::: Clash of Clans :::

آخرین بروزرسانی : 20 مرداد 93

بازی Clash of Clans یکی از بازی های معروف و محبوب Android هست که به صورت آنلاین می باشد
اگر بخواییم بازی مشابه ای برای این بازی انتخاب کنیم، فکر کنم بازی Travian بهترین گزینه باشه

تو این بازی شما باید دهکده خودتون رو بسازید و رهبری کنید
چینش حرفه ای Defence ها و سرباز ها مهمترین کاریست که در هنگام دفاع و حمله باید انجام بدید
همچنین میتوانید در Clan دلخواهتان عضو شوید و با اعضای تیم همکاری کنید و در دفاع و حمله به آنها کمک کنید

دانلود آخرین ورژن بازی: Clash of Clans

-------------------------------------------------------------

نحوه اجرای بازی بر روی کامپیوتر:

شک نکنید که اجرای این بازی رو کامپیوتر لذتی چند برابر داره
برای اینکار ابتدا به نرم افزار BlueStacks احتیاج داریم
این نرم افزار یکی از بهترین شبیه سازهای Android هست و شما به راحتی میتونید اکثر برنامه های و بازی های Android رو بروی کامپیوترتان اجرا کنید

دانلود نرم افزار Bluestacks

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، فقط کافیست بازی Clash of Clans رو دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید
حالا کمی صبر کنید تا بازی روی نرم افزار شبیه ساز نصب بشه
وارد برنامه BlueStacks بشید و بازی Clash of Clans را اجرا کنید و لذت ببرید ;)

-------------------------------------------------------------

نحوه پیسرفت به صورت حرفه ای :

همانطور که میدونید تو این سبک بازی ها یا باید کاملا دفاعی بازی کنید، یا هجومی
نحوه ی بازی دفاعی که کاملا مشخصه ! باید Defence ها و دیوار ها رو تقویت کنید و برای بدست آوردن منابع مورد نیازتون هم باید معادن رو ارتقا بدید
اما به نظر من این سبک صبر و حوصله ی زیادی می خواد و کمی کسل کنندست !

بهترین کار برای پیشرفت در این سبک بازی ها، حمله و غارت دهکده های دیگر است
برای این کار کافیست ابتدا 20 سرباز بسازید و از منو Attack گزینه Find a Match رو بزنید
همونطور که گفتم نحوه چیدمان Defence ها، یکی از مهمترین کارهاییست که برای دفاع باید انجام بدهید
توی Find Match به راحتی میتونید دهکده هایی با Arange دفاعی ضعیف پیدا کنید و منابع آنها را غارت کنید
با منابع بدست آمده سرباز بسازید ، سرباز خانه (Barracks) را Upgread کنید
کمپ سربازها (Army Camp) را برای بالا بردن تعداد سرباز ها آپگرید کنید
همینطور مخازن Gold و Exier هم باید آپگرید کنید
این کار رو تا جایی که میتونید تکرار کنید
کم کم منابعتون به اندازه ی میرسه که جایی واسه نگه داشتنشون پیدا نمی کنید !!!
حالا میتونید سیستم دفاعی دهکدتون رو تقویت کنید
Defence ها رو آپگرید کنید
دیوار بسازید و دیوارها رو ارتقا بدید

با این روش سرعت پیشرفتتون چند برابر خواهد شد
در ضمن، نگران حمله دشمنان نباشید
چون بر خلاف بازی تراوین ، ساختمان ها شما تخریب نمیشند ! در نتیجه جز منابع و کمی رنک، چیزی از دست نمی دید
اما به زودی قدرتی بدست میارید که بازیکنان هم سطحتون، جرات حمله به شما رو پیدا نمی کنن

البته این روش تا زمانی که Tawn Hall شما به لول 6 یا 7 برسه جواب میده !!!
بعد از اون به منابع بیشتری نیاز دارید.
وقتی Tawn Hall رو به لول 6 رسونیدن، سعی کنید معادنتون رو به آخرن سطح ممکن برسونید

و نکته آخر اینکه قبل از اینکه از بازی خارج بشید
سعی کنید مخزن ها رو تا جایی که میتونید خالی کنید و نهایت استفاده رو از منابعتون بکنید

-------------------------------------------------------------​
نکات مهم :

1. توجه داشته باشید که این بازی به دلیل آنلاین بودن باید همیشه آپدیت باشه. به عبارتی باید حتما آخرین ورژن بازی رو نصب کنید !!!

2. برنامه Google Play Servies هم باید همیشه اپدیت باشه.

اگر سوالی بود من در خدمتم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
تا حدی موافقم باهات ولی اخه سرگرمی بهتری میشناسی شما تو ایران ؟!

بزودی یه بازی cross platform میاد کاربرای pc , smart phones میتونن با هم بازی کنن و اسمش albion online این بازی ارزش داره. پیگیر این باشید

Albion Online is the first truly cross-platform MMO experience, available for Windows, Mac, Linux, iOS and Android, with all players on one master server in one massive, sprawling world. You choose how your adventure evolves; at home or on the go

آخرین ویرایش:

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
بزودی یه بازی cross platform میاد کاربرای pc , smart phones میتونن با هم بازی کنن و اسمش albion online این بازی ارزش داره. پیگیر این باشید

Albion Online is the first truly cross-platform MMO experience, available for Windows, Mac, Linux, iOS and Android, with all players on one master server in one massive, sprawling world. You choose how your adventure evolves; at home or on the go

ریلیز دیت این کیه؟

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
یک چند وقتی بود میخواهیم در مورد این بازی صحبت کنم وقت و نمیشد.من اصلا متوجه نمیشم چرا این بازی اینقدر داخل ایران طرفدار پیدا کرده.این بازی نه داستان خاصی داره.نه گیمپلی خاصی داره.نه پایانی داره.آقا اصلا لولمون شد 200.که چی بشه.چه دستاوردی،چه نکته اخلاقی این بازی داره.من متوجه نمیشم.

دقیقا مثل این می مونه که یکی بیاد ازت بپرسه
تو اینقد می شینی پای گیم و بازی میکنی آخرش چی میشه ؟ چی گیرت میاد ؟!

انقد بازی میکنی تا خسته بشی و بری دنبال یه بازی دیگه - یا کلا بیخیال بازی بشی
همیشه همین بوده و هست و خواهد بود !!!

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
یک چند وقتی بود میخواهیم در مورد این بازی صحبت کنم وقت و نمیشد.من اصلا متوجه نمیشم چرا این بازی اینقدر داخل ایران طرفدار پیدا کرده.این بازی نه داستان خاصی داره.نه گیمپلی خاصی داره.نه پایانی داره.آقا اصلا لولمون شد 200.که چی بشه.چه دستاوردی،چه نکته اخلاقی این بازی داره.من متوجه نمیشم.
شما چرا بازی میکنید؟ غیر از این که میخواید اوقات فراغتتون رو پر کنید؟ حتما باید بازی ای رو تمام کنید و اون بازی برای شما بیاد نکته اخلاقی بگه که شما لذت ببرید از بازی؟ لذت بردن از بازی کردن اصل هدفه، نه آخرش و بگید بازی رو تموم کردم! این همه بازی رکوردی رو فکر میکنین برای چی بازی میکنن؟ برای تهش بازی تموم بشه بگن شما بردین؟ نه! برای لذت بردن از خود بازی و انجام دادنش!
اینکه چندین نفر صبح و شب دارن بازی میکنن مشکل بازی نیست و مشکل جامعس و مردمی که سرگرمی دیگه ای ندارن جز این بازی! خیلی هم خوب شد این بازی اومد تا اینو نشون داد!
بازی الحق و النصاف یکی از بهترین بازی های موبایلیه! این که شما از بازی خوشتون نیومده نباید کلا فلسفه بازی رو زیر سوال ببرید.

درسته که همکاری رو یاد میده اما همکاری در چه هدفی؟
این که بتونی یه شخص دیگه رو زیر پات له کنی؟
یا تو وار کمک هم میکنید که طرف رو اینجوری با خاک کوچه میتونی یکسان کنی؟
الآن شما اکثر مسابقات و رقابت ها رو کلا زیر سوال بردید! یعنی واقعا شما به کسی اتک دادید یعنی با خاک یکسانش کردی؟ کسی شما رو 3 ستاره میکنه، یعنی زیر پاهاش لهت کرده؟ جا داره به شما یادآوری کنم این یک بازیه! نه چیز دیگه ای! اگه قرار باشه این طور که شما میگید پیش بریم آخرش به این میرسیم که هیچ مسابقه ای برگزار نشه کلا، که یوقت تیم بازنده ناراحت میشن!

#ایراد_بنی_اسرائیلی

آخرین ویرایش:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
آپدیت جدید کلش آف کلنز از راه رسید...!!!
این هم از تغییرات درآپدیت جدید:
1.jpg

2.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hasan Bahali

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
قبول ک بهم کمک میکنید,برای اینکه قبیله یارو رو خراب کنی؟
کلا تهش منفیه.
نه اینکه بگیم این نکته ی مثبت بازی هست...!!!
آره! همونطور که تو COD بقیه رو میکشی! همونطور که تو فیفا تیمش رو میبری! همونطور که تو Warcraft مغلوبش میکنی و ...! اصلا بازی به برد و باختشه!
الآن این تهش منفیه رو من متوجه نمیشم! الآن فک میکنین به طرف اتک میدی طرف میشینه یه گوشه زار زار گریه میکنه؟ نه والا! همه بازی ها رو اینقدر جدی نمیگیرن

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
آره! همونطور که تو COD بقیه رو میکشی! همونطور که تو فیفا تیمش رو میبری! همونطور که تو Warcraft مغلوبش میکنی و ...! اصلا بازی به برد و باختشه!
الآن این تهش منفیه رو من متوجه نمیشم! الآن فک میکنین به طرف اتک میدی طرف میشینه یه گوشه زار زار گریه میکنه؟ نه والا! همه بازی ها رو اینقدر جدی نمیگیرن
تهش منفیه یعنی این:
این بازی نکته مثبت نداره,چجوری بگم؟
مشخصه تو به دوستت کمک میکنی ک یارو رو بزنی.
کمک کردن میشه مثبت.
اما اینکه بگی کلا این بازی تو این نکته مثبت هست.
از نظر من اشتباهه.
تو به هم گروهیت کمک میکنی یارو رو بترکونی.
پس این نمیشه گفت کلا این نکته میشه مثبت , یه بخشش منفیه...!!!
که دقیقا هدف,میشه منفی.
-------
درسته ک بازیه اما وقتی میگی نکته ی مثبتشه.
جوابای دیگه(مخالف) رو هم بشنو...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hasan Bahali

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این ابدیتش خیلی بد کوفتی دوستان یه توصیحی درباره شیلد میدید من درست متوجه نشدم چرا دو نوع شیلد داره و اینکاری اگر تاون هالتو بذاری یه درصدی از مخازنت کم میشه مثل دراک الکسیر این که خیلی بد شد خیلی زیاد ای بابا

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این ابدیتش خیلی بد کوفتی دوستان یه توصیحی درباره شیلد میدید من درست متوجه نشدم چرا دو نوع شیلد داره و اینکاری اگر تاون هالتو بذاری یه درصدی از مخازنت کم میشه مثل دراک الکسیر این که خیلی بد شد خیلی زیاد ای بابا
تنها زمانی بهت شیلد داده میشه که 30% زده باشند ( 12 ساعت که بیشتر بزننت بیشتر هم شیلد میگیری ) و البته یک سوم نیروهاشو خالی کنه !!!
گارد از 15 دقیقه تا 2 ساعت ( بستگی به لیگی که درونش هستی داره ) بعد از تموم شدن شیلد داده میشه که وقتی گارد فعال باشه حتی اگر شیلد نداشته باشی و افلاین باشی کسی نمیتونه بهت اتک بده
از این به بعد یک چهارم منابع درون تاون هال قرار میگیره ( زمانی بدست میاره که تاون هال خراب کنند ) پس قرار دادن تاون هال بیرون از مپ از این به بعد اشتباه هست
البته از این به بعد اگر شیلد داشته باشی و اتک بدی درجا شیلدت نمیپره و زمانش کم میشه ( بار اول 3 ساعت بار دوم 4 ساعت بار سوم 5 ساعت و ... )

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
که دقیقا هدف,میشه منفی.
کاری به این بازی و خوب و بد بودنش ندارم
اما شما یه طوری میگید انگار تو بازی های دیگه (آنلاین) همه حریفشون رو ناز میکنن و با هم تخمه میشکنن و از صلح و دوستی گپ میزنن، بعد این بازی داره ترویج خشونت و تخریب میکنه و منفی حساب میشه!!
رقابت و برد و باخت تو همه بازی ها هست، قرار نیست که تو بازی همه جمع بشن و به اتفاق هم برا یتیما پول جمع کنن!!! (بماند که این بازی برای بیماران مبتلا به ایدز این کار رو میکنه)

اگر بخوایم با این روحیه لطیف بازی ها رو خوب و بد کنیم که فقط باید سیمز بازی کنیم؛ البته اونم ترویج یه سری چیزهاس که بد آموزی داره و درست نیست بریم سمتش ;)

• Like
Reactions: se.phi.roth

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
تهش منفیه یعنی این:
این بازی نکته مثبت نداره,چجوری بگم؟
مشخصه تو به دوستت کمک میکنی ک یارو رو بزنی.
کمک کردن میشه مثبت.
اما اینکه بگی کلا این بازی تو این نکته مثبت هست.
از نظر من اشتباهه.
که دقیقا هدف,میشه منفی.
-------
درسته ک بازیه اما وقتی میگی نکته ی مثبتشه.
جوابای دیگه(مخالف) رو هم بشنو...

سلام
بازی واسه لذت بردنه که اونایی که بازی میکنن لذت میبرن شما دنبال قاتل بروسلی میگردی تو کلش؟! :d

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر