اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

iceboy64

کاربر سایت
Jul 2, 2008
57
خیلی مسخره شده این نت اول اینکه به سرور های بازی وصل نمیشه مخصوصا ریمبو 6 دوما چراغ نتم بعد 5 یا 10 شایدم زودتر خاموش میشه دوباره روشن میشه انگار نتم ریستارت بشه همشم باید یک ساعت بشینم مودمو خاموش روشن کنم تا توی یه پورت درستو حسابی بیوفتم که به سرورهای گیم وصل بشه تازه اگه چراغ نت مودمم نپره چون اگه بپره دوباره میوفته روی یه پورتی که داغونه به هیچی وصل نمیشه تایم آوت هم ندارم اما این چیزاش رو اعصابه سرعتمم خوبه نتم مال مخابراته احتمالا اگه بخواد اینطوری ادامه پیدا کنه میرم یه سرویس دهنده ای که پروفایل گیم میده رو میگیرم دوستان بنظرتون کدوم isp برای گیم خوبه؟
همه isp ها همینطورین و هیچ تضمینی نیست که با تعویض isp مشکل حل بشه.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

• Like
Reactions: amir_k2m

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
خیلی مسخره شده این نت اول اینکه به سرور های بازی وصل نمیشه مخصوصا ریمبو 6 دوما چراغ نتم بعد 5 یا 10 شایدم زودتر خاموش میشه دوباره روشن میشه انگار نتم ریستارت بشه همشم باید یک ساعت بشینم مودمو خاموش روشن کنم تا توی یه پورت درستو حسابی بیوفتم که به سرورهای گیم وصل بشه تازه اگه چراغ نت مودمم نپره چون اگه بپره دوباره میوفته روی یه پورتی که داغونه به هیچی وصل نمیشه تایم آوت هم ندارم اما این چیزاش رو اعصابه سرعتمم خوبه نتم مال مخابراته احتمالا اگه بخواد اینطوری ادامه پیدا کنه میرم یه سرویس دهنده ای که پروفایل گیم میده رو میگیرم دوستان بنظرتون کدوم isp برای گیم خوبه؟
مگه نميگفتي مخابرات خوبه
الان ميگي بده؟
من تازه ميخوام بيام مخابرات
تكليف مارو مشخص كن بگيريم يا نه؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
مگه نميگفتي مخابرات خوبه
الان ميگي بده؟
من الان 5ساله مخابراتم توی دانلود اینترنت رایگان شبانه مشکل ندارم سرعت دانلود خوبه الان 2 مگ هستم سرعت دانلود منیجر رو 600 هستش پینگ داخلی 17 و با اروپا بالا پایین میشه از 160 تا 200 البته قبلا خیلی پایین بود پینگم رو 120 با اروپا اما جدیدا بردن بالا باهاشون حرف میزنی به هیچ جا نمیرسی میگه ما سرویس گیم نمیدیمو این حرفها اما جدیدا دارن اذیت میکنن من با سرورهای بازی مشکل دارم کنسولم xboxone هست بعضی وقتها خوبه میتونم بازی کنم بعضی وقتها اصلا راه نمیده با بدبختی باید یک ساعت هی این پورت اون پورت کنم تا سرورها برام باز بشه با ریستارت کردن مودم حالا نمیدونم فقط این جریان برای منه یا بقیه هم این مشکلو دارن حالا چند روز دیگه میخوام 8 مگشو امتحان کنم شاید از این مسخره بازیها درنیاره

• Like
Reactions: .::PUИK::.

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
مگه نميگفتي مخابرات خوبه
الان ميگي بده؟
مخابرات که نخر دیگه مثله 2 3 سال پیش خوب نیست ..... اگه تهران زندگی میکنی برو سیستکی رسانه ای چیزی بگیر ..

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
مخابرات که نخر دیگه مثله 2 3 سال پیش خوب نیست ..... اگه تهران زندگی میکنی برو سیستکی رسانه ای چیزی بگیر ..
وایرلس سیستک داشتم تو راه آنتن به دکل ساختمون ساختن سیگنال نمیده(سیستک مرگ نداشت)
اینجا من الان adsl سپنتاه دارم همه شرکتا هم پورتاشون پره
ولی یه بچه کوچه پایینی ما با نت مخابرات division زده بدون لگ من با این نت نتونستم بازی کنم برای این میگم وقتی اون تونسته دیویژن بزنه و من نتونستم پس نتش از من بهتره تازه
این دوست بالایمون xbox داره نت قوی برای xlive میخوایم تا بشه بازی کردی
حالا موندم رو همین نت بمونم یا برم مخابرات
مسئله این است

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
وایرلس سیستک داشتم تو راه آنتن به دکل ساختمون ساختن سیگنال نمیده(سیستک مرگ نداشت)
اینجا من الان adsl سپنتاه دارم همه شرکتا هم پورتاشون پره
ولی یه بچه کوچه پایینی ما با نت مخابرات division زده بدون لگ من با این نت نتونستم بازی کنم برای این میگم وقتی اون تونسته دیویژن بزنه و من نتونستم پس نتش از من بهتره تازه
این دوست بالایمون xbox داره نت قوی برای xlive میخوایم تا بشه بازی کردی
حالا موندم رو همین نت بمونم یا برم مخابرات
مسئله این است
نمیدونم والا .... ولی بنظرم همینطوری نرو مخابرات بگیر چون پشتیبانی ضعیفی هم داره ... از همه شرکت معروفا سوال کردی ؟؟ اگه اره که بنظرم بهشون بگو بزارنت تو صف پورت ازاد شد خبرت کنن .. ولی حالا خودت بهتر میدونی .

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
نمیدونم والا .... ولی بنظرم همینطوری نرو مخابرات بگیر چون پشتیبانی ضعیفی هم داره ... از همه شرکت معروفا سوال کردی ؟؟ اگه اره که بنظرم بهشون بگو بزارنت تو صف پورت ازاد شد خبرت کنن .. ولی حالا خودت بهتر میدونی .
من ٧-٨ ماهه تو صف پارس انلاين و شاتلم
همه پورا حاي سيستك اديسلش كه از عصر تلكام و اسياتك ميگيره وحالت واسطه داشتند پر بود

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
همه پورا حاي سيستك اديسلش كه از عصر تلكام و اسياتك ميگيره وحالت واسطه داشتند پر بود
چیزه دیگه ای به فکرم نمیاد ... مشکلت فقط واسه the division هست ؟؟ سرعت دانلودو پینگت چطورن ؟؟

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
فن آوا رو تست کن ضرر نمیکنی عزیز!

تستی که همین الان از سرویس خودم گرفتم! پهنای باند 24 مگ با اپلود نامحدود!

5623372201.png

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
فن آوا رو تست کن ضرر نمیکنی عزیز!

تستی که همین الان از سرویس خودم گرفتم! پهنای باند 24 مگ با اپلود نامحدود!

5623372201.png
نه گفتی دوست عزیز
"
مسئله اصلی تایم اوته
تایم اوت تت چطوره؟
تعرفه هاش هم توسایتش وا نمیکنه چرا؟"

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
نه گفتی دوست عزیز
"
مسئله اصلی تایم اوته
تایم اوت تت چطوره؟
تعرفه هاش هم توسایتش وا نمیکنه چرا؟"
الان كه من دارم تعرفه هاش رو راحت ميبينم. شبانه رايگان هم داره. تمام ISP هاي ايران شبانه رايگان رو برداشتن ولي فن اوا هنوز داره. تايم اوتش هم با توجه به فاصله ي خيلي كم ما تا مخابرات خيلي خيلي پايينه! در حد صفر! مگه اينكه حالا زير ساخت مشكل پيدا كنه يا موارد ديگه. بهرحال ضرر نميكني اگه تست كني.

• Like
Reactions: .::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574
الان كه من دارم تعرفه هاش رو راحت ميبينم. شبانه رايگان هم داره. تمام ISP هاي ايران شبانه رايگان رو برداشتن ولي فن اوا هنوز داره. تايم اوتش هم با توجه به فاصله ي خيلي كم ما تا مخابرات خيلي خيلي پايينه! در حد صفر! مگه اينكه حالا زير ساخت مشكل پيدا كنه يا موارد ديگه. بهرحال ضرر نميكني اگه تست كني.
ولی قیمتش نسبت به ADSL های دیگه بالاست در حد اینترنت وایرلسه قیمتش
فقط امیدوارم خوب باشه در حد قیمتش

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان من هم الان حدود 10 روزه که با دانلود از لایو مشکل دارم یعنی دقیقا مشکل همه ما شبیه هم هست با پی سی که تست میکنی حیلی خوب دان میکنه اما با کنسول کیلوبایتی دان میشه من با دو نت تست کردم هم با اسیا تک هم با پارس انلاین نتیجه هر دو شبیه بهم افتضاح بود هم شب هم روز هر دو حالت دانلود افتضاح قبلا شبی 12 تا 14 گیگ دان میردم الان شده 4 گیگ پارسال هم یادمه اخرای سال حدود 20 روزی همین جور شد که خیلی مشکل دان داشتن امسال ظاهرا دوباره مشکل دار شده حالا یا لایو یا نت مضخرف ایران دوستان دیگه هنوز مشکل دارن یا حل شده یک گرارش بدید ببینیم چه باید کرد

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر