مشكل در فيفا 14 پرت شدن به داشبرد بعد از بازي فصلي و fut

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
سلام دوستان امروز من يه مشكل با فيفا داشتم
اول يه سري خريد از كاتالوگ زدم بعدش تمام مراحل تمريني رو برا اچيومنت تكميل كردم كلي ركورد زدم بعد رفتم carear بازي كنم بازي اولم تا رفت تو لود بازي پريدم تو داشبورد بعدش گفتم شايد مشكل از كريره اما تو fut هم همين مشكل رو داشتم رفتم تو يه سري سايت دنبال موضوع گشتم و يه سري راه حل اومد نميدونم كدومش درستش كرد اما اخر سر درست شد كارا به ترتيب زيره
1- بازيكن حالت تمريني رو عوض كنيد (برا من كار نكرد)
2 دستگاه رو خاموش و سيم پاور رو به مدت 1 دقيقه بكشيد(برا من كار نكرد)
3 كل ديتا رو پاك كنيد همه سيوها (كار نكرد)
4 در قسمت بازي ها و برنامه ها روي فيفا دكمه منو را زده و منيج را بزنيد سپس در سمت راست يه ديتا مياد كه من اونو پاك كردم سيو هام همش پريد اما بازي راحت اجرا شد اين راه رو خودم تست كردم تو نت چيزي اينجوري نبود تنها چيزي كه از دست دادم سيو كرير و تنظيمات بود و اون قسمت امتياز تمريني قبل بازيا همش برنز شد ولي درست شد
5 اين راه هم به عنوان راه اخر تو اينترنت پيشنهاد شده پاك كردن و نصب مجدد(امتحان نكردم)

اين مطلب رو گذاشتم شايد يكي مثل من اين مشكل رو داشته باشه تا اونجايي كه ميدونم اين مشكل بعد اپديت اخر فيفا زياد تر شده حقيقتا نمبدونم كدوم از اين 3 تا كار باعث خرابي شد اما دليلش يكي از اين 3 تا بود
اميدوارم كمكتون كرده باشهاگه گوگل جست و جو كنيد xbox one fifa 14 crash to dashboard اين مشكل زياده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر