Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
دوستان single mode رو چند درصد تموم میشه ؟ به دلیل وقته کم و شروع میانترم ها فعلا فقط میخوام داستانیش رو تموم کنم ! الان روی 30 درصده , چقد دیگه ازش مونده ؟

which

کاربر سایت
Jul 1, 2013
50
قبلا هم گفتم دارم بازی میکنم و بازی یک شاهکاره هیچ باگ و مشکل دیگه ای هم ندیدم تاحالا داستان خوبه گم پلی کمی سخته نو اوری شده اما خیلی چشم گیر نیست گرافیک عالیه روندبازی تکراری نمیشه کمی بی دلیل محیط ها شلوقه وجود این همه ادم لازم نبود مبازها سخته میونبر زدن تو تمام مراحل وجود داره برامن که فرم از 35 تا 61 بالا پایین میشه ولی اصلا احساس نمیشه رزوله رو هم رو 1080 گذاشتم تنظیمات هم الترا بازیه واقعا خوبیه کاش گرافیک رو میشد خیلی پایین اورد تا تمام دوستان بازی کنن

لطقا چند تا عکس از فرم دهی بزار آخه هر چی سایت های دیگه و نظرات میخونیم کاملا ناامید کننده هست با تنظیمات شما الترا 1080 فرم که میگیری 2 تا 290x میخواد 2تا داری یا یکی؟

69434.png

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Assassins_Creed_Unity-test-new-ac_1920_msaa.jpg

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
این پیستول رو با چه دکمه ای باید ازش استفاده کرد! از کمان استفاده کردم حالا که می خوام دوباره از پیستول استفاده کنم نیستش!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آقا این یوبی هم خیلی خالی بنده ها
تو این تریلر هاش همچین جو میده که بعدا میرسه با بازی پیسش میخوابه :|
من یادمه که یه تریلر دیدم که یه دختر تمپلار ( که الان معلوم شد همون elise هست ) رو دارن میبرن اعدام کنن و کردن بزنن و این آرنو که میره نجاتش بده خودشم گیر میافته و یه سری تفنگدار دورشون میکنن ولی اصلا همچین چیزی تو بازی نبود !!!
و داستان بازی یه جورایی کوتاه و گنگ بود !!! با اینکه گرافیک بازی عالی بود و پر باگ و گیم پلی نسبتا خوبی از سری های دیگه داشت ولی داستان افتضاح بود !
فقط AC:R بدد که تیلر CGش عینا توی بازی هم بود!
دیگه هیچکدومشون چنین حالتی نداشت CGها! :D

کم مونده بود به این موردم گبر داده بشه :|

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
راستي راستي بازي بد شده؟همه ميگن بد شده اما خدايي من گيم پليش رو ميديم همه چي غير داستانش عالي بوده؟اصلا فضايي كه تو پاريسه و اون حوش خيلي حال ميده ولي نميدونم چرا بيشتر كسايي كه بازي كردن ميگن بده.حالا لطفا يه نفر انصافا نظر بده اين بازي چطور بوده؟از لباساش گرفته تا فرار از دست نيرو هاي شهر(منظورم رفتن تو خونه هاي بقيه هستش كه يه بار ديدم يكي رفته بود تو يه خونه سربازا اعضاي خونه رو گروگان گرفته بودن:d)همه چي بهتر شده؟حالا لطفا يه نفر به اين سوال من جواب بده گيج شدم هر كسي يه چيزي ميگه:d

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
مثل اینکه بازی با تعریفایی که دوستان می کنند خیلی مشکل داره . حتی اگر نصب و اجرا هم بشه امکان داره مراحل اولیه بازی از بازی بیایی بیرون و stop working بده

ریسکه . قیمتشم بالای 20 تومان هست .

فعلا باید صبر کرد .

- - -ویرایش - - -

راستي راستي بازي بد شده؟همه ميگن بد شده اما خدايي من گيم پليش رو ميديم همه چي غير داستانش عالي بوده؟اصلا فضايي كه تو پاريسه و اون حوش خيلي حال ميده ولي نميدونم چرا بيشتر كسايي كه بازي كردن ميگن بده.حالا لطفا يه نفر انصافا نظر بده اين بازي چطور بوده؟از لباساش گرفته تا فرار از دست نيرو هاي شهر(منظورم رفتن تو خونه هاي بقيه هستش كه يه بار ديدم يكي رفته بود تو يه خونه سربازا اعضاي خونه رو گروگان گرفته بودن:d)همه چي بهتر شده؟حالا لطفا يه نفر به اين سوال من جواب بده گيج شدم هر كسي يه چيزي ميگه:d

بازی عالیه . فقط مشکلات فنی فراوانی داره . خیلی زیاد

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
دوستان single mode رو چند درصد تموم میشه ؟ به دلیل وقته کم و شروع میانترم ها فعلا فقط میخوام داستانیش رو تموم کنم ! الان روی 30 درصده , چقد دیگه ازش مونده ؟

والا من فقط سینگل مودش رو رقتم ۲۴ درصد شد

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
با تمام مشکلات موجود بازی رو تموم کردم!!
من خودم ب شخصه اصلا سری بازی های AC رو بازی نکرده بودم چون راستیتش خوشم نمیومد از سبک بازیش ولی دیدم نسل هشتم حیفه ک تجربه ش نکنم!!
ک تمام و کمال میتونم بگم شاهکار بود شاید همین دلیلی باشه ک برم سری های قبلی رو هم بازی کنم.
بنظر من نه از لحاظ داستانی کم داشت،نه روند گیمپلی و نه روایت داستان البته این رو هم بگم ک انتظار داشتم با تکسچر های قویتری تو این بازی رو ب رو شم ک نشدم عوضش تا دلتون بخواد Ubi وقت گذاشته برا طراحی و آنالیز شخصیت های الکی ک محیط بازی رو خیلی شلوغ جلوه بده ک بنظرم اکثر مشکلات گرافیکی و فنی هم خلاصه میشن تو همین جمعیت زیاد بازی.
البته از طرفی هم حق داره چون میخواسته تمام و کمال حال و هوای اون دوره زمانی فرانسه رو نشون بده ک ملت آنچنان دلخوشی از دولت نداشتند پس تجمع کردنشون در یه محیط یه امـر عادی بوده ک Ubi هم تا حدودی از پسش بر اومد!
اینطوریم ک بوش میومد این آخرین سری از این بازی ممکنه باشه (چون آخر داستان ک نمیگم چی شد :D اونطوری نشون نمیداد شخصیت Arno بخواد یه شخصیت ثابت و ادامه دار بشه!)
با توجه ب داستان قویش پایان خیلی زیبایی داشت ولی بسی غمناک(!) 8-|
اگر نظر من رو میخواید حتما تجربه ش کنید حتی اگر قادر ب اجرا کردن بازی رو تنظیمات گرافیکی بالایی نیستید!

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بستگی داره چطور مراحل رو تمام کنید بعضیا رو 25 درصد تمام کردن ولی اگه مراحل رو کامل و درست انجام بدید تا بیشتر از 30 درصد هم میره .

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
احتمالا مشكلات گرافيكي كه دوستان ميگن بيشتر به خاطر اينه(در كنسول هاي نسل هشت)كه جزو اولين بازي هاي اين نسل هست و يوبي و خيلي شركت هاي ديگه هنوز نميتونن از حد اكثر سيستم و اينا استفاده كنن و مثل كنسول نسل قبل نيست كه شصت تا بازي داده باشند و حر فه اي باشن تو اون كنسول البته اين نظر شخصيه منه اگر اشتباه هست نظرم ببخشيد اما اين تفكريه كه من دارم.;)

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
بستگی داره چطور مراحل رو تمام کنید بعضیا رو 25 درصد تمام کردن ولی اگه مراحل رو کامل و درست انجام بدید تا بیشتر از 30 درصد هم میره .

عحیبه , من الان از 30 هم رد کرده ولی میدونم یک سومش مونده !

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی هیچ مشکلی نداره لااقل برای من نداشته الکی تو سرش نکوبین... خیلیا به خاطر این حرفا از خریدش پشیمون شدن :frown:
بعد از Assassin Creed II بهترین نسخه بوده واسه من هرچند نسخه های دیگرو بعد از 1 ساعت بازی پاکشون کردم :d

black flag خیلی عالی و زیبا و محسور کننده بود

99 درصد افراد می گن بازی مشکل داره . معلوم نیست سیستم شما چی هست

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر