داستان بازی ها با زیرنویس فارسی

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
ممنون از همگی، به زودی داستان های دیگه هم قرار داده میشه
و مطمئن باشید بازی هایی که داستان خوبی دارن مورد تایید ما قرار میگیره

صدام

کاربر سایت
Jun 6, 2012
33
ممنون از لطف و زحمتی که کشیدید.

بی زحمت یه بازی مثل assasins creed رو دوبله کنید فکر نکنم توی بازی های pc عمق تر از این بازی داستانی پیدا کنید.

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
ممنون از لطف و زحمتی که کشیدید.

بی زحمت یه بازی مثل assasins creed رو دوبله کنید فکر نکنم توی بازی های pc عمق تر از این بازی داستانی پیدا کنید.

درسته این بازی دارای جذابیت داستانی عالی و عمیقی می باشد ولی مشکل اینجاست که نسخه های این بازی زیاده و اگه بخواییم از نسخه اول شروع کنیم طول میکشه، تازه گیم پلی و کات سین های بازی هم زیاده
به هر حال ما این بازی رو جز لیست انتخابی قرار دادیم ولی متاسفانه انتخاب نشد
شاید بعدا با لطف و حمایت شما عزیزان طرفدار های این داستان ها بیشتر بشه نظر سنجی قرار بدیم و شما بازی مورد علاقه تون رو انتخاب کنید

ممنون از همگی

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
یه راه بسیار ساده تر هم دارید.
ویدیو های داستانی که توسط سایت های معروف خارجی درست شده رو فقط ترجمه کنید و دیگه خودتون نمی خواد افکت بذارید و... .

مثلا سرچ کنید mgs story video تا... .

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
چرا زیرنویس؟
این همه بازیکن خارجی که بازی میکنن و همزمان روی بازی صحبت میکنند و کلی تیکه خنده دار هم میندازن و آدم شاد میشه
شما هم اون قسمت های مورد نیاز داستان رو توضیح بده و مثلا بگو داره میگه برید فلان جا یا ازمون میخواد فلان کار رو بکنیم
و یک جورایی دوبله همزمان
اینطوری هم فیلم گیم پلی بازی رو داریم و هم کات سین های بازی
خلاصه زحمت کمتر و بازدهی بیشتر
معروفم میشی :d
حاجی من کیفیت کارو دیدم خوشم اومد ، ادامه بدید خیلی خوبه :x:bighug:
اینطوری اگه تو بازی صحبت کنیم بیشتر راهنمای بازی میشه . ما میخواهیم داستان بازی رو بگیم . باز ممنون از پیشنهاد :x

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
قسمت 11 و 12 و 13 لینکش تو پست اول قرار گرفت

فصل دوم داستان GTA SA بزودی ....

منتظر پیشنهادات و نظرات شما برای بهبودی کار هستبم ...

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
قسمت چهارده و پانزده افزوده شد و داستان هیتمن به پایان رسید

بزودی داستان مافیا 2 قرار میگیرد بعد از استراحتی کوتاه ...

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
کارتون عالیه و خسته نباشید ولی انتقادی که من دارم ازتون دارم اینه که شما چرا سانسور می کنید؟!! هرگونه سانسور یک کار هنری در واقع توهین به سازنده آن کار و مهمتر توهین به شعور بیننده است.به شدت با این موضوع مخالفم.

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
کارتون عالیه و خسته نباشید ولی انتقادی که من دارم ازتون دارم اینه که شما چرا سانسور می کنید؟!! هرگونه سانسور یک کار هنری در واقع توهین به سازنده آن کار و مهمتر توهین به شعور بیننده است.به شدت با این موضوع مخالفم.
حق با شماست اما به دلیل اینکه سایت تو ساماندهی ثبت شده تمام پست ها را نظارت میکنند ... حتی داستان بازی GTA را مجبور شدیم حذف کنیم !

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
حق با شماست اما به دلیل اینکه سایت تو ساماندهی ثبت شده تمام پست ها را نظارت میکنند ... حتی داستان بازی GTA را مجبور شدیم حذف کنیم !

به نظرم شروع کنید به ترجمه کات سینهای Silent hill چون بسیار مبهم و همچنین جذابه.این یه پیشنهاد بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر