارم 3روزه همینه دیوونه کنندس....
10تا ای اس پی عوض کردم تو این 3-4 سال اخیر دیگه نمیدونم چیکار کنم وقتی همه مشکلات آخرش به زیر ساخت****** میرسه

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
من آسیاتک دارم 3روزه همینه دیوونه کنندس....
10تا ای اس پی عوض کردم تو این 3-4 سال اخیر دیگه نمیدونم چیکار کنم وقتی همه مشکلات آخرش به زیر ساخت****** میرسه
منم آسیا تَکل دارم دو روزه کلا داغونه. تماس هم گرفتم میگن مشکل پهنای باند داریم... .

allireyhani

کاربر سایت
May 15, 2013
43
دوستان امکان در آینده پینگ با سرور های گیم اروپا و روسیه یک روزی بیاد زیر 100 و حدود 50-90 بشه؟؟
حتی سرویس های کاهش پینگ هم زیر 100 نمیدن
شاید محدودیت جغرافیایی هستش!(هرچند فکر نمیکنم)

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان امکان در آینده پینگ با سرور های گیم اروپا و روسیه یک روزی بیاد زیر 100 و حدود 50-90 بشه؟؟
حتی سرویس های کاهش پینگ هم زیر 100 نمیدن
شاید محدودیت جغرافیایی هستش!(هرچند فکر نمیکنم)
در ایران بخاطر یه مسایلی نه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
امروز معلوم نیست چیکار کردن تا می رم توی سرور اینترنت واسه 10-20 دقیقه قطع می شه، ولی واسه وبگردی هیچ مشکلی نداره. CS GO می زنم.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,297
نام
مهدی
امروز معلوم نیست چیکار کردن تا می رم توی سرور اینترنت واسه 10-20 دقیقه قطع می شه، ولی واسه وبگردی هیچ مشکلی نداره. CS GO می زنم.
دیروز و امروز واسه من isp بهم sms داد که اختلالات خارج از شبکه هست.مدت پایانشم زده نامعلوم ولی نگران نباش به زودی درست میشه ایشالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر