Assassin's Creed: Unity

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Moqimi, ‏Mar 21, 2014.

1. Moqimi

کاربر سایت

نام:
    Milad

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

#1 Moqimi, ‏Mar 21, 2014
    آخرین ویرایش: ‏Jul 4, 2014
  2. SHANSER

کاربر سایت

نام:
    منصور
    مرددم بگیرم سیستم مبارزاتش نسبت به نسخه های قبلش چطوره به سیندیکیت کاری ندارم که مفت نمیارزه گرفیکش و اون حجم Npc هاش خیلی چشمم گرفته واقعا طراحی پاریس و.. تر و تمیزه

3. Madridista

کاربر سایت

نام:
    حسين
    بهترین اساسینز این نسله یونیتی و یکی از بهترین طراحی های هنری و فنی این نسل رو هم داره :D توی اپدیت ها اون مشکلات افت فریم هم تا حد زیادی رفع شده !

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ƥ.s.Y.c.H.o و Frobary این نوشته را Like کرده اند.
  4. Moh rahimi

کاربر سایت

سلام به توصیه دوستان بازیرو گرفتم و خیلی راضیم انصفا بازی قشنگیه گرافیکم حرف نداره تعجب میکنم چطور انقدر امتیازات بازی پایین شده
    اگه به خاطر امتیازات بازیرو نگرفتید حتما تجربش کنید چون واقعا بازیه خوبیه

Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده است.
  5. king of north

کاربر سایت

نام:
    سهند
    سیستم کمبت خیلی حرفه ای شده و تو رو مجاب میکنه که مهارتها و سلاحهاتو پیشرفت بدی . مثل قدیم نیست که دست خالی هم میتونی همه رو بترکونی . از لحاظ گرافیکی هم هنوز از بهترینهای این نسله
    در کل به نظرم حتما بازیش کن

Journey, Ƥ.s.Y.c.H.o و SHANSER این نوشته را Like کرده اند.
  6. Journey

کاربر سایت

نام:
    Nightwing
    ۱۰۰٪ حرفای دوستمون تایید میشه :) ما که نهایت لذت و بردیم
    سیندیکیت و من نصفه ردش کردم رفت با بدبختی !

king of north این نوشته را Like کرده است.
  7. SHANSER

کاربر سایت

نام:
    منصور
    Open wirld یونیتی ؟

8. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    کدوم AC نبوده؟ :-"

SHANSER این نوشته را Like کرده است.
  9. SHANSER

کاربر سایت

نام:
    منصور
    من از Brotherhood به اینور تحریم کردم [-(
    برای همینم میخواستم از سیستم مبارزاتش اگاه بشم چون این یونیتی کلا خوشم اومده به نسبت بقیه جدیداش حتی با Orgins هم زیاد حال نکردم خیلی انیمیشناش و .. تو دیوار بود:-" میخواستم ببینم ماموریت هاش چجوریه

10. Milad_HW

کاربر سایت

نام:
    میلاد
    بگیر ضرر نمیکنی من اولین بازی روps4 اینو گرفتم بدون آپدیتم بازی کردم بسی حال داد با آپدیت که میگن مشکلاتشم حل شده
    بازی یه خورده عناصر rpgایش پررنگ شده و باید آپگرید کنی وگرنه بعضی دشمنا لهت میکنن

Journey و SHANSER این نوشته را Like کرده اند.
  11. SHANSER

کاربر سایت

نام:
    منصور
    میلاد جان ماموریت های فرعیش چطوریه مثل قدیم تعقیب کردن و کشتنه ؟

12. king of north

کاربر سایت

نام:
    سهند
    چند نوع مرحله فرعی داره . و فقط تعقیب و کشتن نیست . بعضی یه سری داستان از شهر و مردمش رو روایت میکنه که جالبه . یه سریهاشون باید پرونده های قتل رو با توجه به شواهد حل کنی و ...

Milad_HW این نوشته را Like کرده است.
  13. Milad_HW

کاربر سایت

نام:
    میلاد
    نه بازیش خیلی متنوع تره یه اساسین کرید اصیله واقعا من دلیل نمرات پایینشو درک نکردم اصن تکراری نمیشه بازی حالا شایدم واسه من اینجوری بوده

king of north این نوشته را Like کرده است.
  14. Moh rahimi

کاربر سایت

سلام آقا بازیرو بگیر پشیمون نمیشی منم تازه دارم بازی میکنم واقعا عالیه گیم پلی د گرافیکش خیلی خوبه ماموریتاشم خیلی زیاده شاید شبیه هم باشه بعضیاش ولی سیستم کمبت و گرافیک بازی انقد خوبه که لذت میبری

15. Changed_Man 50

کاربر سایت

دوستان من این بازی رو تو همین Summer sale گرفتم دوازده دلار ، و باید یه چیزی رو بگم :
    خیییییییییلی زوور داره این بازی رو خراب کردن ~X( منظورم سازنده هاست ، وااقعا این بازی پتانسیلش رو داشت که یکی از بهترینای این نسل باشه ، طراحی پاریس به این زیبایی و این موزیک متن عالی وااقعا موندم چرا انقد با مشکلات فنی دادنش بیرون تا نمره هاش خراب بشه و ... حتی الان بعد از این این همه آپدیت هم کاملا بازی روون و بی عیب نشده ، ولی بنظرم در حد 12 دلار کاملا ارزشش رو داشت ... اما بیشتر حرص میخورم که اینو چرا با این وضعیت دادن بیرون ، کافی بود شش ماه دیر تر عرضه میکردن بدون مشکل تا دل همه طرفدارای Ac بعد از سال ها شاد بشه :-w . اگه یوبیسافت صرفا بخاطر پول سازنده هاشو مجبور کرده سر موقع بازی رو بدن بیرون وااقعا جا داره بگیم لعنت بهش :-? .

mobile1199 این نوشته را Like کرده است.
  16. Parsa.e

کاربر سایت

نام:
    Parsa
    دقیقا! طراحی پاریس و اون جمعیت و شورش ها و اعتراض ها و ... انقدر خوب که یه شاهکار بشه حیف که پتانسیلش از دست رفت :|
    همین AC origin رو که میبینم جدا از گیم پلی و گرافیک و غیره ، طراحیش به هیچ وجه به دلم نمیشینه! ترجیح میدادم زمان توی همون بازه باشه تا بره عقب تر
    انقدر پاریس قشنگ تو بازی طراحی شده که وقتی یادم میاد دلم میخواد دوباره بازیش کنم حیف که مشکلات فنی و طراحی ماموریت ها خیلی مشکل داشت=((
    همین سیندیکیت هم که بعدش اومد طراحی خوب بود اما به هیچ وجه مثل این عالی نبود ، موزیکش که دیگه جای خود داره

mobile1199 این نوشته را Like کرده است.