سرانجام DirectX 12 توسط مایکروسافت و در همکاری نزدیک با NVIDIA رونمایی شد

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
سلام
گرافيك من r9 290x هست
ايا ساپورت ميكنه ؟
كى عرضه ميشه
راستى من تو گوگل سرچ كردم لينك دانلود ١٢ اومد ، پس اينا چيه؟
بله اکثر ویژگیهاش رو ساپورت میکنه اما یه سری ویژگیهاش فعلا تنها در اختیار سری 900 انویدیا هست
گفته شده در 2015 عرضه میشه و اونایی هم که شما پیدا کردین تو نت فیک هستش و میتونه ویروس یا هر چیز دیگه ای غیر از DX12 باشه :)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
الان اخرين ورژن دايركت ايكس رو چجوری میتونیم به صورت یه فایل exe یا msi به صورت فایل setup دانلود کرد؟

آخرین ویرایش:

AlphaGTX

کاربر سایت
Feb 5, 2014
11
نام
محمد
سلام
بهترین و مطمئن ترین روش اینه که بری سایت مایکروسافت بگیری ولی یه مشکل کوچوله داره که باید به نت وصل باشی تا موقع نصب دانلود کنه.
ولی الان تو از بازی های جدید که نصب میکنی آخرین ورژن موجوده واگه دقت کنی متوجه میشی که آخرین ورژن مورد نیاز و قابل نصب تا JUNE 2010 هم هست و دایرکت 11 هم به طور اتوماتیک رو ویندوز 8 و 8.1 و حتی 7 موجوده
پس نتیجه این میشه دیگه نیاز به آپدیت جدیدترین ورژن نیست و دیگه این که دایرکت 12 هم باید به شکل آپدیت برای ویندوز وجود داشته باشه و همچنین طبق گفته مایکروسافت روی ویندوز 10 هم که اصلا وجود داره

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
-قابلیت اجرا بر روی سخت افزارهای کنونی DX11 و بدون نیاز به سخت افزار جدید!
حالا دیروز یکی تو پردیس گیم به من گفت نباید کارت گرافیک جدید میخریدی چون می خواد دایرکت ایکس 12بیاد فروشنده بهم گفته نخر!!!!!!!!!!lol

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
-قابلیت اجرا بر روی سخت افزارهای کنونی DX11 و بدون نیاز به سخت افزار جدید!
حالا دیروز یکی تو پردیس گیم به من گفت نباید کارت گرافیک جدید میخریدی چون می خواد دایرکت ایکس 12بیاد فروشنده بهم گفته نخر!!!!!!!!!!lol

ایشون حرف درستی زده. DX12 روی GPUهای فعلی هم کار میکنه و جواب میده اما GPUهایی که مخصوص DX12 ساخته شدن قطعاً اررش صبر کردن رو دارن و میتونن پرفورمنس بالاتری نسبت به GPUهای DX11 فعلی داشته باشن.

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
ایشون حرف درستی زده. DX12 روی GPUهای فعلی هم کار میکنه و جواب میده اما GPUهایی که مخصوص DX12 ساخته شدن قطعاً اررش صبر کردن رو دارن و میتونن پرفورمنس بالاتری نسبت به GPUهای DX11 فعلی داشته باشن.

باهوش من سری 9 دارم تمام امکانات دایرکت ایکس 12روش پیاده میشه

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
این "تمام امکانات (!) DX12" رو نام ببرید تا ما هم بدونیم. هنوز GPUهای دارای Feature_Level_12 معرفی نشدن.
شما زیاد به دل نگیر این عزیز بیشتر از این ازش انتظار نمیره با توجه به سنش نه لحن برخورد و میدونن نه اینکه نباید تو هر تاپیکی هر چیزیو عنوان کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر