شاد باش نوروز 1393

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
سال نو رو به تمامی بچه های گل بازی سنتر و دوستان عزیزم تبریک میگم . از صمیم قلب آرزو میکنم که سالی پر از شادی و نشاط در کنار خانواده و پیشرفت های چشم گیر در زندگی داشته باشید .

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سال نو بر همه ملت ایران و شما اعضای عزیز بازیسنتر مبارک باد. آرزوی سالی پر از بازی های خفن و شرایط بهتر اقتصادی ( و اینترنتی :D ) برای همتون دارم و انشاالله که در زندگیتون همیشه موفق، سربلند و پرامید باشید.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
سال 93 بر همه مبارک..ایشالا سال خوبی واسه همه بشه چه فن سونی چه مایکروسافت

خدا یه پولی هم به اونایی بده که تو حسرت خرید PS4 یا XBOX ONE هستن:d

سالتون پر از گیم و پلات:d

خدا یه اینترنت درست و حسابی هم به این ملت بده شاید اخرش تونستن یه گیم انلاین بزنن:d

و در اخر چی میگفتن اهان نون و پنیر و اردک عید بازیسنتری ها مبارک

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
سال جدید و تبریک میگم به همه دوستان گل و بروبچه ها و مدیران سایت بازی سنتر :x
امیدوارم تو این سال جدید همه گیمر های عزیزمون هر کجای دنیا که هستید ( اون چند تا دوست عزیزی که خارج از ایران زندگی میکنند ;) ) همه سالم و شاد و خوشجال باشند .
رزو دارم که تو این سال جدید سالی باشه که شما به همه خواسته هاتون برسید و هیچ گیمری نباشه که به خواسته دلش نرسه ( البته همه میدونیم که خواسته دل هرر گیمری خرید کنسول نسل بعد و بازی هاشه ) همینطور ارزو دارم که امسال وضعیت اقتصادی برای همه بهتر بشه تا همه به مراد دلشون برسن ... :>
دوستدار شما و بازی سنتر
*ANOSHIRVAN*

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
منم عید را به همه ی عزیزان تبریک میگم بزرگترین نعمت سلامتی هست که امیدوارم همه تو این سال جدید ازش بهره ببرند انشالاه که تو سال جدید کدورت و بچگیها را کنار بزاریم که محیط سالم تری تو سایت داشته باشیم :)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده

------------ ||| نوروز این رفاقت را نگاهبانی می کند که باور کنیم قلبهامان جای حضور دوستانمان هستند
||| ------------

1_31614.jpg

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
من هم به دوستان گل بازیسنتری عید نوروز و آغاز یک سال نو رو تبریک عرض میکنم!
در درجه ی اول سلامتی رو برای خودشون و خانودشون آرزومندم و در درجات بعدی هم موفقیتهای تحصیلی و شغلی رو آرزومندم و اینکه ان شالله یک سال گیمری پر بار رو پیش رو داشته باشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر