Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
منم قبلا یکم بازی کرده بودم ولی امروز چند ساعت نشستم پاش
امتیازاش زیادم هست
مزخرف ترین و اشغال ترین assasin که تا به حال عرضه شده
پهن خالص :|

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
امتیازاش زیادم هست

چرا نظرات اینقدر متفاوته ؟ نفهمیدیم بالاخره . بهترین یا بدترینه :|

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
امتیازاش زیادم هست
میتونم مبنای حرفاتون و بدونم؟؟

والا من هم بازی کردم 2 دور ولی چیزایی که شما میگی بهش نمیخورد...

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
سلام به همه من بازی میکنم بعد مدتی نقشه و ایکن صلاح ها و ایکن خون میپره کلا هر ایکنی رو صفحه هس میپره لامصب نمیدونم مشکلش چیه میخوام ببینم این اپدیت جدیده همچین باگی برطرف کرده ؟

خوب این به خاطر همون باگ ها و مشکلات عذاب آور هستش . UbiSoft داره روش کار میکنه و با آپدیت ها کم کم دارن مشکلات برطرف میشن .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من که 6 7 ساعتی بازی کردم بعدش پاکش کردم

مراحلش مخفی کاری زیاد داره و اعصاب آدمو خرد می کنه

قبلیش باحالتر بود

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
بازیش افتضاحه بدترین بازی ای که تو سال 2014 بازی کردم

شخصیت پردازی افتضاح .باگ های ازار دهنده

همین فردا میرم میفروشمش گور بابای ضرر

MHD-KHZ

کاربر سایت
Dec 1, 2012
68
دوستان کسی میدونه معماهای نوستراداموس چطور باید حل کرد؟
مبارزات خیلی سخته همه هفت تیرکشن پول راهکاری واسه مبارزه بهتر ندارید پول هم نیست ارتقا بدیم!

MR.J

کاربر سایت
Jan 10, 2014
76
نام
Javad
بچه ها من تو یکی از مراحل گیر کردم اعصابم خورد شد.مرحله ی که مثلث و میزنی رد پاهای زرد نشون میده نمیدونم باید چیکار کنم
اونجا همون وسط مستا یه از این اتاقک کوچولوها هاس که میری داخلش قایم میشی درش هم پارچه ای هس همون وسطه برو داخلش دایره رو نگه دار

Bigby

کاربر سایت
Oct 28, 2013
20
دوستان کسی میدونه معماهای نوستراداموس چطور باید حل کرد؟مبارزات خیلی سخته همه هفت تیرکشن پول راهکاری واسه مبارزه بهتر ندارید پول هم نیست ارتقا بدیم!
عزیز در مورد معما بهترین راه فقط استفاده از راهنماست!یا ویدیو یا عکس و توضیحبصورت کلی وقتی یه معما رو دنبال میکنی با توجه به متن انگلیسی باید دنبال محلی با اون مشخصات بگردی.در کل هم زبان قوی،ادبیات قوی و تاریخ و بناشناسی لازم داره!در مورد مبارزات.اولا تا میتونی از مبارزه اجتناب کن.از اپگریدها استفاده کن و چنتا تکنیک مثل استان بمب بخر،وسط درگیری با بمب دودزا دید حریفو کور کن و ضربه بزنوقتی نشونه گره هفت تیرو دیدی بسمت تیرانداز برو سریع.اول کسایی که اسلحه دارنو بزن.اسکیل اول مبارزات با سلاح سرد هم بگیر.اگرم اوضاع خیت شد سریع دورشون بزن برو بالای بناها بپر روشون:)همینا به ذهنم میرسه!

MR.J

کاربر سایت
Jan 10, 2014
76
نام
Javad
خدایی اپدیت جدیده خیلی بهتر کرده کارو بیشتر باگ هاشو گرفته
واقعا بازی قشنگیه هیف اون کسایی که اساسین بازن بازی نکنن و چون عین سری برادر هود میمونه من خیلی دوسش دارم بازیو در کل یه گیمر به این باگ هایه مزخرف نگاه نمیکنه که همه بازیا باگ دارن اینم روش که تازه با اپدیت هاش باگ هاشو برطرف کرده
بازی خیلی خوبیه پیشنهاد میشه که حتما تجربش کنید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این معماهای نوستراداموس خیلی جالبن،ولی همینطور که دوستمون گفت باید اطلاعات عمومی(البته نه عمومی:| ،تاریخ و داستان ها و ... فرانسوی:D) خوبی بلد باشیم :d
من تا جایی که میشه سعی میکنم خودم برم،ولی خوب...وسطش به بن بست میخورم و باید مراجعه کرد به راهنما :d

چرا یوبی تایید نمیکنه DK این هفته میاد:-" قاعدتا باید بیادش دیگه! :d همه چیاش به بازی اضافه شده! حتی کالسکه ای که ما رو میبره به شهر DLC هم اضافه شده! :| فقط مونده تاریخ انتشار و فایل Unlock :-"
و ...
میدونستید DK در اصل Sequence 13 بازی هست؟ :| :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر