Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بعضی از بازی ها رو تا موقعی که خودت بازی نکنی انگار نمیشه از کیفیت مراحل و ... ـش باخبر شد :| الان به متا نگاه میکنی میبینی نمرات بخاطر افت فریم و مشکلات فنی خیلی افت داشته! به نظرات کاربرا نگاه میکنی میبینی هیچ کس در مورد خود بازی حرف نمیزنه و همش بحث افت فریم و ... هست! و از همه بدتر اینه که نسخه های کنسولی هم همینطوریه و اونجا هم همین قضیه هست!
ولی باز بازی توی مراسم The Game Awards ـه امسال نامزد بهترین بازی اکشن ادونچر هست و همین امیدوار کنندس برا منی که هنوز بازی رو نگرفتم :| :D

مجید جان من خودم از طرفداران سری اساسین هستم و از نسخه یک باهاش خاطره دارم اما حقیقتا نمره هاش واقعا لایقشه ..با این که بازی از لحاظ گرافیک چه فنی چه هنری عالی هست اما واقعا گیم پلی خسته کننده ای داره و یه داستان آبکی و موضوعی تکراری..مراحلم که اکثرا شبیه همن..tail کردن یه نفر..گرفتن اطلاعات ازش و در نهایت ترور طرف..پاریس هم یه جوریه اولش خیلی برات جذابه اما بعد از یه مدتی تکراری و خسته کننده میشه مثلا اگه بخوام با ac2 مقایسش کنم که هروقت از دیدن فلورانس خسته میشدیم میرفتیم ونیز و غیره..
همین که اسب تو بازی نیست..نمیشه قایق سواری کرد حداقل تو رودخونه پاریس(مثل ac2 تو ونیز) و حتی موسیقی بازی هم در حد نسخه های قبل نیست خودش گویای مشکلاته

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
مجید جان من خودم از طرفداران سری اساسین هستم و از نسخه یک باهاش خاطره دارم اما حقیقتا نمره هاش واقعا لایقشه ..با این که بازی از لحاظ گرافیک چه فنی چه هنری عالی هست اما واقعا گیم پلی خسته کننده ای داره و یه داستان آبکی و موضوعی تکراری..مراحلم که اکثرا شبیه همن..tail کردن یه نفر..گرفتن اطلاعات ازش و در نهایت ترور طرف..پاریس هم یه جوریه اولش خیلی برات جذابه اما بعد از یه مدتی تکراری و خسته کننده میشه مثلا اگه بخوام با ac2 مقایسش کنم که هروقت از دیدن فلورانس خسته میشدیم میرفتیم ونیز و غیره..
همین که اسب تو بازی نیست..نمیشه قایق سواری کرد حداقل تو رودخونه پاریس(مثل ac2 تو ونیز) و حتی موسیقی بازی هم در حد نسخه های قبل نیست خودش گویای مشکلاته

من یه خورده بازی کردم اما اکثر بازیهای اوپن وورد اینجوری هستند و مراحش تکراری. شما Watch Dogs و فارکرای و اساسین و ... رو نگاه کن. واقعا تکراری هستن.
اوپن وورد ایده جدید میخواد یه جوری تو مایه های GTA وگرنه به شدت زمان بر اما تکراری و خسته کننده میشه.

راستی محل سیو های بازی کجاست دوستان؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بازی نسبت به نسخه های قبل توی بخش گیم پلی پیشرفت داشته ولی وجود باگ ها و مشکلاتش باعث شده این پیشرفت ها به چشم نیاد و گاهی هم عذاب آور بشه . UbiSoft در حال کار هست که با دادن آپدیت این مشکلات رو حل کنه چون تو آنلاین هم واقعا عذاب آوره و همچنین Co Op هم دردسر زیاد داره با این مشکلات .

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بازی نسبت به نسخه های قبل توی بخش گیم پلی پیشرفت داشته ولی وجود باگ ها و مشکلاتش باعث شده این پیشرفت ها به چشم نیاد و گاهی هم عذاب آور بشه . UbiSoft در حال کار هست که با دادن آپدیت این مشکلات رو حل کنه چون تو آنلاین هم واقعا عذاب آوره و همچنین Co Op هم دردسر زیاد داره با این مشکلات .
حاجی چند بار گفتی این مشکلات رو... همه هم واقف هستن… مرسی :)

Lara-

کاربر سایت
Sep 2, 2013
79
خب این بازی هم تموم شد...واقعا بازی زیبایی بود. گیم پلی عالی همراه با گرافیک فانتزی و رویایی!

واقعا کسایی که طرفدران اصلی سری اساسین هستن باید این بازی رو تجربه کنن چون بازی عالی هست تو سبک خودش.

در کل خواستم به طرفداران پر پا قرص سری اساسین بگم گول حرفای یک عده که میگن نخرید و... رو نخورید. اگه واقعا طرفدار هستید از دست ندید این نسخه رو. محیطش و گیم پلیش حرف نداره.

موفق باشید.

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
کاملا موافقم
البته بد نبود ac دومی باشه که یه تنوعی توی سبکش باشه

بگذریم اقا این بخش داستانی چند ساعته؟؟؟

من الان اونجایی ام که سومین فرد رو کشته ام.
سلام........من دیشب بازی رو تموم کردم در کل اگه فقط مرحله های اصلی رو بری میشه ۲۴٪ ولی خدایی به جز باگ هاش خود بازی داستانش خیلی قشنگه

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
وای بشدت بعضی مراحل COOP و فرعی ها سخته مخصوصا اونایی که 5 ستاره هست سختیشون . لامصب تکراری هم زیاد داره . من که نصف مراحل COOP و فرعی رو رفتم ول کردم دیگ چون تکراری شده بود . یه مشکل دیگه هم اینه بعضی موقع ها بازی شوتر میشه . 20 تا سرباز میریزن دورت بعد همه با تفنگ شلیک میکنن نمیشه جاخالی داد از همون لامصب اعصاب نمیزاره :|

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
وای بشدت بعضی مراحل COOP و فرعی ها سخته مخصوصا اونایی که 5 ستاره هست سختیشون . لامصب تکراری هم زیاد داره . من که نصف مراحل COOP و فرعی رو رفتم ول کردم دیگ چون تکراری شده بود . یه مشکل دیگه هم اینه بعضی موقع ها بازی شوتر میشه . 20 تا سرباز میریزن دورت بعد همه با تفنگ شلیک میکنن نمیشه جاخالی داد از همون لامصب اعصاب نمیزاره :|
پس یعنی ارزش نداره co op اش رو بازی کنیم؟؟؟؟من میخواستم از امروز شروع کنم ولی با این وضعیت فک کنم باید بیخیالش شم

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
پس یعنی ارزش نداره co op اش رو بازی کنیم؟؟؟؟من میخواستم از امروز شروع کنم ولی با این وضعیت فک کنم باید بیخیالش شم

بیخیالش شو دردسر زیاد داره فعلا بازیش نکن تا آپدیت ها بیاد ببینیم مشکلات برطرف میشن یا نه .

shantia_73

کاربر سایت
Jul 27, 2012
154
نام
ElSHEN
والا من که تا شماره III بیشتر بازی نکردم
البته نسخه‌ی بعدی رو هم دانلود کردم، اما یکمشو که رفتم پاکش کردم رفت
همون 3 هم چنگی به دل نمیزد
باز این Ezio بود هرچیش که بد بود، داستانش قشنگ بود
دیگه اصلا حوصله واسه این بازیا نمونده :D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

بازی رو تموم کردی ؟
من سه Lvl کار داشت مستر اساسین بشم
مثل آب خوردن همه مراحل و خودم میرفتم با اینکه 4 نفره میرفتیم همه کارا رو خودم انجام میدادم :d
Co op باید اول یه دور همه مراحل رو خودت تنها بری تا دستت بیاد تو اون مرحله باید چیکار کنی. راه فرار کجاست کجا نیست.اصلا ماموریت چیه :d
بعد با رفیقات یا هر کی برین تو بازی دیگه کل مرحله تو دستته
اگه این حالتم انجام ندادی دیگه باید خود اساسینت رو کامل فول کرده باشی از نظر ایتم و لباس و هر چی که میتونی اپگرید کنی :d
مراحل جانبی هم نیازی نیست همه رو انجام بدی. اگه قصد پلات داری یه سری نیازی نیست انجام بشه
در مورد تعداد زیاد خوب مرد حساب یا مخفی کاری برو که کارت راحت باشه یا اگه این حالت پیش اومد یه اسموک بزن 3 سوت فرار کن یا همونجا همه رو با اسموک زدن بترکون
من تو شرایطی که تو ساختمونای اطراف تفنگدارا بودن به ناچار فرار میکردم ولی رو زمین اگه درگیری شدید باشه تفنگدار هم باشه یه اسموک میزنی میری اول تفنگ دار ها رو میزنی :d
کلا مثل اب خوردنه نمیدونم چرا سخت میگیری >:) ضمن اینکه مراحل هم بعد یه مدت تکراری میشه چون تعداشون کمه و هم اینکه زود تموم میشن :d
من بخش ملتی Ac IV رو به این Co op ترجیح میدم :d

- - -ویرایش - - -

واسه همین که یه مدت بازی رو خریدی و تموم کردی حالا یا پلات کردی یه هفته Co op بزنی و تمام بیشتر از این به نظرم ارزشی نداره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر