nVidia دیگر از کارت های گرافیکی DirectX 10 پشتیبانی نمی کند

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
36334_1_nvidia_to_stop_support_for_directx_10_video_cards_full.jpg

nVidia بزودی انتشار درایورهای جدید بمنظور بهینه سازی و برطرف کردن باگها برای کارتهای گرافیکی دارای DX 10 را متوقف خواهد کرد.

در یک اطلاعیه از شرکت nVidia , دیگر درایوری برای کارتهای خانواده ی DirectX 10 که شامل کارت های زیر می شوند, منتشر نخواهد شد.

آخرین درایور برای این سری از کارت ها, ورژن 343 خواهد بود و از آن پس دیگر از این کارت ها پشتیبانی نمی شود و در واقع کاربران این کارت های گرافیکی, با یک کارت گرافیک از رده خارج روبرو خواهند شد.

البته تا ماه آپریل 2016, آپدیت هایی بر اساس شاخه ی 340.xx عرضه خواهند شد که تنها به منظور رفع برخی باگ ها می باشد و هیچ گونه بهینه سازی و تغییرات مثبت در آنها وجود ندارد.

سرچشمه

MASTER OC 7

کاربر سایت
May 6, 2011
79
نام
Maxwell
کارتهای گرافیکی انویدیا ساپورت نرم افزاری بسیار عالی دارند این حرکت هم بسیار پسندیده بود
بالاخره باید اینکارو میکرد الان دیگه میتونه خیلی بهتر تمرکز خودشو روی درایو کارتهای dx11 به بالا قرار بده حجم درایو هم کم بشه عالیه .

آخرین ویرایش:

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
تفاوت amd و nvidia در همینه:D باشد که به راه راست هدایت شوید:D

تفاوت amd و nvidia در اینه که پشتیبانی درایوری انویدیا خیلی بهتر از amd هست:)
amd خیلی وقته پشتیبانیش رو از کارتهای سری 4000 و قبل اون محدود کرده باز انویدیا تا الان هر درایوری میداد از کارتهای چندین نسل قبلشم پشتیبانی می کرد.
با این کار تمرکزش رو میگذاره روی افزایش کارایی Maxwellو Kepler دیگه چی بهتر از این.
شما میخوایی ما رو گمراه کنی؟:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,288
نام
Afshin
کار خوبی کرد. دیگه تمام اون کارتا واسه کسی که اهل بازی باشه از رده خارج شدن. کسی هم که قصدش بازی کردن نباشه که اصلاً احتیاج به تعویض درایور نداره.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
یه GTX 285 دارم هنوز روی هیچ بازی اخ نگفته : دی

درسته تک و توک کارتهای خوبی هم این وسط نابود میشن.
ولی نگه داشتن کارت اونم این همه مدت کار درستی نیست.
شما اگه یکی 2 سال بعد عرضه کارتتو میفروختی خیلی کمتر از الان ضرر میکردی.
من خودم سر قطعات دست دوم تا حالا خیلی ضرر کردم.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907

درسته الان داره بیشترین ظلم به 280 285 295 میشه این وسط حقشون نبود ! مشکل اینجاس که بازی های جدید میاد درایور جدید نداشته باشی معمولا نمیتونی بازی کنی و ارور میده که درایورت باید ورژن فلان به بالا باشه حالا از لحاظ پرفرمنس تو بازی ها با درایور جدید هم هست

بهتر بود به جای این حرکت یه پشتبانی مثلا درنظر میگرفت 6 ماهیی یکبار سالی یکبار نمی خواست زیاد هم روش تمرکز بزاره . الان کسی مثل شما ویندوز 9 بیاد چیکار کنن؟

طرف با gt610 ویندوز 9 میریزه تو با 285 درایور قدیم بریزی بلو اسکرین میگیری !

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023

با دستمون موافقم واقعا این و GTX295 غولین برا خودشون من تا همین بازی های اخیر هم مشکل خاصی ندیدم ولی افسوس که به بهانه درایور هم که شده باید عمرشونو تموم شده دونست =((:d

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بنظرم nVidia کار درستی کرده چون این کارت ها برای نسل جدید کاربردی ندارند و بازی های این نسل فقط از DX11 پشتیبانی می کنن.
شاید این کار در آینده باعث افزایش کارایی و راندمان بهتر کارتهای DX11 بشه /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر