سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
منم 27م! از آتاری 2600 شروع کردم. بعد میکرو(NES) بعد سگا Genesis و پلی 1 و 2. پلی 3 زیاد برام دووم نیاورد و داغه نسل قبلو به دلم گزاشت:-( وقتی به فنا رفت دیگه زده شدم از پلی 3:| ولی 4 خوب کار میکنه:D کتک تا دلتون بخواد برا گیم خوردم! بله ما خاک گیمینگو تو این مملکت خوردیم:D لول:D ما خونها دادیم که الان گیمینگ تو ایران کم و بیش جا افتاده:D که شما جدیدیا دیه کتک نخورین:D شوخی کردم حالا بحثو فلسفیش نکنین بچه باید بچگی کنه و اون یکی بیاد بگه من 1 سالمه دارم برا پلی 5 طرح سخت افزاری/نرم افزاری میدمو اینا:D یه شب با دوستم تا ساعت 1 یا 2 شب داشتیم جلو در خونشون از گیم حرف میزدیم! اومدم خونه آقام یقم کرد که کجا بودی؟ گفتم پیشه مصطفی! میشناخت و رفتیم دره خونشون و شهادت داد که من پیشش بودم تا ولمون کرد وگرنه اون شب میشد شبه آخر زندگیم:| این رفیقم تکن خیلی خوب بازی میکرد، همش میزد من صدا قوطی میدادم:| انقد میزد که دیه گریم میگرف ول میکردم میگفتم مصک من دیه با تو بازی نمیکنم ولی فرداش میومد میگف بریم کلوپ تکن؟ منم میرفتم باز و همون آشو همون کاسه:| چه دورانی بود:D الانم که با 4 بساطمون خونه ی یکی از بچه ها هر شب پهنه با فیفا و کل کل و اینو ببر و اونو ببرو سرکوفت بزنو به این و اون ببازو سرکوفت بخورو همینجوری داریم با قدرت پیش میریم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر