سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام دوستان. منم 27 سال دارم .
به نظرم افراد گیمر واقعا فکرشون از بقیه همسن های خودشون بهتر کار میکنه و خیلی باهوش تر و با اخلاق تر هستن . جدی دیدم که دارم میگم .
قدر این لحظات رو بدونید . تا می تونید از جوانی لذت ببرید. اصلا به حرف های کسانی که با دنیای گیم مخالفت دارند گوش نکنید.

• Like
Reactions: kazemen

bijan1984

کاربر سایت
Feb 16, 2016
10
من هم 31 سالمه و در شرف 32 سالگی. بنظر من که گیم سن و سال نمیشناسه. یه لحظه هم فکر نمی کنم که بخوام کنارش بذارم تو زندگیم. الآن هم که منتظر اینم که بازی Disgaea 5 تو PS4 به دستم برسه و برم رو 500-600 ساعت بازیش. عکس پروفایلم هم Mage سری Disgaea هستش.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
35 متاهل میشینم با دخترم بازی می کنم
سلام دوستان. منم 27 سال دارم .
به نظرم افراد گیمر واقعا فکرشون از بقیه همسن های خودشون بهتر کار میکنه و خیلی باهوش تر و با اخلاق تر هستن . جدی دیدم که دارم میگم .
قدر این لحظات رو بدونید . تا می تونید از جوانی لذت ببرید. اصلا به حرف های کسانی که با دنیای گیم مخالفت دارند گوش نکنید.

واقعاً راست میگی
ازدواج که میکنی از روی اجبار مجبوری یه سری از لذت های گذشته را بذاری کنار یا کمشون کنی.اینقدر سرت شلوغ میشه که کمتر به گیم می رسی ولی خوب همین که با دخملی میشینیم بازی می کنیم و کلی ذوق می کنه لذت بخشه

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
35 متاهل میشینم با دخترم بازی می کنم

واقعاً راست میگی
ازدواج که میکنی از روی اجبار مجبوری یه سری از لذت های گذشته را بذاری کنار یا کمشون کنی.اینقدر سرت شلوغ میشه که کمتر به گیم می رسی ولی خوب همین که با دخملی میشینیم بازی می کنیم و کلی ذوق می کنه لذت بخشه

اینو قبول دارم
اگه به ماها بود که 24 ساعته پای کنسول بودیم
ولی خوب باید هوای پارتنر زندگیمون و بچه هامون هم داشته باشیم, اونا چه گناهی کردن که همسر و یا پدری گیمر دارن که همش درگیر بازین
زندگی فقط گیم نیست ولی یه گوشه ای از لذت زندگیه

Samad_sr

کاربر سایت
Dec 17, 2010
50
من در شرف 30 هستم و متاهل...
به نظر من زندگی خیلی کوتاهتر از اونیه که به لذت هات نرسی...(البته رسیدگی به لذت هایی که به حریم دیگران تجاوز نکنی...)آدمی که لذتی در زندگی نداشته باشه منظورم یه سرگرمی که مخصوص خودش باشه،فرقی با ربات نداره...
من از آتاری شروع کردم و تا الان از ثانیه به ثانیه ی بازی کردن لذت می برم طوری که در حین بازی به هیچ چیزی منفی فکر نمی کنم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر