بازی های رایگان PS4

DANTE-3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
19
سلام.اقا میشه دریباره دانلود این بازی راهنمایی کنید.ایا باید عضو پلاس باشیم؟اگه لازمه عضو باشیم میشه با اکانت japon دانلود کرد

- - -ویرایش - - -

سلام.اقا میشه دریباره دانلود این بازی راهنمایی کنید.ایا باید عضو پلاس باشیم؟اگه لازمه عضو باشیم میشه با اکانت japon دانلود کرد

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس

- - -ویرایش - - -

بازی رایگانه و هیچی نمیخواد

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان این Deep Down کنسل شده یا نه ؟

بازیش قراره رایگان باشه و فقط برای PS4 بیاد، ولی دو ساله که معرفی شده و خیلی خبری ازش نیست. تو ویکیپدیاش هم دیدم تاریخ انتشارشو زده سال 2015.

الان بالاخره امسال میادش یا نه؟ گرافیکش در حد دموهای CG هستش

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان میشه یکی توضیح بده باید دقیقا برای دریافت بازی های رایگان psn باید چیکار کرد؟باید حتما آنلاین باشم و اکانت psn هم داشته باشم؟
لطفا قدم به قدم توضیح بدید
باتشکر

ahmad1359

کاربر سایت
May 8, 2015
27
دوستان میشه یکی توضیح بده باید دقیقا برای دریافت بازی های رایگان psn باید چیکار کرد؟باید حتما آنلاین باشم و اکانت psn هم داشته باشم؟
لطفا قدم به قدم توضیح بدید
باتشکر
دوستان حرفه اي ، الان من با اكانت ژاپن درايو كلاب و يه بازي ديگه رو دارم دانلود ميكنم كه اكانت پلاس از اين ١٤ روزه ها هست . حالا سوالم اينه :
١-اگر اكانت پلاسم مدتش تموم شه بازي قفل ميشه ؟! يا كلا رايگان ميمونه ؟!
٢-حالا اگر قفل شد با خريد يا تمديد اكانت پلاس بازي از قفل در مياد و يا دوباره بايد دانلود بشه ؟!
مرسي

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دوستان حرفه اي ، الان من با اكانت ژاپن درايو كلاب و يه بازي ديگه رو دارم دانلود ميكنم كه اكانت پلاس از اين ١٤ روزه ها هست . حالا سوالم اينه :
١-اگر اكانت پلاسم مدتش تموم شه بازي قفل ميشه ؟! يا كلا رايگان ميمونه ؟!
٢-حالا اگر قفل شد با خريد يا تمديد اكانت پلاس بازي از قفل در مياد و يا دوباره بايد دانلود بشه ؟!
مرسي

اگه 14 روز تموم شد بازیا قفل میشن. مادامی که اکانت مورد نظر پلاس باشه، بازیهای رایگان پلاس قابل بازی خواهند بود.
وقتی که قفل شد، باید یه اکانت 14 روزه دیگه بسازید. اما وقتی که بازی مورد نظر دیگه برای اکانتای پلاس رایگان نبود، دیگه اکانت جدید هم بسازید رایگان نیست که بخواید دانلودش کنید. در بهترین شرایط شما میتونید 42 روز به بازیهای رایگان پلاس دسترسی داشته باشید، یک بار روزی که روی استور اومدن اکانت بسازید و 14 روز رو فعال کنید، یک روز قبل از برداشته شدن از روی استور دو باره یه اکانت دیگه بسازید (بعد از 14 روز اول هم باید یه اکانت دیگه بسازید که مجموعاً میشه سه بار).

در ضمن دقت کنید، اگه الان درایو کلاب رو با یه اکانت ژاپنی که ساختید دانلود کردید و فرضاً 6 ماهه دیگه برای اکانت اصلیتون پلاس خریدید، بازم نمیتونید درایو کلابو رایگان دریافت کنید چون توی اکانت خودتون ثبت نشده و باید اون اکانت ژاپنی که ساختید و باهاش درایو کلابو دانلود کردید پلاس داشته باشه تا بتونید دوباره بازی کنید.

ahmad1359

کاربر سایت
May 8, 2015
27
اگه 14 روز تموم شد بازیا قفل میشن. مادامی که اکانت مورد نظر پلاس باشه، بازیهای رایگان پلاس قابل بازی خواهند بود.
وقتی که قفل شد، باید یه اکانت 14 روزه دیگه بسازید. اما وقتی که بازی مورد نظر دیگه برای اکانتای پلاس رایگان نبود، دیگه اکانت جدید هم بسازید رایگان نیست که بخواید دانلودش کنید. در بهترین شرایط شما میتونید 42 روز به بازیهای رایگان پلاس دسترسی داشته باشید، یک بار روزی که روی استور اومدن اکانت بسازید و 14 روز رو فعال کنید، یک روز قبل از برداشته شدن از روی استور دو باره یه اکانت دیگه بسازید (بعد از 14 روز اول هم باید یه اکانت دیگه بسازید که مجموعاً میشه سه بار).

در ضمن دقت کنید، اگه الان درایو کلاب رو با یه اکانت ژاپنی که ساختید دانلود کردید و فرضاً 6 ماهه دیگه برای اکانت اصلیتون پلاس خریدید، بازم نمیتونید درایو کلابو رایگان دریافت کنید چون توی اکانت خودتون ثبت نشده و باید اون اکانت ژاپنی که ساختید و باهاش درایو کلابو دانلود کردید پلاس داشته باشه تا بتونید دوباره بازی کنید.
ممنون از پاسخ جامع شما دوست عزیز
بنده تازه به جمع ps4 داران اضافه شدم و تجربه اولیم برمیگرده به ps1 و یک هفته ای هم ps3 ... و الان هم ps4 و در حال بروز رسانی هستم .:-/یه 6-7 روزی هست که دارم تو انجمن از اطلاعات شما عزیزان استفاده میکنم .
تو انجمن خونده بودم تو استور و قسمت گیم میشه بازی های فری رو دید و دانلود و نصب کرد ولی تو استور که میرم چیزی به عنوان بازی فری نیست ! آیا منظور از بازی های free ps4 همون بازی های تریال یا دمو هست یا بازی های فول هم توش پیدا میشه ؟ البته بدون داشتن اکانت پلاس ؟
اگر نه که لطفا آدرس دقیق تو ps4 بدید .
ایا لینک بازی های رایگان وجود داره که بشه دانلود کرد و با برنامه psx انتقال داد یا حتما باید با اکانت خودم یه مقدار بازی رایگان دانلود کنم بعد با برنامه psx ادامه دانلود انجام بدم ؟
مرسی

آخرین ویرایش:

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
بازی بلیارد Hustle Kings به صورت کاملا رایگان هستش و ارزش داره.
فقط اگر مولتی پلیر و دونفره میخواهید بازی کنید 4 دلار باید بپردازید مادام العمر واستون باز میشه و واسه مولتی نیازی به + نیست.
کاش اسنوکرم داشت یا حداقل یه اسنوکر حرفه ای مثل اسنوکر ایکس باکس 360 واسه PS4 می اومد.جای خالی اسنوکر و تنیس توی PS4 احساس میشه.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بازی بلیارد Hustle Kings به صورت کاملا رایگان هستش و ارزش داره.
فقط اگر مولتی پلیر و دونفره میخواهید بازی کنید 4 دلار باید بپردازید مادام العمر واستون باز میشه و واسه مولتی نیازی به + نیست.
کاش اسنوکرم داشت یا حداقل یه اسنوکر حرفه ای مثل اسنوکر ایکس باکس 360 واسه PS4 می اومد.جای خالی اسنوکر و تنیس توی PS4 احساس میشه.

بازی خیلی خوبیه من pure poolرا خریدم اما اینا بیشتر دوست دارم :d

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
بازی خیلی خوبیه من pure poolرا خریدم اما اینا بیشتر دوست دارم :d
بازی Pure pool رو خود من تاپیکشو تو بخش PC زدم و گرافیک و فیزیکش بد نیست ولی کنترل و دوربینش افتضاح اندر افتضاح هستش.اما این رایگانه خیلی خوبه گرچه بازم گیم پلی و دوربینش به پای World Snooker Championship Real 2011 توی ایکس باکس 360 و PS3 نمیرسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر