1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Assassin's Creed: Unity

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Moqimi, ‏Mar 21, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    Milad

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش: ‏Jul 4, 2014
  2. کاربر سایت

نام:
    کیوان
    Assassins Creed Untiy | Xbox One

شرکت یوبی سافت رسما نسخه جدید این بازی رو معرفی کرد که برای تعطیلات 2014(پاییز 1393) عرضه میشود.
    حوادث این قسمت بازی در پاریس و در زمان انقلاب کبیر فرانسه رخ میدهد. یوبی سافت گفته این عنوان 3 سال است که در دست ساخت است.
    - تایید شده که بازی دارای بخش Co-Op بصورت 4 نفره خواهد بود.
    عکس ها
    [​IMG][​IMG]

اولین تریلر بازی

720p - MF / UP - 18MB
    آپدیت میشود...

آخرین ویرایش: ‏Apr 28, 2014
  3. کاربر سایت

نام:
    سهراب
  4. کاربر سایت

نام:
    حسين
    تعطیلات کریسمس 2014 که خیلی وقته تموم شده !!!!!

- - -ویرایش - - -

5. کاربر سایت

نام:
    ︻デ═一︻デ═一
    منظور تعطیلات قبل کریس مس 2015در 2014 است

6. کاربر سایت

نام:
    Amirhossein.Dell
    بی صبرانه منتظر این بازی هستم.

7. کاربر سایت

نام:
    HOSΣIN
    یعنی این تریلر Ingame بود؟

8. کاربر سایت

نام:
    Shervin
    گرافیکش به طور کامل game over ـم کرد ! اولشم مینویسه next gen starts HERE :D !
    ولی انشالله 2 ماه قبل عرضه دانگرید نشه :| هرچند چون برا نسل قبل نمیاد گرافیکش از این مطمئنا پایین تر نمیاد ! عالیه پسر من عاشق کنسولای جدیدم :Dتازه از اون خفن تر جوش و استایل کاراکتره که منو یاد 1 و 2 ـش میندازه ناخودآگاه :D خداکنه کاراکتر 24 ساعته کلاهشو از رو سرش برنداره :| !

9. کاربر سایت

نام:
    Babak
    با این همت مضاعفی که یوبی واسه ساخت اساسین داره فکر نکنم دیگه چشممون به جمال یک prince of persia واقعی بیفته :| یادت بخیر پرنس

10. کاربر سایت

نام:
    رامتین
    Game Over کرد = نابودم کرد - از هوش برد منو | next gen starts Here = نسل بعد اینجا آغاز میشه | دانگرید = کاهش | استایل = هیکل ( 30 سال زحمت فردوسی رو با یه پستت نابود کردی :| :d )

بازی با توجه به اینکه تقریبا ( اگر اشتباه نکنم ) با شماره 3وم توی یه بازی زمانی هستش برای من دیگه جذابیتی نداره و اون ایده جدید و ناب شماره 4 توش دیده نمیشد . دوست داشتم شخصیت اولش زن باشه که نشد . ولی استایل :| شخصیت اول بازی خیلی شاخه حال کردم . این که 3 سال روش کار شده عالیه

11. کاربر سایت

نام:
    Shervin
    نا سلامتی انقلاب فرانسه ـستا :| با رمبو بازیای کانر مقایسه نکنش که میپرید وسط ارتس 1000 نفریه انگلیسا :| !
    بعدشم تو این نمایش ( :| ) شخصیت بازی بالای ساختمون عینه الطائر بود تیریپش یعنی منو کلا برد تو 2007 :D !

12. کاربر سایت

نام:
    شایان
    یوبی سافت چند تا assassins creed رو موازی هم داره می سازه ؟ :d

13. کاربر سایت

نام:
    ramin
    ubisoft:گرافیکی که در این تیزر مشاهده کردید ingame بوده است!!:-o
    گفته بازی فعلا در مرحله ی الفای ساخت هست. و تا روز گلد شدن فاصله ی زیادی هست پس گرافیکی که در این تیزر مشاهده کردید بهتر خواهد شد!

14. کاربر سایت

نام:
    HOSΣIN
    با این گرافیک و این چیزی که من میبینم رویای تمامی AC بازا داره به حقایق می پیونده . دقیقا سکانس های آخری ویدیو منو یاد AC1 انداخت . همونجایی که شخصیت اصلی از بالا داشت مردم رو اون پایین میدید و در آخر هم تیغه ی گیوتین ... .

15. کاربر سایت

نام:
    Shervin
    فرض کنید طراحی نهایی چی میشه !! :x من فقط تو پاریس راه میرم :D ! تازه این که فقط قرار نیست تو پاریس باشه . بخش هایی از فرانسه هم هست که طبق معمول از نسخه های قبلی بزرگ تر هم خواهند بود :D !
    خیلی دوست دارم اینجا هم یه شخصیت اصیل مثل اتزیو داشته باشیم و از جوونی تا پیری همراهش باشیم و این زمان حالم یا کلا نسازن یا میسازن مثل 4 ـش بی منطق و بی محتوا نباشه :| !

این صفحه را به اشتراک بگذارید