لطفا در خرید ایکس باکس وان راهنماییم کنید!

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
پس از سال‌های نسبتا طولانی که از کنسول‌ها دور بودم، تصمیم گرفتم که به یکی از آشنایان که در امریکا زندگی می‌کنه و عید میاد ایران، بگم که برام یک ایکس باکس وان بخره! این کنسول رو اول از همه بخاطر کینکتش انتخاب کردم و دوم هم بدین دلیل که حدس می‌زنم امکان هک شدنش بیشتر و سریع‌تر از PS4 باشه! حالا چند تا سوال از دوستان خوبم در این ارتباط دارم که ممنون می‌شوم با توجه به دوری من از فضای کنسول‌های کنونی، دقیق پاسخ بدن
۱- آیا درست هست که ایکس باکس وان فقط بازی‌های اچ‌دی را پخش می‌کنه؟ یعنی بازی فول اچ‌دی نداره یا براش خواهد اومد؟
۲- فرق این ریجن ۱ و ۲ در چی هست؟ فکر می‌کنم کنسول من (با توجه به اینکه از امریکا خریداری می‌شه) ریجن ۱ باشه و باید چه تغییراتی در اون ایجاد کنم؟
۳- آیا به همراه کنسول، بازی هم در جعبه هست؟! اگر هست، به طور معمول چه عنوانی؟
۴- برای بازی‌های کینکت، آیا عنوانی به صورت پیش فرض داخل دستگاه وجود داره؟ برای تهیه بازی‌هاش باید چکار کرد؟
۵- آیا از ایکس باکس وان می‌شه به صورت ایستاده هم استفاده کرد و یا فقط به صورت افقی قرار می‌گیره؟!

پیشاپیش از کمک شما خوبان سپاسگزارم @};-

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
پس از سال‌های نسبتا طولانی که از کنسول‌ها دور بودم، تصمیم گرفتم که به یکی از آشنایان که در امریکا زندگی می‌کنه و عید میاد ایران، بگم که برام یک ایکس باکس وان بخره! این کنسول رو اول از همه بخاطر کینکتش انتخاب کردم و دوم هم بدین دلیل که حدس می‌زنم امکان هک شدنش بیشتر و سریع‌تر از PS4 باشه! حالا چند تا سوال از دوستان خوبم در این ارتباط دارم که ممنون می‌شوم با توجه به دوری من از فضای کنسول‌های کنونی، دقیق پاسخ بدن
۱- آیا درست هست که ایکس باکس وان فقط بازی‌های اچ‌دی را پخش می‌کنه؟ یعنی بازی فول اچ‌دی نداره یا براش خواهد اومد؟
۲- فرق این ریجن ۱ و ۲ در چی هست؟ فکر می‌کنم کنسول من (با توجه به اینکه از امریکا خریداری می‌شه) ریجن ۱ باشه و باید چه تغییراتی در اون ایجاد کنم؟
۴- برای بازی‌های کینکت، آیا عنوانی به صورت پیش فرض داخل دستگاه وجود داره؟ برای تهیه بازی‌هاش باید چکار کرد؟
۵- آیا از ایکس باکس وان می‌شه به صورت ایستاده هم استفاده کرد و یا فقط به صورت افقی قرار می‌گیره؟!

1. خیر برای مثال بازی Forza 5 1080p اجرا میشه .
2.تقریبا هیچ فرقی ندارند چه از لاحاظ سیستم چه بازی ریجن 1 و 2 روی همه اجرا میشه .
3.Edition مععولی خیر ولی دیگر edition اره . البته fighter within رایگان و دانلودی هست .
4. تا اونجا که میدونم نه
5. فقط استاده .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
1. خیر برای مثال بازی Forza 5 1080p اجرا میشه .
2.تقریبا هیچ فرقی ندارند چه از لاحاظ سیستم چه بازی ریجن 1 و 2 روی همه اجرا میشه .
3.Edition مععولی خیر ولی دیگر edition اره . البته fighter within رایگان و دانلودی هست .
4. تا اونجا که میدونم نه
5. فقط استاده .

داداش چرا اطلاعات غلط میدی :|‌؟
5. فقط افقی قرار میگیره اصلا حالت عمودی نمیشه گذاشتش !
تو مورد دومم ترانس تبدیل میخواد یا یه همچین چیزی ( تبدیل 110 به 220 یا برعکس‌!‌)

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
این ترانس تبدیل چند هست؟ و چرا این ریجن ۱ با ۲ نزدیک به ۲۰۰ تومنی اختلاف قیمت دارند؟!
چه عناوینی برای کینکت وجود داره؟ اگر لینکی در این ارتباط دارید، ممنون می‌شوم در همین جا بگذارید
خیلی هم از راهنمایی شما عزیزان ممنونم

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172

سلام دوست خوبم اگر سوالتون رو دراین تاپیک مطرح میکردین خیلی زودتر به جواب میرسیدین:
http://forum.bazicenter.com/thread77453/page293/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر