Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
امیدوارم این عمل قبیح رو با نسخه PC انجام ندن:

Rumor ***8211; Ubisoft Downgrades Assassin***8217;s Creed: Unity***8217;s Visuals After Latest Update | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

من سریع برم از فایل های بازی کپی بگیرم. :d

-----------------

پچ همین الان عرضه شد. :-ss

اونطوری که اینجا گفته شده.داونگریدی در کار نیست و باگه که ایشالا در پچهای آینده درست میشه!!!!!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خب بعد چند ساعت بازی کردن باید بگم که کماکان دارم از این فرنچایز نهایت لذت رو می برم! :D خب گرافیک بازی واقعا زیبا و چشم نواز کار شده و از گشت و گذار در کوچه پس کوچه ها خیلی حال می کنم! نکته ی مثبت این هست که هوش مصنوعی بازی نسبت به عناوین گذشته خیلی بهتر شده و دشمن های تفنگ به دست خیلی بیشتر از قبل اذیتتون می کنن! کمی هم درجه سختی بازی بالاتر رفته که این هم نکته ی مثبت دیگه هست. طراحی پاریس هم که مدهوش کنندست! البته من خودم مشکلی انچنانی از باگ و .. نداشتم و فریم خیلی خوب و روونی هم گرفتم ولی به نظرم اکثر مشکلاتی که این بازی ازش رنج می بره به خاطر تعدا بی شمار npc هاست! اصلا لزومی نداشت که این هم آدم رو طراحی کنند! می شد با تعداد کمتر هم همین حس و حال رو خلق کرد! خنده دار هم اینکه در یک منطقه می بینی یکی داره با یکی میرقصه و یکی مست کرده یکی کس دیگه ای رو کشته و کلا اتفاق های متناقض و عجیب با هم رخ می ده! به هر حال بازی کامل کامل نیست ولی خب چیزی هم که هست یک اساسین کرید لذت بخشه که شما رو مدتها سرگرم می کنه!
راستی قبلا هم پرسیدم بازم می پرسم! این پیستول رو با چه دکمه ای می شه ازش استفاده کرد؟!

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
به نظر من مکث بازی بعد از آپدیت خفیف تر شده, هر جا گیر میکنه سریع ول میکنه. از اون طرف زمان لود بازی طولانی تر شده. 8-|
ابن کالسکه رو هم تو حیاط کافه تئاتر دیدم: :d

68474000003089673169.jpg

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان الان این نسخه های limited edition که تو ایران اومد و همه خریدیم ؛ خب اینا توش کد واسه season pass بود دیگه . پس ما هم میتونیم یکی از اون گیفت های یوبی رو انتخاب کنیم ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
به نظر من مکث بازی بعد از آپدیت خفیف تر شده, هر جا گیر میکنه سریع ول میکنه. از اون طرف زمان لود بازی طولانی تر شده. 8-|
ابن کالسکه رو هم تو حیاط کافه تئاتر دیدم: :d

68474000003089673169.jpg

من هنوز بازی نکردم . جریان این کالسکه چیه ؟

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
دوستان الان این نسخه های limited edition که تو ایران اومد و همه خریدیم ؛ خب اینا توش کد واسه season pass بود دیگه . پس ما هم میتونیم یکی از اون گیفت های یوبی رو انتخاب کنیم ؟

خیر داخل پک بازی ها سیزن پس وجود نداره حتی پک های کالکتور. باید قبلا سیزن پس از استور ابتیاع میکردید :-"

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
سلام به همگی
دوستان من بازی رو بخرم تمام باگ ها و مشکلاتی که بازی روزهای اول عرضه داشت با آپدیتی که اومده درست میشه
اصلا میخوام بدونم این مشکلات خیلی آزار دهنده هستش تو بازی ؟
مشکلات و باگ ها خیلی آزاد دهنده هست ولی به مرور زمان با آپدیت ها درست دارن میشن همشون .

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
میتونی چند تا مورد مثال بزنی ؟

افت فریم و باگ های گیم پلی . مثلا شما وقتی از ارتفاع میپری پایین با افت فریم شدیدی مواجه میشید . باگ هم مثلا وقتی دارید راه میرید یهو می افتید توی زمین! در کل اینجور چیز ها این نسخه زیاد داره ولی خوب همونطور که گفتم با آپدیت ها دارن کم کم درست میشن .

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
افت فریم و باگ های گیم پلی . مثلا شما وقتی از ارتفاع میپری پایین با افت فریم شدیدی مواجه میشید . باگ هم مثلا وقتی دارید راه میرید یهو می افتید توی زمین! در کل اینجور چیز ها این نسخه زیاد داره ولی خوب همونطور که گفتم با آپدیت ها دارن کم کم درست میشن .
تشکر دوست عزیز پس من همون روز اول عرضه نگرفتم خوب شد صبر کنم باگ ها رفع شد میخرم
ولی خداییش کسانی که بازی رو موقع عرضه خریداری میکنن این مشکلات بد ضد حال میشه براشون
یوبی سافت وظیفه ش بوده معذرت خواهی کنه بازی رایگانم در اختیار کسانی که Season Pass خریدن بذاره (بازی رو تست نکرده فقط میخواد زود منتشر کنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر