Battlefield 4: Naval Strike به همراه Patch های خود هم اکنون بر روی Xbox one

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
11481244351650507347.jpg

بعد از اینکه تایید شد که Battlefield 4: Naval Strike برای Xbox One نیز می آید,دو روز پیش DICE اعلام کرد که Dlc ای به همراه Patch برای این کنسول عرضه خواهیم کرد.هنوز اطلاعاتی از نسخه Pc که قبل از xbox one بدون هیچ ETA ای منتشر شد,وجود ندارد.

نسخه xbox one پچ های سنگینی را به همراه دارد.رفع مشکلات عمومی و customiz کردن وسایل نقلیه و پشتیبانی از موتور های چهار چرخ و به فنا نرفتن سقف مترو و خیلی خیلی چیز های بیشتر از آیتم های این patch میباشند.

Netcode نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است و شما هم اکنون می توانید قاتل واقعی در killcam را ببینید.

Battlefield 4: Naval Strike هم اکنون برای کاربران Premium بر روی PS4, PS3, Xbox 360 و Xbox One قابل بازی است و کاربرانی که Premium نیستند نیز میتوانند در تاریخ April 8th از Battlefield 4: Naval Strike استفاده کنند.

منبع

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
بازی کرده باشی نمیپرسی چه مشکلاتی . حالا باز باگ 0% رو ورداشتن فیکس کردن ولی کلا باگ زیاد داره مولتیپلیرش

من نمیفهمم چرا انقدر ملت بی اعصاب شدن 8-|
باو من مگه گفتم مشکل نداره؟ من خواستم بدونم که مشکلات چین چون گفتم شاید چیزی از چشم من پنهان مونده نفهمیدم.انگاری حالا اومدم دفاع کردم که نداره.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یه جور بعضی ها میگن باگ داره انگار بازی های دیگه اصلا باگ نداره!!!!:|

هر چی بازی وسیع تر و متنوع تر باشه مشکلاتش ممکنه بیشتر باشه...

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
یه جور بعضی ها میگن باگ داره انگار بازی های دیگه اصلا باگ نداره!!!!:|

هر چی بازی وسیع تر و متنوع تر باشه مشکلاتش ممکنه بیشتر باشه...

اره فقط همین یه بازی fps shooter اندازه یه بازی mmo میتونه باگ داشته باشه. بازی روز release لمس میشد ناقصه.

DarkNinja

کاربر سایت
Jun 9, 2013
45
نام
حامد
چه مشکلاتی؟
داداش چه مشکلی ؟ بتل بازی میکنی عایا ....:)
من از وقتی update جدید اومده نتونستم battle report رو ببینم ...:((:((:((
تو همه ی راندا بعده 4 5 دقیقه کرش میشم... اگه یه خورده لگ بزنی این حالت پیش میاد فقط هم من نیستم ....
هنوزم که هنوزه hit detector درست نیست از جلو گلوله میخوری از پشت میندازه و هزارتا مشکله دیگه ....
از همه بدتر سرورهای 64 نفره که حتی تو آمریکا با اینترنته 30 مگ هم لگ شدید و rubber banding هست دلیلشم سرواشن که واقعا افتضاحن...
تا وقتی هم که رنتال سرورها نیان وضع همینه ....
چون تو پی سی رنتال سرورهارو باید از سایت هایی مثله gameservers.com اجاره کرد که سرورهای قدرتمندی دارن ... تا وقتی که رو سرورهای EA بازی کنیم همین آشه و همین کاسه

AloneStar

کاربر سایت
Feb 15, 2014
38
داداش چه مشکلی ؟ بتل بازی میکنی عایا ....:)
من از وقتی update جدید اومده نتونستم battle report رو ببینم ...:((:((:((
تو همه ی راندا بعده 4 5 دقیقه کرش میشم... اگه یه خورده لگ بزنی این حالت پیش میاد فقط هم من نیستم ....
هنوزم که هنوزه hit detector درست نیست از جلو گلوله میخوری از پشت میندازه و هزارتا مشکله دیگه ....
از همه بدتر سرورهای 64 نفره که حتی تو آمریکا با اینترنته 30 مگ هم لگ شدید و rubber banding هست دلیلشم سرواشن که واقعا افتضاحن...
تا وقتی هم که رنتال سرورها نیان وضع همینه ....
چون تو پی سی رنتال سرورهارو باید از سایت هایی مثله gameservers.com اجاره کرد که سرورهای قدرتمندی دارن ... تا وقتی که رو سرورهای EA بازی کنیم همین آشه و همین کاسه
واسه شما هم بصورت random بعداز 5~15مین بازی برمیگرده به صفحه اصلی و لاست کانکشن میده؟
فکر میکردم از اینترنتم باشه سرویس گیم و نرمال تست کردم فرقی نکرد.
از وقتی آپدیت جدیده رو زدم اینطور شده...
خیر سرشون تست نکرده میدن بیرون.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
واسه شما هم بصورت random بعداز 5~15مین بازی برمیگرده به صفحه اصلی و لاست کانکشن میده؟
فکر میکردم از اینترنتم باشه سرویس گیم و نرمال تست کردم فرقی نکرد.
از وقتی آپدیت جدیده رو زدم اینطور شده...
خیر سرشون تست نکرده میدن بیرون.
برا من و خیلیای دیگه بعد آپدیت اینجوری شده
امروز یه باگ جدید ایجاد شد اونم خشابم بود که دائما 0/1 میشد در حالی که مثلا تو کل دست اصلا شلیک نکردم سرعت نت و پینگ و اینام مشکلی نبود واقعا نمیدونم چرا اینجوری میشه انقدر که این باگ داره 3 نداشت :|!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر