آیا اجرای بازی PS1 بر روی PS2 امکان پذیر است

گفتگو در 'مشکلات،راهنمایی و آموزش ها' ایجاد شده توسط Mativ, ‏Mar 19, 2014.

1. کاربر سایت

میخوام بدونم امکان اجرای بازی PS1 بر روی PS2 امکان پذیر هست و برای ذخیره مموری خود PS1 میخواد یا میشه روی PS2 هم ذخیره کرد

2. کاربر سایت

آره پلی 2 بازیا پلی 1 میاره

فکر کنم رو مموری کارت خود پلی 2 ذخیره میشه

3. کاربر سایت

ممنون از شما
    درسته میاره

4. کاربر سایت

نام:
    Mahmoud
    بازیها رو میاره فقط باید وقتی که بازی رو انداختی ۲ بار کلید پاور رو فشار بدی بجای یه بار تو حالت معمول{۳ بار کلیک هم میبره تو حالت پخش دی وی دی}البته این کار برای کنسولهایی هستش که با چیپ کپی خور شدن وگرنه کنسول ارجینال که بازی ارجینال میخواد و بدون مشکل پخش میکنه.
    برای سیو ps1 هم باید مموری خودش رو داشته باشی و از مموری ps2 پشتیبانی نمیشه.

5. کاربر سایت

خیلی ممنون از راهنمایی شما
    فقط در مورد قسمت آخر مطمئن هستید چون من در چند جا خوندم پشتیبانی از مموری PS2 میکنه

6. کاربر سایت

سلام. اقا من بازی PS1 رو روی PS2 اجرا میکنم ولی تصویر حدود 10 سانت بالا تره و زیرش یه حاشیه 10 سانتیه مشکیه.فکر کنم واسه PAL و NTSC بودنه. هر نوع بازی هم اجرا کردم همینطوره.کمکم کنین.ممنون

7. کاربر سایت

سلام
    اگه میشه روش رایت بازی های ps1 رو بذارید.
    یعنی اگه با سرعت 2x با نرو ایمیج رو روی یه دی وی دی نصب کنی اجرا میشه راحت تو کنسول؟

8. کاربر سایت

من ps2 fat دارم پخش میکنه.از اسلیماش خبری ندارم.برای سیو هم باید مموری ps1 بزنی.روش پخش کردنش هم اینجوریه که بعد از اینکه سی دی رو داخل دستگاه گذاشتی دکمه پاور رو فشار میدی و نگه میداری تا چراغ سبزش بشه قرمز و کنسول بره روی خاموشی.بعدش دوباره دکمه پاور رو بمدت 3ثانیه نگه میداری و رها میکنی تا برات پخش کنه.البته اگه نظر منو بخوای باهاش اصلا بازیهای ps1 و فیلم dvd پخش نکن چون لنز دستگاه به فنا میره.از روی تجربه شخصی میگم.

- - -ویرایش - - -

در ضمن در پاسخ به سوال دوستمون که میگه هنگام پخش بازی 1 روی 2 تصویر پایینش 10سانت مشکی هسته موردی نیست و طبیعی است فقط تصویر از نظر ارتفاع کوچکتر وکوتاهتر نشون داده میشه

9. کاربر سایت

دستگاه من مدل scph-90004 هستش کارایی که گفتید انجام دادم بازی ps1 نمیاره چیکار کنم؟

10. کاربر سایت

بهتره که کنسول تا رو با fmcb کپی خور نرم‌افزاری کنید و با نرم افزار popstar( اگه اشتباه نکنم) بازی ps1 اجرا کنید

11. کاربر سایت

درباره نحوه استفاده توضیح میدید و اینکه اسم کامل نرم افزار ها رو بگید تا دانلودشون کنم

12. کاربر سایت

این صفحه را به اشتراک بگذارید